طراحی سایت

یکی از اشتباهات رایج طراحان سایت تازه کار

اشتباه طراح سایت

اغلب هنگامی که شما به یک طراح سایت بگویید که اشتباه کرده است، عصبانی خواهد شد و به شما خواهد گفت که طراحی او فوق العاده می باشد. حقیقت این است که برخی مواقع کاملاً منطقی می باشد که طراحان پس از ساعت ها کار خسته باشند و اشتباهی در کارشان به وجود آید. همین موضوع می تواند موجب شود که شما تصور کنید این فرد در کار خود خبره نیست.

اما برخی اشتباهات وجود دارد که اغلب به دلیل بی تجربگی و تازه وارد بودن در این صنعت اتفاق می افتد و در صورتی که طراح نسبت به آن ها آگاه باشد در بسیاری از موارد می تواند عملکرد بهتری از خود ارائه دهد. یکی از این موارد فراموش کردن تهیه فایل پشتیبان می باشد.

هنگامی که چنین اتفاقی رخ دهد یک فاجعه واقعی خواهد بود! این امر که در میان افراد تازه کار بسیار رایج است که متخصصین و افراد با تجربه با بهای سنگینی آن را اموخته اند (به جز در مواردی اندک). با استفاده از یک ابزار اتوماتیک بک آپ، فراموش نکنید که از ساعت ها زحمت خود فایل پشتیبان تهیه نمایید. مشتری شما احتمالا اصلا به این موضوع اهمیت نخواهد داد چرا که مساله مهم برای او نتیجه نهایی می باشد.

حتی اگر کامپیوتر شما خاموش یا دزدیده شود و یا آتش بگیرد و هر اتفاق غیر منتظره دیگر رخ دهد، همه کارهای شما باید همچنان سالم باقی مانده باشد. بنابراین به صورت دائمی از کار خود بک آپ تهیه کنید. موارد مانند Dropbox و یا Github می تواند کار شما را حتی امن تر از یک هارد دیسک نگه دارد.

بنابراین هرگز این ریسک را قبول نکنید که بدون داشتن فایل پشتیبان یک پروژه طراحی سایت را به پیش برید. اتفاقی حتی بسیار ساده نیز می تواند در یک لحظه کلیه زحمات شما را به باد دهد.

 

 


اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *