طراحی سایت

کاربران اینترنتی و طراحی سایت

کاربران اینترنتی و <a class=طراحی سایت” src=”http://art.4080.ir/images/webone.co/50842615938821350309.jpg” style=”width: 720px; height: 250px;” />

در حقیقت یک چهارچوب کاملا دقیق برای این موضوع وجود ندارد که که شیوه طراحی صحیح و چه شیوه طراحی اشتباه میباشد. مسلماً برخی از متدهای استفاده شده برای طراحی سایت کاملاً نامناسب می باشند و برخی دیگر بسیار مفید و سودبخش.

شما نمی توانید سایتی را طراحی نمایید که برای میانگین افراد بازدید کننده جذاب و مطلوب باشد. با این حال ما اعتقاد داریم که با استفاده از ازمون کاربردی بودن سایت، انالیز و طراحی مجدد شما می توانید سایتی را طراحی نمایید نیازهای اکثر کاربران شما را تامین کند.

در صورتی که از کاربران خود نظرسنجی نمایید ممکن است متوجه شوید که حدود 95% از این افراد دارای کانکشن اینترنتی قوی مانند DSL می باشند. در چنین موردی سرعت دانلود بالا می تواند یکی از اولویت های شما نباشد.

دو گونه کاربر اینترنتی وجود دارد، افرادی که تحقیق می کنند و افرادی که در اینترنت گشت می زنند! افراد دسته دوم اغلب این کار را در وقت بیکاری و آزاد خود انجام می دهند و در دنیای اینترنت گشت می زنند. اما از سوی دیگر دسته تحقیق کنندهبا مشاهده یک سایت جدید ان را مورد بررسی قرار می دهند و در رابطه با آن اطلاعات کسب می تواند. این افراد تمایل دارند تا نتایج جستجوی موتورهای جستجو، انان را دقیقاً به گزینه هایی برساند که به دنبالش هستند.

بنابراین شما باید بدانید که برای این دسته از افراد چگونه می توانید طراحی نمایید. مسلماً یکی از مسائل بسیار مهم در این زمینه بهینه سازی موتورهای جستجو و استفاده از کلمات کلیدی صحیح می باشد.

به خاطر داشته باشید که اصلاح میانگین کاربران اینترنتی صحیح نیست. در صورتی که شما به خوبی مخاطبین خود را بشناسید قادر می شوید سایتی را طراحی نمایید که بیشترین استفاده را برای بیشتر مخاطبینتان داشته باشد.

 

 


اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *