طراحی سایت

نقاط شروع کاربران برای دستیابی به سایت شما

 گونه های مختلف کاربران، نقاط شروع متفاوتی را نیز طلب می کنند. شما باید برای هر 3 گونه از کاربران موجود 3 نقطه شروع بخصوص در صفحه خانه سایت خود ایجاد نمایید. در صفحات اصلی دسته بندی ها شما می توانید نقطه شروع “بازدیدکنندگان اولیه” را قرار دهید.
3 گونه از نقاط شروع کاربران به شرح زیر می باشد:
. فرم های جستجو: جستجوگرها اغلب کاربران با تجربه ای هستند و یا دقیقاً می دانند که به دنبال چه چیز می گردند. آن ها تقریباً همیشه در همان ابتدا به سراغ فرم جستجو می روند. بنابراین اطمینان حاصل نمایید که در بالای هر صفحه سایت شما فرم جستجو موجود باشد.
. لینک های مرورگر: افراد مرورگر عموماً یا افرادی هستند که تجربه ندارند و یا نمی دانند که چه چیز می خواهند. آن ها تقریباً همیشه به دنبال لینک هایی می گردند که احتمالاً دارای محتوایی می باشد که ممکن است برایشان جذاب باشد. لینک های مستقیم به دسته بندی های اصلی، محتواهای پربیننده و پیشنهاد های ویژه از جمله مواردی است که اغلب توجه این افراد را به خود جلب می کند.
. راهنمای اولین بازدید از سایت: بازدیدکنندگان جدید یا افرادی که برای بار اول به سایت شما مراجعه می کنند اغلب می توانند از راهنمای اولین بازدید از سایت یا مروری عمیق از سایت شما استفاده نمایند. شما باید برای افرادی که بار اول است از سایت شما بازدید می کنند در بالا صفحه لینکی راهنما در نظر بگیرید.
صفحه راهنمای اولین بازدید باید شامل اطلاعاتی به شرح زیر باشد:

  1. مزایای استفاده از سایت شما
  2. ویژگی های سایت شما

برای سایت هایی که به صورت فروشگاه آنلاین می باشند، همچنین می توانید اطلاعاتی به شرح زیر را نیز در اختیار کاربران قرار دهید:
. نحوه ارسال سفارش
. روش های پرداخت مورد قبول
. نحوه خرید ایمن
. گارانتی های رضایت مشتری
. سیاست های ارسال و لغو سفارشات
. جزئیات مربوط به نحوه برقراری ارتباط با شما به منظور کسب اطلاعات بیشتر Webone تیم کاملی از طراحان وب باتجربه دارد که تمام دوران کاری خود را صرف طراحی سایت فروشگاهی و طراحی سایت شرکتی کرده اند. عملکرد فوق العاده و برجسته آنان با مشتریان، باعث شده هر کسب و کاری که برای طراحی سایت جدید به ما مراجعه کرده به نتایج درخشانی برسد. حالا، ما قصد داریم به شما هم برای رسیدن به چنین نتایجی کمک کنیم.


اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *