طراحی سایت

صفحه مربوط به پرسش های متداول را در سایت خود به روز رسانی نمایید

صفحه پرسش های متداول سایت

به عنوان صاحب یک سایت و یا طراح پروژه مربوط به سایت یک تجارت، همواره در خاطر داشته باشید که صفحه پرسش های متداول را به روز رسانی نمایید. افراد زیادی ممکن است هر روز در زمینه های گوناگون تجارت شما سوالاتی را مطرح نمایند. بسیاری از این پرسش ها می تواند مشابه باشد. در صورتی که افراد زیادی یک سوال را بارها و بارها از شما پرسیده اند به این مفهوم است که در سایت شما باید این پرسش قرار و پاسخ داده شود.

در صورتی که شما به صورت منظم و دائمی صفحه سوالات متداول سایت خود را به روز رسانی نمایید، تعداد سوالاتی که در ذهن مخاطبین در رابطه با شما وجود دارد کاهش خواهد یافت و تصویر واضح تر از فعالیت کمپانی شما در دسترس قرار خواهد گرفت.

در این صفحه از سایت همچنین باید یک فرم آنلاین و آدرس ایمیل بیان شود تا در صورتی که افراد پرسش دیگری دارند، آن را مطرح نمایند.

اگر سایت شما تازه تاسیس می باشد و مخاطبین هنوز پرسشی در رابطه با آن مطرح نکرده اند؛ شما می توانید سوالاتی را به صورت پیش فرض تهیه کنید. این امر کاملاً قابل قبول می باشد.

قوانین زیر را دنبال نمایید:

. سوالاتی را مطرح کنید که مخاطبین به احتمال بسیار زیاد آن را خواهند پرسید. بله اینکار نیازمند تامل می باشد!

. سوالاتی را به گونه بیان کنید که تا حد امکان طبیعی باشد. لحن شما باید به گونه ای باشد که بنظر برسد فردی به صورت حضوری در حال پرسش از شما می باشد.

. سوالاتی را در این صفحه ذکر نکنید که پیشتر در اطلاعات مربوط به سایت شما به صورت واضح و قابل فهم بیان شده است.

صفحه پرسش های متداول اگر به خوبی طراحی شود می تواند ارزش زیادی برای شما داشته باشد و مخاطبین را به بهترین شکل و در کم ترین زمان به سوی درک هدف اصلی کمپانی شما هدایت نماید.

 

 


اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *