طراحی سایت

معرفی پادکست انگلیسی مناسب برای یادگیری زبان

معرفی پادکست انگلیسی مناسب برای یادگیری زبان اهمیت زیادی دارد که در این مطلب می خواهیم به این مسئله بپردازیم. امروزه بسیاری از افراد برای یادگیری زبان به پادکست هایی که مخصوص هستند گوش می دهند. افراد زیادی که وارد دنیای دیجیتال مارکتینگ شده‌ اند برای یادگیری زبان از پادکست ها استفاده می کنند. برای سفارش تولید محتوا می توانید انواع پادکست هایی که مخصوص یادگیری زبان هستند را انتخاب نمایید. تولید محتوا از طریق پادکست برای یادگیری زبان به صورت اصولی و با نرم افزارهای مناسب انجام می ‌شود. در این مطلب می‌ خواهیم انواع پادکست ها که مخصوص یادگیری زبان هستند را معرفی کنیم. 

معرفی پادکست انگلیسی برای درک بهتر زبان 

 پادکست ها ابزارهای بی نظیری هستند که در کنار کلاس های انگلیسی می توانید از آنها استفاده بهینه داشته باشید. جهت معرفی پادکست انگلیسی باید هر یک از پادکست ها را از نظر ویژگی و موضوعاتی که دارند بشناسید. برخی از مهمترین و اصلی ترین پادکست هایی که مربوط به یادگیری زبان انگلیسی هستند عبارتند از :

1. British Council Podcasts

این پادکست یکی از بهترین پادکست های انگلیسی جهت یادگیری زبان انگلیسی است. در واقع افرادی که برای یادگیری زبان مبتدی هستند می ‌توانند از این پادکست استفاده کنند. شما با گوش دادن به این پادکست می توانید از سطح مقدماتی به سطح متوسط برسید. هر یک از قسمت های این پادکست را دانلود کنید و از مطالب آن به صورت رایگان استفاده نمایید.

پادکست انگلیسی آموزش زبان

 

برای اینکه به راحتی بتوانید تمامی پادکست ‌ها را گوشت دهید آنها را درجه بندی کرده اند. هر یک از پادکست ها همراه با متن انگلیسی و پاسخ به پرسش های متنوع ارائه می گردند. با انتخاب هر یک از سطوح متفاوت به راحتی می توانید یادگیری زبان خود را آغاز نمایید. دقت داشته باشید که سطح زبان شما در این پادکست باید ارزیابی گردد. در صورتی که بهترین سطح را برای یادگیری زبان انتخاب کنید بدون شک در کمترین بازه زمانی زبان تان را تقویت می کنید.

2. Voice of America: Learning English

یکی از بهترین پادکست های انگلیسی یادگیری زبان، این پادکست به شمار می رود. در معرفی پادکست، موضوعات متفاوتی که در دسته بندی های گوناگون قرار می گیرند را می توانید گوش دهید و زبان تان را تقویت نمایید. تمامی افرادی که برای یادگیری زبان مبتدی، پیشرفته و متوسط هستند در این مرجع می توانند پادکست مناسبی را انتخاب کنند. برنامه های گوناگونی در این پادکست با تمرکز روی یادگیری زبان رائه می شوند. این پادکست به عنوان یکی از پادکست های بی نظیر به شمار می رود که برای افراد مشتاق به یادگیری زبان گزینه مناسبی است. 

3.  معرفی پادکست انگلیسی BBC 6 Minute English

جهت معرفی پادکست انگلیسی باید این پادکست را حتما نام ببریم. بی‌ بی ‌سی هر هفته روش های جالبی را برای یادگیری و تمرین نمودن زبان انگلیسی آموزش خواهد داد. هر یک از قسمت ها که مربوط به پادکست یادگیری هستند واژگان گوناگونی را بررسی می کنند. علاوه بر آموزش زبان شما می توانید در این پادکست با انواع واژگان پرکاربرد آشنایی بیشتری به دست آورید. زبان انگلیسی در این پادکست به آرامی آموزش داده می شود تا افراد مبتدی مشکلی نداشته باشند. برای افرادی که سطح زبان شان متوسط است این پادکست گزینه مناسبی به شمار می ‌رود. اگر محدودیت زمانی دارید بدون شک این پادکست برای شما بی نظیر است.

پادکست های انگلیسی برای یادگیری زبان

 

4. The English We Speak

یکی دیگر از پادکست های یادگیری زبان انگلیسی، این پادکست است که برای افراد پیشرفته و متوسط گزینه مناسبی می باشد.  پادکست The English We Speak دارای قابلیت ‌های زیادی است و زمان آن بسیار کوتاه می باشد. هر یک از قسمت های این پادکست روی اصطلاحات انگلیسی تمرکز می‌ کند. اگر شما در یادگیری زبان سطح تان متوسط و پیشرفته است می‌ توانید این پادکست را انتخاب کنید. شنیدن اصطلاحات گوناگون در متن انگلیسی یکی از بهترین روش هایی می باشد که از این طریق می توانید دایره واژگان خود را گسترش دهید. برای حفظ کردن کلمات جدید، این پادکست گزینه بی نظیری به شمار می ‌رود که می توانید از آن استفاده نمایید. در این پادکست بخش های گوناگون زبان انگلیسی بررسی می شوند.

5. معرفی پادکست انگلیسی Podcasts in English

 جهت معرفی پادکست انگلیسی بدون شک این پادکست را باید بشناسید. در این پادکست موضوعات گوناگونی پوشش داده خواهند شد. این پلتفرم برای سطوح متفاوت ارائه می گردد. گزینه های مربوط به واژگان، پرسش ها، نسخه ها و … در دسترس مخاطبان می باشند. اگر می خواهید از واژگان انگلیسی استفاده کنید، پادکست های درون این وب سایت به شما کمک زیادی خواهند کرد. توجه داشته باشید که این پادکست انگلیسی به عنوان یکی از بهترین پادکست هایی است که بسیاری از افراد از آن بهره برداری می نمایند. پادکست  Podcasts in Englis برای افرادی که به زبان انگلیسی توجه می‌ کنند طراحی شده است. تمرکز اصلی این پادکست روی آموزش زبان انگلیسی می باشد. هدف اصلی پادکست مورد نظر، اطلاع رسانی و سرگرمی مخاطبان خواهد بود.

6. This American Life

این پادکست یادگیری زبان به عنوان یکی دیگر از پادکست های مهم به شمار می‌ رود. اگر شما به دنبال پادکست مناسب برای بهبود تلفظ انگلیسی می باشید می توانید این پادکست را انتخاب کنید. در ایالات متحده این پادکست به عنوان یکی از محبوب‌ ترین پادکست هایی به شمار می‌ رود که مخاطبان زیادی دارد. داستان های دراماتیک با لهجه های متفاوت آمریکایی در این پادکست ارائه می‌ شوند. افراد بومی این داستان‌ ها را بیان می کنند تا شما با لهجه آنها آشنایی بیشتری داشته باشید. به طور کلی باید به خوبی بدانید که این پادکست به شما کمک می کند تا صحبت کردن خود را تقویت نمایید. 

7. معرفی پادکست انگلیسی Serial

 برای معرفی پادکست انگلیسی بدون شک این پادکست را باید به خوبی بشناسید. این پادکست یکی از پادکست های افسانه ‌ای به شمار می‌ رود. برای پی بردن به افسانه ای بودن آن نیاز است که فصل اول پادکست را به طور کامل گوش دهید. روزنامه نگار مشهوری در این پادکست به بررسی پرونده های جنایی می ‌پردازد. گفتگو، تحلیل، مصاحبه‌ و دیدگاه های جدیدی را در این پادکست می توانید گوش دهید.

پادکست انگلیسی

 

تمامی موارد در قالب داستان جذاب ضبط شده اند و شنوندگان درگیر داستان می‌ شوند. این پادکست برای افرادی که می خواهند زبان انگلیسی خود را تقویت کنند گزینه بی ‌نظیری است.  لهجه آمریکایی این پادکست به شما کمک می کند تا در مورد نحوه صحبت کردن افراد انگلیسی زبان اطلاعات بیشتری به دست آورید. توجه داشته باشید که این پادکست دارای اپیزود های گوناگونی است و در هر یک از اپیزودها داستان به صورت مفصل بیان می شود. 

8. Science Friday

 اگر به علم و فناوری علاقه زیادی دارید این پادکست یکی از بهترین پادکست های انگلیسی به شمار می ‌رود. یادگیری مسائل جدید برای بسیاری از افراد سرگرم کننده است. در این پادکست تمامی مسائلی که جدید و آموزشی هستند را می‌ توانید در مورد بررسی قرار دهید.  

9. معرفی پادکست انگلیسی Comedy Bang! Bang!

جهت معرفی پادکست انگلیسی برای یادگیری زبان این پادکست را باید بشناسیم. این پادکست انگلیسی برای یادگیری زبان به عنوان یکی دیگر از پادکست هایی است که به صورت هفتگی منتشر می شود. فهرست این پادکست را می توانید مورد بررسی قرار دهید و یکی از آنها که علاقه دارید را انتخاب نمایید. اگر شما به خندیدن و سرگرمی علاقه دارید این پادکست گزینه مناسبی به شمار می رود. شما می توانید اپیزودهای متنوع این پادکست را برای سرگرمی روزانه خود گوش دهید و زبان تان را هم تقویت کنید. 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *