طراحی سایت

سفارش موشن گرافیک تبلیغاتی + مشاوره رایگان

مقدمه:

موشن گرافیک تبلیغاتی یکی از بهترین روش ها برای انجام تبلیغات به صورت ویدیویی است. به کمک این ویدیوهای تبلیغاتی می توان تصویری واضح از برند یا کسب و کار را در ذهن مشتریان ثبت کرد. در صورتی که تمایل دارید با این روش تبلیغاتی آشنا شوید بهتر است تا پایان مطلب همراه ما باشید.

تعریف موشن گرافیک تبلیغاتی

امروزه از موشن گرافیک تبلیغاتی برای معرفی کسب و کار و خدمات مختلف استفاده می شود. با ساخت موشن گرافی تبلیغاتی می توان مشتریان بیشتری را جذب کرد. هدف اصلی از ساخت این نوع ویدیوها انتقال مفاهیم به مخاطبان است. تیزرهای تبلیغاتی در انواع مختلف طنز، نمایشی، داستانی و… ساخته می شوند.

به کمک هر یک از این تیزرها می توان حس کنجکاوی مخاطب را برانگیخت و مخاطب را به استفاده از محصول یا خدمات ترغیب کرد. موشن گرافیک تبلیغاتی به دلیل اینکه دارای مزایای زیادی است می تواند جایگزین مناسبی برای متن های بلند، کاتالوگ های پیچیده و… باشد. مخاطبان می توانند با انجام یک کلیک ساده به تیزر تبلیغاتی به راحتی دسترسی داشته باشند.

موشن گرافی های تبلیغاتی در انواع نمونه موشن گرافیک مختلف نظیر موشن گرافیک کوتاه ، موشن گرافیک ساده و… طراحی می شوند. هر یک از این نوع موشن گرافی ها دارای ویژگی های خاص خود می باشند.

مفهوم موشن گرافیک

کاربردهای موشن گرافیک تبلیغاتی

موشن گرافیک تبلیغاتی دارای کاربردهای زیادی می باشد به همین دلیل امروزه از آن استفاده زیادی می شود. از مهم ترین انواع کاربرد موشن گرافیک تبلیغاتی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. از مهم ترین انواع کاربردهای موشن گرافی تبلیغاتی می توان به برندسازی اشاره کرد.

 2. انجام تبلیغات با ساده ترین روش یکی دیگر از کاربردهای موشن گرافی تبلیغاتی است.

 3. با استفاده از موشن گرافیک تبلیغاتی می توان موضوعات پیچیده را برای مخاطب به ساده ترین شکل ممکن تشریح کرد. به همین دلیل بیشتر کسب و کارها برای معرفی برند و محصول خود از این روش استفاده می کنند.

 4. بیان یک داستان جذاب برای جذب بیشتر مخاطب از مهم ترین کاربردهای موشن گرافی تبلیغاتی به شمار می رود. در نتیجه بهتر است مرحله سناریو نویسی با دقت و مهارت بیشتری انجام شود.

 5. به کمک موشن گرافی تبلیغاتی می توان محصول یا خدمات را در سریع ترین زمان ممکن به مخاطب معرفی کرد.

مزایای موشن گرافیک تبلیغاتی

از اهمیت استفاده از موشن گرافیک تبلیغاتی در برندسازی و دیجیتال مارکتینگ نمی توان غافل شد. استفاده از موشن گرافی های تبلیغاتی دارای مزایای زیادی است به همین دلیل این روش تبلیغاتی امروزه مورد توجه کسب و کارهای زیادی قرار گرفته است. از مهم ترین مزایای موشن گرافیک تبلیغاتی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

کاربردهای موشن گرافی

 • افزایش فروش محصولات:

موشن گرافیک و تیزر تبلیغاتی را می توان دو چرخ دهنده مهم فروش و برندسازی محسوب کرد. در صورتی که تمایل دارید فروش محصولات تان افزایش پیدا کند باید ابتدا مشتریان تان را بشناسید و اعتماد آن ها را جلب کنید.

با جلب اعتماد مشتریان بدون تردید می توانید مشتریان را به سمت خرید محصول یا استفاده از خدمات تان سوق دهید. اگر طراحی موشن گرافیک تبلیغاتی به صورت حرفه ای انجام شود می توانید مشتریان بیشتری را جذب کنید. در نتیجه بهتر است برای ساخت موشن گرافی از تیم حرفه ای کمک بگیرید.

 • آموزش به مشتریان:

با ساخت موشن گرافیک تبلیغاتی می توانید به سوالات رایج مشتریان خود پاسخ دهید. در ویدیوی تبلیغاتی می توانید استفاده از خدمات یا محصولات را به مشتریان آموزش دهید. کلیه برندهای معروف دنیا از این روش کاربردی برای ارتباط با مشتریان خود استفاده می کنند.

 • برندسازی:

انجام برندسازی برای هر کسب و کاری از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. به کمک برندسازی می توان برند محصولات را به مشتریان معرفی کرد. علاوه بر این با انجام برندسازی می توانید تعامل بین کسب و کار و مشتریان خود را حفظ کنید.

در صورتی که بتوانید از موشن گرافیک تبلیغاتی به درستی استفاده کنید بدون تردید برند شما برای همیشه در ذهن مشتریان ثبت خواهد شد. برای ساخت موشن گرافی های تبلیغاتی بهتر است از ایده های خلاقانه استفاده کنید در این صورت می توانید ویدیوهای جذاب تری را طراحی نمایید.

 • ارتباط و تعامل بیشتر با مشتریان:

هر کسب و کاری باید بتواند تعامل خود را با مشتریانش حفظ کند. با اشتراک گذاری موشن گرافیک تبلیغاتی در پلتفرم های اجتماعی می توانید تعامل بیشتری را با مشتریان داشته باشید. علاوه بر این اشتراک گذاری موشن گرافی تبلیغاتی باعث دیده شدن برند محصول و خدمات شما می شود.

 • بهبود سئو وب سایت:

یکی دیگر از مهم ترین مزایای موشن گرافیک تبلیغاتی کمک به بهبود سئو سایت می باشد. تیزر تبلیغاتی بیشتر از محتواهای متنی، انیمیشن و… توجه مخاطبان را به سمت خود جلب می کند. در نتیجه می توان با اشتراک گذاری ویدیو موشن گرافیک به دیده شدن برند و افزایش فروش محصول کمک کرد.

در صورتی که به کمک موشن گرافیک تبلیغاتی بتوانید مدت زمان توقف مشتریان را در وب سایت افزایش دهید بدون تردید امتیاز سئو وب سایت از نظر گوگل بیشتر می شود.

انواع کاربرد موشن گرافیک

 • جذابیت بصری:

موشن گرافیک تبلیغاتی برای مخاطبان جذاب و چشم نواز است و به کمک این ویدیوها می توان به آسانی ذهن و چشم مشتریان را به سمت خود جلب کرد. علاوه بر این موشن گرافیک های تبلیغاتی به صورت طولانی مدت در ذهن مخاطبان خواهند ماند و باعث ایجاد صمیمیت بین مشتری و صاحب کسب و کار می شوند.

 • مقرون به صرفه بودن:

برای ساخت موشن گرافیک تبلیغاتی نیاز به صرف هزینه زیادی نیست در نتیجه استفاده از این نوع ویدیوها برای انجام دیجیتال مارکتینگ مقرون به صرفه است. با صرف هزینه ای کم می توان توسط این نوع ویدیوها توجه مشتریان بیشتری را به سمت محصول یا خدمات جلب کرد.

 • قابلیت اشتراک گذاری آسان:

ویدیو موشن گرافیک را می توانید به راحتی در پلتفرم های مختلف به اشتراک بگذارید. با توجه به اینکه امروزه از پلتفرم های مختلف مخاطبان زیادی استفاده می کنند به همین دلیل می توان با اشتراک گذاری موشن گرافیک تبلیغاتی توجه مشتریان بیشتری را به سمت برند محصول یا خدمات جذب کرد.

کاربردهای مختلف موشن گرافیک

مشاوره طراحی موشن گرافیک تبلیغاتی

در صورتی که نیاز به طراحی موشن گرافیک تبلیغاتی دارید بهتر است قبل از ساخت ویدیوی تبلیغاتی مشاوره لازم را دریافت کنید. امروزه مجموعه های زیادی موشن گرافی های تبلیغاتی را طراحی می کنند که از معتبرترین آن ها می توان به سیتی سایت اشاره کرد.

سیتی سایت خدمات طراحی موشن گرافیک ، خدمات تولید محتوا و… را به مشتریان با بهترین کیفیت ارائه می دهد. در صورتی که نیاز به تولید محتوا یا ساخت موشن گرافی دارید می توانید در وب سایت سیتی سایت نسبت به ثبت سفارش تولید محتوا و ثبت سفارش طراحی موشن گرافی اقدام کنید.

شایان ذکر است که انیماتورها در مجموعه سیتی سایت برای طراحی موشن گرافی از نرم افزارهای مخصوص و سایت طراحی موشن گرافیک استفاده می کنند. هزینه ساخت استاپ موشن و هزینه طراحی موشن گرافیک در مجموعه سیتی سایت مقرون به صرفه است.

در صورت تمایل می توانید قبل از ثبت سفارش ساخت موشن گرافیک تبلیغاتی مشاوره لازم را از کارشناسان ما دریافت کنید. با دریافت مشاوره می توانید راحت تر نوع موشن گرافی، مدت زمان ویدیو موشن گرافی و… را تعیین کنید.

 

مجموعه سیتی سایت

سخن پایانی:

قبل از ثبت سفارش طراحی موشن گرافیک تبلیغاتی بهتر است نمونه کارهای موشن گرافیک که توسط تیم مورد نظرتان طراحی شده اند را مورد بررسی قرار دهید. بدون تردید با بررسی نمونه ها می توانید نسبت به ثبت سفارش ساخت موشن گرافیک با خیالی راحت تر اقدام کنید.

در این مطلب به بررسی موشن گرافی تبلیغاتی پرداختیم. امیدواریم با مطالعه مطلبی که پیش رو داشتید اطلاعات مفیدی را در مورد این نوع موشن گرافی بدست آورده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *