طراحی سایت

سفارش بنر ثابت با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت

سفارش بنر ثابت یکی از پرطرفدارترین خدماتی است که در مجموعه سیتی سایت انجام می شود. سیتی سایت مجموعه ای فعال در زمینه تولید محتوا و دیجیتال مارکتینگ می باشد. در این مجموعه، تعداد بالایی طراح گرافیکی (گرافیست) مشغول به کار هستند که همگی ماهر و مجرب هستند و در دوره های آموزشی رایگان مجموعه کرده اند. از این رو، گرافیست ها (طراحان گرافیکی) به تمام اصل و قواعد موجود، آگاهی کامل دارند و بنری را با استانداردهای تعریف شده، طراحی می کنند. سفارش بنر ثابت مطابق خواست کاربر بنا به ویژگی ها و اصول بنر تبلیغاتی استاندارد، طراحی و تولید می شود. 

بنر ثابت طراحی شده در مجموعه سیتی سایت با کیفیت فوق العاده بالایی تولید شده است. کیفیت انواع بنرهای طراحی شده (چه ثابت و چه متحرک) در سیتی سایت، تضمین شده است و نسبت به قیمتی که دارد، غیرقابل باور و توصیف می باشد. جهت آشنایی بیشتر با بنر ثابت می توانید با ما در ادامه بین مقاله، همراه باشید.

منظور از بنر ثابت چیست؟

بنر ثابت، تصویری گرافیکی در ابعاد مختلف می باشد. طراحان گرافیکی (گرافیست ها) برای آماده سازی سفارش بنر ثابت از عکس های باکیفیت موجود در فضای مجازی و سوشال مدیا استفاده می کنند. البته اگر سفارش دهنده بخواهد، امکان عکاسی و استفاده از تصاویر عکاسی شده، است. در مقابل بنر ثابت، بنر متحرک قرار دارد که موشن های بی‌صدا است. بر خلاف بنرهای متحرک که در زمینه های مختلفی کاربرد دارند، بنر ثابت فقط به منظور تبلیغات مورد استفاده قرار می گیرد. 

سیتی سایت طراح بنرهای ثابت

 

استفاده از بنر ثابت همانند بنر متحرک، در وب سایت ها و شبکه های اجتماعی (social media) و اپلیکیشن ها، کاربرد دارد. اکثر برندها، کسب و کارها، شرکت های تجاری برای فراگیر شدن، به تبلیغات بنری رو آورده اند. بنر ثابت با هزینه فوق العاده پایینی طراحی و تولید می شود و کاربر می تواند از آن، بهره‌مند گردد. هر چند تاثیر بنر متحرک بیشتر از بنر ثابت است ولی بنر ثابت هم مشتریان زیادی را جذب می کند. بنر ثابت، کم‌حجم می باشد و سریع تر بر روی وب سایت ها، اپلیکیشن ها و شبکه های اجتماعی آپلود می شود. 

جهت آشنایی و مطالعه مقاله بنر تبلیغاتی موثر، می توانید کلیک نمایید. طراحی بنر ثابت، اصول و قواعدی دارد که بایستی رعایت شود. اگر طراحی و آماده سازی سفارش بنر ثابت خارج از چهارچوب موجود باشد، قاعدتا تاثیرگذاری بالایی نخواهد داشت. به عبارت دیگر، می توان گفت که شما به عنوان سفارش دهنده، از بنر استاندارد و قدرتمند، نتیجه مطلوبی را دریافت می کنید ولی در عوض، از یک بنر نامناسب، نامفهوم و ضعیف، نتیجه ای را دریافت نمی کنید. بنر ثابت، قابلیت چاپ شدن بر روی بنر خام را دارد و می توان از آن، به عنوان پوستر استفاده کرد.

بنر ثابت بهتر است یا بنر متحرک؟

پاسخ دادن به این سوال، کمی دشوار است! در حالت کلی، قاعدتا بنر متحرک تاثیرگذارتر از بنر ثابت می باشد و اصولا صاحبان برند، به دنبال بنر متحرک می باشد. بنر متحرک برای جذب مخاطب و بیننده، مدت زمان بیشتری دارد و می تواند در 15 ثانیه بر روی بیننده اثر بگذارد. هزینه طراحی بنر متحرک فوق العاده بالاتر از هزینه طراحی بنر ثابت است. همه ما تاثیر گیف ها (بنرهای متحرک) در فضای مجازی را دیده ایم. هر چند در فضای مجازی، وب سایت ها، نرم افزارها، سوشال مدیا (شبکه های اجتماعی) و اپلیکیشن ها (برنامه ها) شاهد تاثیر بنرهای متحرک هستیم ولی اگر هدف چاپ بنر باشد، فقط بنر ثابت کاربرد دارد. جهت ثبت سفارش آنلاین بنر تبلیغاتی، می توانید کلیک نمایید.

طراحی بنر ثابت

 

مزایا بنر ثابت

1- قیمت مقرون به صرفه اجرای سفارش بنر ثابت:

پیش تر اشاره شد که قیمت تمام شده سفارش بنر ثابت، فوق العاده پایین تر از بنر متحرک می باشد. برای مطالعه مقاله “قیمت تبلیغات بنری چقدر است؟“، می توانید کلیک نمایید. 

2- قابلیت چاپ بر روی بنر خام:

فایل خروجی بنر ثابت را می توان چاپ کرد. بنر ثابت هم در فضای مجازی کاربرد دارد و هم به صورت فیزیکی مورد استفاده قرار می گیرد. فایل خروجی سفارش بنر ثابت را می توان بر روی بنر خام، چاپ کرد و آن را به پوستر و یا بنرهای تبلیغاتی دیواری، تبدیل کرد.

3- کم حجم بودن فایل خروجی:

خروجی فایل سفارش بنر ثابت، کم حجم می باشد. از این رو، سریع تر بر روی وب سایت ها، اپلیکیشن ها و شبکه های مجازی، آپلود می شود. مخاطب به محض ورود به وب سایت، بنر ثابت را مشاهده می کند.

 معایب بنر ثابت

1- تاثیرگذاری در مدت زمان اندک:

بنر ثابت برای تاثیرگذاری بر روی مخاطب، مدت زمان اندکی دارد. از این رو، بایستی مطابق اصول طراحی گردد تا بنر ثابت طراحی شده، استاندارد شود. جهت مطالعه مقاله “آیا تبلیغات بنری موثر است؟” می توانید کلیک نمایید. کیفیت عکس زمینه¬، عکس به کار رفته در زمینه بنر، فونت و سایز و رنگ متن نگارش شده، چهارچوب بنر، سایز بنر و حتی فرمت خروجی بنر ثابت هم حائز اهمیت است.

2- عدم جذب مخاطب:

گاها بنر تبلیغاتی قادر به جذب مشتری و مخاطب نیست. از این رو، تمام هزینه های سفارش دهنده حیف می شود و از بین می رود. در سفارش بنر ثابت، طراح تمام آپشن های تبلیغاتی را در یک عکس می گنجاند و مخاطب با دیدن بنر بایستی جذب شود. جهت آشنایی از خدمات طراحی بنر ثابت و متحرک، می توانید کلیک نمایید.

قیمت بنر ثابت

انجام سفارش بنر ثابت در مدت زمان کوتاهی ممکن است. چرا که طراح گرافیکی (گرافیست) از بنر خام اولیه استفاده می کند و زمینه بنر را طراحی می کند. طراحی بنر ثابت، به نسبت راحت تر و ساده تر می باشد و طراح می تواند با طراحی زمینه و متن و دیزاین، بنر را آماده تحویل کند. قیمت بنر ثابت بر اساس میزان زحمتی که دارد، تعیین شده است و در حد پایینی می باشد. جهت اطلاع از هزینه طراحی بنر، می توانید کلیک نمایید. بنر ثابت برای تبلیغات در فضای مجازی اعم از تلگرام، اینستاگرام و واتس‌اپ کاربرد بالایی دارد. از طرفی، در فضای وب سایت ها و اپلیکیشن ها از بنر ثابت استفاده می شود. 

طراحی پوستر بر مبنای بنر ثابت

 

کارایی بنر ثابت، فوق العاده بالا است و در هر جایی می توان از آن، بهره برد. بنر ثابت با قیمت استثنایی و فوق العاده پایینی در سیتی سایت توسط طراحان گرافیکی مجموعه که همگی ماهر و مجرب هستند، انجام می شود. برای آشنایی با طراحی بنر تبلیغاتی اینستاگرام، می توانید کلیک کرده و وارد شوید. قیمت های سیتی سایت نسبت به سایر مجموعه ها، پایین تر است و در عین حال، کیفیت بنر ثابت طراحی شده با خروجی سایر مجموعه ها، قابل مقایسه نیست. مهم ترین نکته ای که در این جا قابل ذکر می باشد، تحویل به موقع و آن تایم سفارش بنر ثابت است.

جمع بندی

سفارش بنر ثابت برای صاحبان برند، فوق العاده به صرفه تر از سفارش بنر متحرک می باشد. هر چند تاثیرگذاری بنر متحرک بیشتر از بنر ثابت می باشد ولی بنر ثابت را می توان بر روی بنر خام، چاپ کرد. برای ثبت سفارش در مجموعه سیتی سایت می توانید در ابتدا نمونه کارهای موجود را مشاهده نمایید. جهت مشاهده نمونه کار طراحی بنر، کلیک نمایید. سپس از طریق پشتیبانی با همکاران ما در تماس باشید و هر سوالی را که دارید از همکاران ما بپرسید تا رفع ابهام صورت گیرد. 

در مرحله بعدی، سفارش خود را در مجموعه سیتی سایت ثبت نمایید. در طول مدت زمانی که طراح گرافیکی مشغول طراحی سفارش بنر ثابت است، می توانید با وی ارتباط برقرار کنید و مواردی را با ایشان چک کنید. سفارش شما در مدت زمان کوتاهی توسط همکاران گرافیست مجموعه، آماده می شود و به شما تحویل داده خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *