طراحی سایت

سفارش آنلاین طراحی بنر تسلیت در کمترین زمان

طراحی بنر تسلیت و تولید آن، یکی از چندین بنری است که در سیتی سایت، طراحی شده است.در دنیای امروز، برای عرض تسلیت و همدردی با خانواده متوفی، افراد از بنر تسلیت استفاده می کنند. سیتی سایت سال هاست در زمینه تولید محتوا و دیجیتال مارکتینگ فعالیت داشته است. بنر تسلیت همانند سایر بنرها بایستی مطابق اصول طراحی شود. در طراحی بنر تسلیت، هدف جذب بیننده و رونق کسب و کار نیست. بلکه هدف ابراز همدردی با خانواده متوفی است و به نشانه احترام انجام می شود. طراحان گرافیکی مشغول در مجموعه سیتی سایت از فایل بنر تسلیت خام استفاده می کنند و بنر تسلیت را طراحی می کنند. در ادامه، با ما همراه باشید تا با این نوع بنر، بیشتر آشنا شوید.

بخش های مهم در طرح بنر تسلیت

بنر تسلیت، یکی از انواع بنرهای پرکاربردی است که بر روی بنر خام، چاپ می شود. طراحی بنر تسلیت و چاپ آن، یکی از شیوه های بروز احساسات عمیق نسبت به درگذشت افراد و یا اطلاع رسانی فوت اشخاص است. طراحی بنر تسلیت و چاپ آن، بایستی در کوتاه ترین زمان ممکن صورت گیرد. هر چند امروزه، در شهرهای بزرگ، بنرها جای خود را به تاج گل داده اند ولی در اکثر نقاط ایران، هم چنان کاربرد دارند. از بنر تسلیت برای ابراز همدردی و بیان تسلیت به خانواده متوفی، استفاده می شود. طراحی بنر تسلیت بسته به موقعیت اجتماعی سفارش‌دهنده و متوفی و نسبت های فامیلی، متفاوت است. متنی که در هر بنر استفاده می شود، متناسب با نسبت های فامیلی می باشد. 

طراحی بنر در سیتی سایت

 

البته، ناگفته نماند که تمام بنرهای تسلیت، ویژگی های مشترکی با یکدیگر دارند. برای مثال، در طراحی زمینه تمام بنرهای تسلیت از رنگ مشکی استفاده می شود. از طرفی، متن های نوشته شده، همگی در یک قاب با طراحی های مختلف قرار دارند. قاعدتا بنرهای تسلیت را در سراسر شهر مشاهده کرده اید! زمینه¬ مشکی و متن های داخل یک قاب، نوعی اصول طراحی این نوع بنرهای فیزیکی به حساب می آیند.

اصلی ترین تفاوت بنرها یا یکدیگر، متن تسلیتی است که طراح آن را نگارش می کند و برای بیان ناراحتی و همدردی از آن، استفاده می کند. اندازه و سایز بنر تسلیت، بسته به محل نصب، متفاوت است و گاها مستطیل و گاها مربع می باشد. 
 نصب بنر تسلیت هم به صورت عمودی و هم به صورت افقی، ممکن است. نحوه نصب این نوع بنرها، عمودی است. هزینه طراحی بنر تسلیت بسته به سایز، متفاوت است. هزینه چاپ بنر تسلیت هم بسته به نوع طراحی و دستگاه چاپ، متغیر است.

بایدها و نبایدهای طراحی و متن بنر تسلیت

1- ذکر عنوان یا لقب بازماندگان:

در طراحی بنر تسلیت بایستی شان و احترام بازماندگان رعایت شود. از این رو، استفاده از عناوین و القاب صحیح و شایسته، نشانه حفظ حرمت است. از طرفی، در نظر داشته باشید که بنر تسلیت بر روی دیوار و در معرض دید عموم نصب می گردد. می توان در طراحی بنر تسلیت از عناوینی چون “جناب آقای …”، “خانواده ارجمند …”، “ریاست محترم …”، “خانواده محترم …” و “سرکار خانم …” استفاده کرد.

2- انتخاب لحن مناسب:

لحن به کار رفته در متن بنر تسلیت می بایست به نحوی انتخاب گردد که نشان دهنده نوع رابطه و نسبت تسلیت گوینده با بازماندگان باشد. برای مثال، لحنی که در بیان همدردی فامیل و خویشاوندان است، در لحن همکار و دوست و آشنا نیست. رعایت این نکته در طراحی بنر تسلیت ضروری است. در متن بنر تسلیت، نسبت و رابطه اشخاص، ذکر می شود. در طراحی بنر تسلیت از عنوانی چون “عموی عزیزم”، “همکار محترم” و “دوست عزیز” استفاده می شود.

3- نگاه جامع و کلی به بازماندگان متوفی و خطاب قرار دادن کل بازماندگان:

تا به حال، بنر تسلیتی را دیده اید که فقط به یک نفر تسلیت بگوید و فقط با یک نفر همدردی کند؟ خیر. قاعدتا ادب و احترام، ایجاب می کند که شخص به تمام بازماندگان تسلیت بگوید، هر چند که فقط با یکی از اعضای خانواده متوفی نسبت داشته باشد. در طراحی بنر تسلیت، ابراز همدردی فقط با یک نفر یا تعداد کمی از افراد، غلط است. طراح می بایست فقدان متوفی را به خانواده، دوستان و آشنایان متوفی تسلیت بگوید. از این رو، در متن بنر تسلیت، می گویند درگذشت … را به شما و خانواده عزیزتان تسلیت عرض می نماییم.

طراحی بنر در سیتی سایت

 

4- اندازه محل نصب بنر تسلیت:

قبل از طراحی بنر تسلیت، می بایست اندازه و سایز آن، مشخص شود تا طراح گرافیکی (گرافیست) متن تسلیت و همدردی را در ابعاد بنر تسلیت، جا دهد. توصیه می شود از نگارش متن بلند و خیلی کوتاه بپرهیزید! متن بایستی به نحوی باشد که در زمان کوتاهی توسط بینندگان، خوانده شود. گاها متن در قالب مربعی و یا مستطیلی گنجانده می شود. جهت آشنایی با انواع خدمات طراحی بنر ثابت و متحرک، می توانید کلیک نمایید.

نمونه بنر تسلیت

کافی‌ست کلمه “بنر تسلیت” را در گوگل سرچ کنید، انواع و اقسام مختلفی برای شما، بالا می آید. اما کدام یک از این بنرها، تاثیرگذارتر است؟ طراحی بنر تسلیت یکی از شاخه های طراحی بنر در مجموعه سیتی سایت است که در زمان کوتاهی برای مشتریان، آماده می شود. در تمام بنرها شما شاهد زمینه مشکی و متن در قالب بنر هستید. جهت مشاهده نمونه کار طراحی بنر، می توانید کلیک نمایید و به صفحه نمونه کارها، ارجاع داده شوید. 
در اینجا، شما انواع و اقسام بنرهای طراحی شده را با دسته بندی مشاهده می کنید.

طراحان گرافیکی مشغول در سیتی سایت نه تنها در زمینه طراحی بنر تسلیت فعالیت کرده اند، بلکه در زمینه طراحی و تولید سایر بنرهای فیزیکی و آنلاین هم فعالیت دارند. بنرهای فیزیکی (بنرهای چاپ شده) هم در ابتدا به صورت آنلاین (مجازی) طراحی و تولید می شوند و سپس فایل خروجی بر روی بنر خام، چاپ می شوند. 

سفارش آنلاین انواع بنر تسلیت

جهت ثبت سفارش آنلاین طراحی بنر تسلیت در هر ساعت از شبانه روز، می توانید در ابتدا نمونه کارهای سیتی سایت را مشاهده نمایید و سپس تصمیم‌گیری کنید. اگر نیاز به مشاوره دارید، می توانید با مشاوران و پشتیبانان سیتی سایت تماس بگیرید و سوالات خود را بپرسید. پس از رفع ابهام و دست‌یابی به پاسخ سوالاتتان، سفارش خود را از قسمت ثبت سفارش، به ثبت برسانید. 
 
بنر تسلیت در کوتاه ترین زمان ممکن طراحی و آماده می شود و به دست شما، می رسد. قاعدتا طراحی بنر تسلیت، جزو بنرهای ضروری به حساب می آید که باید در سریع ترین زمان ممکن به دست سفارش دهنده، رساند. از مزایای ثبت سفارش در سیتی سایت می توان به ثبت سفارش در 24 ساعته شبانه روز، اشاره کرد. سفارش خود را در تاریکی هوا، ثبت کنید و در روشنایی روز، دریافت کنید.

چاپ بنر تسلیت بر روی بنر خام

 

سپس بنر تسلیت طراحی شده برای چاپ به چاپخانه برسانید. در زمان کوتاهی، بنر چاپ می شود و شما می توانید بنر تسلیت را به مراسم ختم برسانید. جهت اطلاع از هزینه طراحی بنر، می توانید کلیک کنید. طراحی بنر تسلیت به صورت حضوری، فوق العاده زمان‌بر است و شخص می بایست زمان زیادی را تا مغازه طراح بنر، طی کند و ساعت ها زمان صرف نماید.

نکات پایانی

با سیتی سایت، بنر تسلیت و همدردی خود با خانواده متوفی را سریعا آماده نمایید. اگر خدای ناکرده، در هر ساعت از شبانه روز، خبر فوت عزیزی را شنیدید، در هر کجای ایران که هستید، می توانید سفارش خود را در سیتی سایت ثبت کنید. گاها افراد پس از شنیدن خبر فوت عزیزی، مجبور هستند مسافت زیادی را طی کنند، از این رو، در این فاصله زمانی می توانند بنر تسلیت خود را آماده کنند. نرخ طراحی بنر 1402 را می توانید از این قسمت دنبال کنید.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *