طراحی سایت

خدمات دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات اینترنتی + مشاوره رایگان

خدمات دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات اینترنتی ( مقدمه )

خدمات دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات اینترنتی برای فروش بیشتر و بهره مندی از دایره گسترده تری از مشتریان، به تمامی صاحبان کسب و کار توصیه میشود. با ظهور اینترنت و ایجاد کسب و کارهای آنلاین، راحتی خرید افزایش یافته و با تبلیغ آنلاین برند، میتوان خدمات را به صورت گسترده ارائه داد. همگان علم استفاده از این تکنولوژی را ندارند که با مشاوره رایگان میتوان کار تبلیغ را به مراکز معتبر سپرد.

نحوه ورود کسب و کار به حوزه دیجیتال

با توجه به این موضوع که سهم استفاده کننده گان از دنیای دیجیتال و کاربران فضای مجازی بیشتر شده است؛ استفاده از خدمات دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات اینترنتی برای بهره مندی از رصد کنندگان مجازی به هر صاحب کسب و کار توصیه میگردد. در قدیم، برندها برای داشتن تبلیغات بصری از چاپ آگهی های کاغذی و اجاره بیلبوردهای سطح شهر بهره می بردند.

اما با ظهور تکنولوژی دیجیتال، میتوانند در اقصی نقاط دنیا به معرفی و فروش محصولات خود بپردازند. مشتریان مهم هستند پس یافتن بستر مناسب برای ورود به حوزه دیجیتال، امری مهم میباشد. در عصر دیجیتال برای داشتن خدمات دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات اینترنتی، قدم اول داشتن یک وب سایت برای برندسازی در وب میباشد.

در غیر اینصورت با ایجاد حساب های کاربری در رسانه های اجتماعی، کار تولید محتوا در راستای فروش را پیگیری نمایید. انتخاب نام هوشمندانه برای کسب و کار خود و طراحی لوگوی مناسب میتواند شما را چندین قدم از سایر رقبا جلو بیندازد. هر یک از بسترهای اینترنتی میتواند برای شما، به مثابه یک فروشگاه آنلاین، به عنوان یک کانال فروش، جهت جذب مشتری عمل کند. اما برای رسیدن به جایگاه مطمئن در بین رقبا بایست از طریق مراکز معتبر، اقدام به سفارش تولید محتوا نمایید.

دیجیتال مارکتینگ

چگونه جایگاه مناسبی در کسب و کار دیجیتال داشته باشیم ؟

برای کسب جایگاه مناسب در عرصه فروش آنلاین و تبلیغات دیجیتال لازم است به اصول سئو یا کسب رتبه در گوگل و الکسا آگاه باشید. البته که خدمات دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات اینترنتی یک کار تخصصی بوده و باید به اهل فن سپرده شود. در صورتی که بخواهید خود به تولید محتوا اقدام کنید، مسلما در این پروسه وقت گیر و خسته کننده، سرخورده خواهید شد.

سپردن کار تبلیغات و تولید محتوا به مراکز تبلیغات اینترنتی، مسیری کوتاه تر و پر بازده تر میباشد. متخصصین نیازهای شما را به خوبی شناسایی کرده و با تولید محتواهای سفارشی، به کمک کلمات کلیدی مناسب، سایت یا برند شما را برای همگان قابل مشاهده می کنند.

سیتی سایت یکی از تخصصی ترین برندهای بازاریابی حرفه ای دیجیتال است. با دسترسی ساده و پنل کاربری راحت، به سادگی می تواند پذیرای سفارش شما بوده و با ارائه مشاوره های رایگان، کسب و کارها را در جهت داشتن محتوایی منحصر به فرد و تخصصی راهنمایی نماید.

چطور جایگاه خود را در بازاریابی دیجیتال حفظ کنیم ؟

اگر بنا به هر دلیلی از دست یابی به رتبه بهتر در بین سایر وب سایت ها و تبلیغ در گوگل بازمانده اید، توصیه میشود، از خدمات دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات اینترنتی سیتی سایت بهره ببرید. مسلما بعد از کسب رتبه، باید به حفظ جایگاه خود پرداخت.

تولید محتوا به صورت منظم، حرفه ای، بر مبنای قوانین سئو، مهمترین کانال یا مسیر جهت دستیابی به این هدف میباشد. اینکه بتوانید با هر کلید واژه در رتبه نخست جستجو قرار گیرید، کاری زمانبر و سخت میباشد. با سپردن کار به سایت های تبلیغات اینترنتی، میتوانید با کلیدواژه های مختلف به حفظ جایگاه خود در بین سایر رقبا نائل گردید.

حفظ رتبه سایت

به روز رسانی سایت نیز از دیگر مسائلی است که الگوریتم های گوگل به آن حساس میباشد. در صورتی که به صورت نامنظم، در عرصه دیجیتال فعالیت کنید، نخواهید توانست به موقعیتی عالی دست یابید. گوگل ابزاری بسیار هوشمند است که برای نظم و منحصر به فرد بودن محتوا، اهمیت بسیاری قائل است.

به زبان ساده، تولید محتوا در وب، به مثابه غذا دادن به الگوریتم های گوگل میباشد. اگر این غذا دهی به صورت منظم، حتی در حجم اندک باشد، الگوریتم های موثر در رتبه بندی سایت، برای برند شما ارزش سازی خواهند کرد.

در غیر اینصورت جریمه شده و هوش مصنوعی در گوگل، بازدید و بررسی سایت شما را در اولویت خود قرار نخواهد داد. بهره مندی از خدمات دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات اینترنتی، کار دشواری است که از طرق مختلف، نظیر کلمات کلیدی، لینک دهی، به روز رسانی سایت و ایجاد بک لینک های مختلف صورت میگیرد.

تعرفه انواع خدمات دیجیتال مارکتینگ چقدر است ؟

بازاریابی دیجیتال باید بتواند خدمات و کیفیت کار شما را به درستی به مشتریان معرفی کند. تعرفه خدمات دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات اینترنتی، در وب سایت و مارکتینگ های مختلف، متفاوت میباشد. بهینه سازی وب سایت، به وسیله موشن گرافی، تبلیغات در اینستاگرام به صورت عکس و ویدیو، تولید مقالات متنی و تولید عکس های منحصر به فرد، صورت میگیرد.

هر کدام بسته به سطحی که مد نظر کاربر میباشد، قیمت گذاری میشود. در سیتی سایت، نویسندگان، سئوکاران، انیماتورها و سایر فعالان، بر اساس میزان تخصص شان، رتبه بندی شده و با توجه به سطح محتوای تولید شده، تعرفه بندی میشوند. کاربران متناسب با بودجه مد نظرشان، بهترین محتوا که مورد تایید مشاوران و کارشناسان این مجموعه میباشد را، برای افزایش رتبه و حفظ جایگاه خود در گوگل دریافت خواهند نمود.

تعرفه خدمات

برای کسب آگاهی از تعرفه های خدمات دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات اینترنتی در رایا، میتوانید با کارشناسان حوزه فروش این مجموعه ارتباط حاصل نمایید. ارائه مشاوره به کاربران کاملا رایگان است. با یکبار ثبت سفارش در این مجموعه، شاهد سادگی کار با پنل رایا نسبت به سایر مارکتینگ ها خواهید بود.

نحوه برندینگ در دنیای دیجیتال

اگر جز کسانی هستید که از ورود به حوزه کسب و کار آنلاین و دیجیتال واهمه دارید و دلیل تان عدم آگاهی شما از این حوزه است، بهتر است بهانه را کنار بگذارید. خدمات دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات اینترنتی امری تخصصی است و جز، متخصصان این امر، افراد زیادی از آن اطلاع ندارند.

به همین دلیل اکثر کسب و کارها، برای گسترش حوزه فروش خود اقدام به سفارش تولید محتوا و برند سازی در سطح اینترنت، از طریق بسترهای امن می نمایند. دیجیتال برندینگ یعنی ایجاد ارتباط مستقیم بین مصرف کننده خدمات و ارائه دهنده آن با حذف واسطه ها میباشد. نحوه برندینگ در این بستر باید متناسب با خدماتی باشد که شما ارائه می دهید.

دیجیتال برندینگ

در دیجیتال مارکتینگ، کیفیت خدمات و محصولات شما به کاربر معرفی میشود. در حالیکه در دیجیتال برندینگ، ارزش های برند شما، در واقع خط فکری و شعاری که از تولید خدمات به مشتریان دنبال میکنید، به مخاطب معرفی میشود. برند شما و سیاست های کاری شماست که در بازار پر رقابت اینترنتی، شما را از رقبا متمایز میکند.

نحوه برندینگ در مجموعه سیتی سایت و سایر بسترها، بر اساس طراحی لوگو و نشان دادن ارزش های سازمان میباشد. لوگو در واقع شکل ظاهری و پیشخوان فروشگاه شما در سطح اینترنت است. با ابزارهای سئو و بهینه سازی موتورهای جستجو، میتوانید خود را در معرض دید همگان قرار دهید.

تبلیغات در سایت های مختلف از دیگر راه های برندینگ میباشد. در نهایت تولید محتوا به صورت منظم و تخصصی میتواند در بازاریابی محتوای مجموعه شما تاثیرگذار باشد. بدون تبلیغات و خدمات اصولی سئو، قادر به کسب جایگاه در فضای مجازی و فروش بالا نخواهید بود.

مشاوره رایگان بازاریابی دیجیتال در سیتی سایت

اگر قصد پا گذاشتن در بازار داغ رقابت آنلاین دارید، بهره مندی از مشاوره کارشناسان فروش دیجیتال سیتی سایت را به شما توصیه می کنیم. در دنیای گسترده خدمات دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات اینترنتی، با رقابت بسیار بالای برندهای مختلف، کمتر کسی است که به صورت مستقل بتواند قوی عمل کند.

در واقع کارشناسان این مجموعه با بررسی کسب و کار شما، متناسب با ارزش های کاری و حجم تولیدات تان، می توانند در کوتاه ترین زمان، بهترین راه جهت بازاریابی دیجیتال را به شما معرفی کنند.

تعداد سفارش تولید محتوا، میزان لینک سازی در هر محتوا، ارائه کلمات کلیدی مناسب و تعداد رپورتاژهای لازم برای تبلیغات در سایت های مختلف، به صورت کاملا تخصصی برای شما بررسی می گردد. معرفی سایت های معتبر برای پخش رپورتاژ نیز از دیگر خدمات مشاوره ای این مجموعه به همگان میباشد.

مشاوره آنلاین

کلام پایانی

در نهایت کسب و کار شما در هر زمینه ای ، برای ورود به بازار دیجیتال، نیاز به بازاریابی صحیح، مشاوره دیجیتال مارکتینگ، کسب رتبه در الکسا یا گوگل میباشد. تبلیغات به صرفه، سرمایه گذاری هدفمند متناسب با نوع خدمات، اندازه گیری میزان پیشرفت در حوزه دیجیتال و استفاده از تبلیغات بنری در بستر اینترنت، از جمله خدمات دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات اینترنتی در سیتی سایت میباشد. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *