طراحی سایت

بهترین پادکست کسب و کار اینترنتی به زبان فارسی

پادکست کسب و کار اینترنتی به شما کمک می ‌کند تا در کمترین بازه زمانی مدیریت کسب و کارتان را انجام دهید. امروزه بسیاری از افراد برای اینکه وارد دنیای دیجیتال مارکتینگ شوند پادکست های کسب و کار را گوش می دهند. پادکست های کسب و کار به عنوان بهترین پادکست هایی شناخته می شوند که افراد برای موفقیت در کار خود انتخاب می کنند. اگر می خواهید برای سفارش تولید محتوا انواع پادکست را انتخاب کنید باید موضوع اصلی پادکست را در نظر بگیرید. امروزه بسیاری از افراد جهت تولید محتوا انواع پادکست هایی که مربوط به کسب و کار هستند را انتخاب می ‌کنند. پادکست یکی از شیوه های تبلیغات به شمار می‌ رود که افراد زیادی برای فروش محصولات خود این روش را انتخاب خواهند کرد.

معرفی بهترین پادکست کسب و کار اینترنتی فارسی

در این مطلب می خواهیم بهترین پادکست کسب و کار اینترنتی که به زبان فارسی می باشد را معرفی کنیم. اگر مایل هستید بین انواع پادکست ها بهترین نمونه پادکست را جهت رشد کسب و کار خود انتخاب کنید باید آنها را بشناسید. برخی از مهم ترین نمونه های پادکست کسب و کار عبارت هستند از  :

پادکست های کسب و کار فارسی

 

1. پادکست طبقه 16 

 پادکست طبقه ۱۶ به عنوان یکی از بهترین پادکست های کسب و کار اینترنتی شناخته می ‌شود. میزبان اصلی این پادکست سهیل علوی می باشد. سهیل علوی یکی از کارآفرین های موفق به شمار می‌ رود. این پادکست یکی از انواع پادکست هایی است که انواع روش های متفاوت کسب درآمد را برای شما توضیح می دهد. شما می توانید ایده هایی که مربوط به کسب درآمد است را در این پادکست بررسی کنید. هر یک از افرادی که بنیانگذار کسب و کار نوپا هستند می توانند این پادکست را گوش دهند تا در کمترین بازه زمانی شرایط موفقیت خود را فراهم کنند. توجه داشته باشید که برای گوش دادن به این پادکست باید تجربیات هر یک از مدیران کسب و کارهای موفق را بررسی نمایید. 

2. پادکست مدیر ممتاز 

پادکست مدیر ممتاز به عنوان یکی دیگر از  پادکست های اینترنتی کسب و کار به شمار می ‌رود. مدیر ممتاز یکی از انواع پادکست هایی است که در مورد کسب و کارهای نوپا صحبت می کند. با توجه به اهمیتی که کارآفرینی دارد این پادکست در لیست مهمترین پادکست ها معرفی می ‌شود. ناصر غانم زاده به عنوان یکی از افراد شناخته شده معرفی می گردد که این پادکست را راه اندازی کرده است. در پادکست مدیر ممتاز شما می ‌توانید با مفهوم استارتاپ آشنا شوید. اگر نمی‌دانید چالش های راه اندازی کسب و کار نوپا چیست باید این پادکست را گوش دهید. در صورتی که می خواهید به یک مدیر موفق تبدیل شوید این پادکست برای شما گزینه مناسبی به شمار می رود. بسیاری از افراد برای سازماندهی رهبری شان این پادکست را گوش می دهند. 

3. پادکست کسب و کار اینترنتی 10 صبح 

پادکست ۱۰ صبح به عنوان بهترین پادکست کسب و کار اینترنتی  (Internet business podcast) شناخته می ‌شود. این پادکست را در لیست مهمترین پادکست های کسب و کار قرار داده ‌اند. امید اخوان و میثم زرگرپور به عنوان گویندگان این پادکست فعالیت می‌ کنند. در این پادکست بهترین بیزینس ها را معرفی خواهند کرد. 10 صبح به عنوان یکی از محبوب‌ ترین پادکست های مدیریت معرفی می‌ شود. در این پادکست می توانید موضوعات گوناگونی که مربوط به کسب و کار، تامین مالی، راه اندازی کسب و کار و … هستند را بررسی کنید. ۱۰ صبح به عنوان یکی از پادکست هایی شناخته می ‌شود که موسسان بیزینس های معروف در این پادکست مصاحبه خواهند کرد.

4. پادکست رادیو کار نکن 

 پادکست رادیو کار نکن به عنوان یکی دیگر از پادکست های اینترنتی فارسی کسب و کار شناخته می شود. این پادکست را امین آرامش تدوین کرده است. در هر یک از قسمت های این پادکست شما می توانید با افرادی که موفق هستند آشنا شوید. در این پادکست تمامی دشواری هایی که افراد موفق پشت سر گذاشته اند را بررسی خواهید کرد. اگر مایل هستید بدانید که چگونه چالش های کسب و کار را بشناسید بهتر است که این پادکست را انتخاب نمایید. هر یک از قسمت های این پادکست را می توانید به صورت ویدیویی و صوتی تهیه نمایید. 

5. پادکست کسب و کار اینترنتی سبکتو 

پادکست سبکتو به عنوان یکی دیگر از بهترین پادکست هایی شناخته می شود که می توانید انتخاب کنید. اگر به دنبال بهترین پادکست کسب و کار اینترنتی هستید و می خواهید توسعه فردی خود را تقویت کنید این پادکست گزینه مناسبی است. مهارت های توسعه فردی مهمترین مسئله به شمار می‌ رود که در موفق شدن کسب و کار شما کمک می‌ کند. پادکست سبکتو به عنوان یکی از کوتاه ترین پادکست های توسعه فردی معرفی می گردد. اپیزودهای این پادکست شنیدنی و مفید می باشد. شما می توانید در این پادکست رازهای موفقیت افراد موفق را بشناسید. عادت های مالی تان را به درستی تنظیم می کنید و می توانید در کمترین بازه زمانی درآمد زیادی کسب نمایید. در این پادکست شما می توانید سبک زندگی درست را بررسی نمایید و بهترین روش را برای کسب درآمد انتخاب کنید.

پادکست های کسب و کار اینترنتی

 

6. پادکست کار کسب 

 پادکست کار کسب به عنوان یکی دیگر از پادکست های فارسی کسب و کار شناخته می‌ شود. مدیران و افرادی که با چالش ‌های گوناگونی مواجه هستند می توانند این پادکست را گوش کنند. پادکست کار کسب به عنوان یکی از پادکست هایی است که برای افراد تازه کار گزینه مناسبی می باشد. افرادی که به تازگی می‌ خواهند وارد دنیای بیزینس گردند می توانند این پادکست را گوش کنند. بسیاری از مشکلاتی که کسب و کارهای ایرانی با آن مواجه هستند در این پادکست مورد بررسی قرار می گیرند. در هر یک از قسمت های این پادکست شخصی صاحب نظر مهمان می باشد.

7. پادکست کسب و کار اینترنتی کاریزما

 پادکست کاریزما به عنوان بهترین پادکست کسب و کار اینترنتی شناخته می شود. این پادکست برای افرادی که به بازارهای مالی علاقه دارند گزینه بی نظیری است. در هر یک از قسمت های پادکست کاریزما متخصصان بازار مالی فعالیت می ‌کنند و گفته‌ های خود را بیان می نمایند. شما می توانید در این پادکست تمامی نکاتی که مربوط به راه اندازی یک کسب و کار موفق می باشد را یاد بگیرید. هر یک از نکاتی که مربوط به توسعه فردی است در این پادکست بررسی خواهد شد. 

پادکست کسب و کار

 

8. پادکست پولاریس

پادکست پولاریس به عنوان یکی دیگر از پادکست هایی است که در کسب و کار اینترنتی به شما کمک می‌ کند. اگر شما می خواهید بین انواع پادکست های اینترنتی فارسی، بهترین پادکست را انتخاب کنید این پادکست گزینه مناسبی است. در این پادکست می ‌توانید با ویژگی ‌های رهبران آشنایی بیشتری کسب نمایید. در واقع شما در این پادکست یاد می گیرید که چطور رهبری کار خود را انجام دهید. نقش رهبر را در فرهنگ سازمانی می توانید درک کنید و به صورت اصولی کسب و کار خود را رونق دهید. سازندگان این پادکست با توجه به ساختار ویدیو ها، مقالات و پادکست های خارجی سعی کرده اند موضوعات گوناگونی را به شما یاد دهند.

9. پادکست کسب و کار اینترنتی فریلنسر

 در این پادکست کسب و کار اینترنتی مفاهیم علم اقتصاد را یاد می گیرید. یکی از مهمترین مزیت های پادکست فریلنسر، این است که مسائل پیش پا افتاده را بررسی خواهد کرد. با گوش دادن به این پادکست می توانید تمامی مشکلات مربوط به کسب و کارهای تازه تاسیس شده را به خوبی بشناسید. پس از شناخت دغدغه های کسب و کار نوپا به راحتی کسب و کار خود را مدیریت خواهید کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *