طراحی سایت

اهمیت بنر تبلیغاتی در بازاریابی

اهمیت بنر تبلیغاتی را می توان در مقاله “بنر تبلیغاتی برای مشاغل کوچک” به طور کامل، مشاهده کرد. سیتی سایت در زمینه تولید محتوا و دیجیتال مارکتینگ، فعالیت دارد. در این مقاله، اهمیت بنر تبلیغاتی در بازاریابی بررسی شد. انواع بنر تبلیغاتی همراه با سایر ابزار تبلیغات، خدمت شما معرفی می شود. بنر تبلیغاتی امروزه به صورت آنلاین توسط تیم مجرب سیتی سایت طراحی و تولید می شود و می توانید نمونه کارها را در وب سایت مشاهده نمایید. سیتی سایت در زمینه تولید محتوا و تحویل سفارشات، فوق العاده وقت شناس است. تبلیغات بنری آنلاین را جدی بگیرید! با ما همراه باشید.

تعریف بنر تبلیغاتی

بنر تبلیغاتی به دو صورت قابل نمایش می باشد. تبلیغات بنری به صورت آنلاین منتشر می شوند و در فضای مجازی کاربرد دارند. تبلیغات بنری آنلاین، کم هزینه می باشد و فوق العاده چشم‌گیر است. در دنیای امروز که تعداد کاربران افزایش یافته و فضای مجازی بخش عمده ای از زندگی مردم را تشکیل داده است، قاعدتا تبلیغات بنری آنلاین، تاثیرگذارتر هستند. در مقابل تبلیغات بنری آنلاین، تبلیغات بنری محیطی قرار دارند. 

تولید محتوا با سیتی سایت

 

تبلیغات بنری محیطی، همان تراکت هایی است که در سطح شهر وجود دارد و توسط افرادی، پخش می شوند. هزینه استفاده از تراکت ها یا همان تبلیغات بنری محیطی، فوق العاده بالا می باشد. از طرفی، این نوع تبلیغات بنری، منسوخ شده است و بر روی عابران، کم‌تر تاثیر می گذارد. انواع بنر تبلیغاتی را در سطح شهر و در سراسر فضای مجازی می توانید مشاهده کنید. جهت مشاهده مقاله “آیا تبلیغات بنری موثر است؟” می توانید کلیک نمایید.

تاریخچه تبلیغات بنری

اهمیت بنر تبلیغاتی از زمانی که مورد استفاده قرار گرفت تا به امروز، غیرقابل کتمان است. اولین بار در سال 1994، کاربران اینترنت، تصویری را در فضای مجازی مشاهده کردند که قابلیت کلیک کردن داشت. دقیقا مشابه تبلیغات بنری آنلاین که قابلیت کلیک کردن و منتقل شدن به وب سایت فرود را دارد. کاربران اینترنت بر روی تصویر کلیک کردند و به صفحه دیگری منتقل شدند. در آن زمان، اولین بنر تبلیغاتی آنلاین، رونمایی شد. یک بنر تبلیغاتی مستطیل شکل با زمینه مشکی و با فونت رنگین کمان، کاربران را صفحه دیگری برد. نرخ کلیک این بنر تبلیغاتی معادل 44% بود که در آن زمان، قابل تحسین بود.

انواع بنرها از نظر موضوعی

اهمیت بنر تبلیغاتی را می توان در فضای مجازی کاملا درک کرد. تبلیغات بنری از نظر موضوعی به سه دسته کلی تقسیم شده اند. هر دسته، هدف خاصی را دنبال می کند ولی هدف کلی تمام بنرهای تبلیغاتی، جذب مخاطبان و بینندگان می باشد. جهت مطالعه مقاله “طراحی بنر شبکه های اجتماعی“، می توانید کلیک نمایید. 

1- تبلیغات بنری عادی:

این نوع بنر تبلیغاتی برای ایجاد آگاهی از برند، افزایش ترافیک وب سایت برند، جذب کاربران و مخاطبان جدید است. بنر عادی مناسب تمام کسب و کارها می باشد و اکثر کسب و کارها می توانند از این نوع بنر تبلیغاتی بهره‌مند شوند.

2- تبلیغات بنری ریتارگتینگ:

اهمیت تبلیغات بنری ریتارگتینگ را می توان در افزایش فروش کسب و کارها به صورت چشم‌گیر مشاهده کرد. از این نوع تبلیغات بنری به منظور آگاهی از برند هم استفاده می شود. هدف‌گیری مجدد مخاطب ها به منظور بازدید از وب سایت هم جزو اهداف تبلیغات بنری ریتارگتینگ می باشد.

3- تبلیغات بنری هدفمند:

این نوع تبلیغات بنری حول کلیدواژه و موضوع خاصی در فعالیت است. هدف از تبلیغات بنری هدفمند، ایجاد آگاهی از برند در موضوع خاص و ویژه می باشد. در تبلیغات بنری هدفمند، هدف صاحب برند، جذب کاربر هدفمند می باشد. افزایش فروش کسب و کار و رونق آن، از دیگر اهداف تبلیغات بنری هدفمند به حساب می آید.

انواع روش های اجرای بنر تبلیغاتی

پیش‌تر با انواع بنرهای تبلیغاتی آشنا شدید. جهت آشنایی با ابعاد بنر تبلیغاتی، می توانید کلیک نمایید. بنر تبلیغاتی آنلاین، پس از طراحی و تولید، برای اجرا و انتشار به متخصص سپرده می شود. بنر تبلیغاتی بایستی در وب سایت های مرتبط منتشر شود و یا در فضای مجازی مورد نظر سفارش دهنده، انتشار یابد. بنر تبلیغاتی آنلاین را تنها در محیط مجازی و آنلاین می توانید مشاهده کنید. بنر تبلیغاتی محیطی توسط تراکت پخش‌کن، در بین رهگذران پخش می شود. 

یکی از مزایای استفاده از بنر تبلیغاتی آنلاین نسبت به بنر تبلیغاتی محیطی، جذب مخاطبان مرتبط می باشد. یعنی مخاطبانی که در حوزه بنر تبلیغاتی نیازمند تبلیغات هستند، با بنرها برخورد می کنند ولی بنر تبلیغاتی محیطی، این ویژگی را ندارد. تراکت بین تمام رهگذران پخش می شود و نیازمندی آن ها مورد توجه قرار نمی گیرد. برای اطلاع از هزینه طراحی بنر، کلیک کنید.

آماده سازی بنر چقدر زمان می برد؟

اهمیت بنر تبلیغاتی در فرآیند آماده سازی و طراحی آن، کاملا مشهود است. سیتی سایت فعال در زمینه تولید محتوا و دیجیتال مارکتینگ می باشد. سرعت آماده سازی بنر تبلیغاتی در سیتی سایت بسته به سفارش مشتری، می باشد. زمان استاندارد آماده سازی بنر تبلیغاتی در سیتی سایت مشخص شده است و در قسمت ثبت سفارش، عنوان شده است. توصیه می شود قبل از ثبت سفارش طراحی بنر تبلیغاتی، نمونه کار طراحی بنر تبلیغاتی را مشاهده نمایید و سپس سفارش خود را ثبت کنید. در زمان طراحی و آماده سازی می توانید با طراح گرافیکی سیتی سایت (گرافیست) در ارتباط باشید.

اهمیت بنر تبلیغاتی در بازاریابی

 

تفاوت های بین بنر، پوستر و فلکسی چیست؟

 تفاوت های بین بنر و فلکسی

بنر تبلیغاتی با فلکسی در دو زمینه با یکدیگر دارای تفاوت هستند. این تفاوت ها شامل کاربرد و هزینه می شود. فلکسی در محل هایی که نوردهی بالایی دارند، کاربرد دارد ولی بنر تبلیغاتی در فضای مجازی و در خیابان ها منتشر می شوند. سرعت آماده سازی بنر بیشتر از فلکسی است. هزینه آماده سازی فلکسی کمی بالاتر از هزینه چاپ و انتشار بنر تبلیغاتی می باشد.

 تفاوت های بین بنر و پوستر

بنر تبلیغاتی با پوستر در چندین زمینه با یکدیگر تفاوت دارند. محتوا، جنس، ابعاد، روش چاپ، محل نصب و قیمت بنر با پوستر متفاوت است. پوسترها عمدتا در زمینه اطلاع رسانی تولید می شوند ولی بنرها متفاوت هستند. بنرهای تبلیغاتی عمدتا در زمینه معرفی برند فعالیت دارند. جنس بنر عمدتا از نخ الیاف با جنس پارچه ای می باشد و در برابر شرایط آب و هوایی، مقاوم می باشد. در مقابل، پوستر از کاغذهای روغنی تولید شده است و در برابر شرایط آب و هوایی، دچار آسیب می شود. 

افزایش بازدید وب سایت با تبلیغات بنری

 

ابعاد بنر تبلیغاتی شامل سایز 728×90 و 400×600 می شود ولی ابعاد پوستر، A2 و A3 و A4 می باشد. پوستر به دو روش افست و دیجیتال، چاپ می گردد ولی بنر با چاپ فلکس، تکثیر می گردد. بنر و پوستر، هر دو در فضای باز کاربرد دارند، با این تفاوت که پوستر به روی دیوار یا تابلوی اعلانات، نصب می شود. قیمت بنر تبلیغاتی کمی بالاتر از پوستر می باشد.

چرا تبلیغات بنری؟

اهمیت بنر تبلیغاتی نسبت به فلکسی و پوستر، در گسترده بودن بنر تبلیغاتی، است. بنر تبلیغاتی آنلاین (منتشر شده در فضای مجازی)، هدفمندتر از بنر تبلیغاتی محیطی (منتشر شده در خیابان) می باشد. از این رو، بنر تبلیغاتی آنلاین بدون آسیب رساندن به محیط زیست، مخاطبان را جذب می کند. تبلیغات بنری هدفمند بر روی مخاطب و بیننده خاص اثر می گذارند و مخاطبان مرتبط، جذب بنر تبلیغاتی می شوند. جهت مطالعه مقاله “استراتژی بنر تبلیغاتی“، کلیک کنید.

کلام پایانی

در این مقاله سعی شد، انواع بنر تبلیغاتی خدمت شما معرفی شود. بنر تبلیغاتی با فلکسی و پوستر مقایسه شد. برای آشنایی با خدمات طراحی بنر ثابت و متحرک، می توانید کلیک نمایید. جهت ثبت سفارش در سیتی سایت می توانید به بخش مشاوره مراجعه نمایید و سپس در بخش ثبت سفارش، جزئیات سفارش را ذکر کنید. در طول انجام پروژه، می توانید با طراح گرافیکی (گرافیست) در ارتباط باشید. طراحان، بنر تبلیغاتی را با تمام جزئیاتی که کاربر ذکر کرده است و با در نظر گرفتن اصول طراحی، تولید می کنند. ویژگی ها و اصول طراحی، باعث می شوند بنر تبلیغاتی ایجاد شده، پربازدید شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *