طراحی سایت

استراتژی بنر تبلیغاتی- بازاریابی با تبلیغات بنری

استراتژی بنر تبلیغاتی شامل تمام آیتم ها و مواردی است که طراح گرافیکی (گرافیست) بایستی در طراحی بنر تبلیغاتی، رعایت کند. سیتی سایت، مجموعه ای قوی در زمینه تولید محتوا می باشد. گرافیست های فعال سیتی سایت با طراحی به روز (مطابق استانداردهای موجود) و با در نظر گرفتن استراتژی بنر تبلیغاتی، توانسته اند بنرهای استانداردی را طراحی کنند تا بر روی مخاطبان (بینندگان بنر تبلیغاتی) اثر بگذارند. در این مقاله به بررسی استراتژی های موثر پرداخته ایم. جهت اطلاع از نرخ طراحی بنر 1402 سیتی سایت، کلیک نمایید. سیتی سایت بزرگ ترین مجموعه در زمینه تولید محتوا و دیجیتال مارکتینگ می باشد. یکی از زمینه های تولید محتوا در سیتی سایت، طراحی بنر تبلیغاتی به شکل های مختلف می باشد. 

طراحی بنر تبلیغاتی

در تمام طراحی ها، ویژگی ها و اصول طراحی بنر تبلیغاتی، رعایت شده است. بنر استانداردی که با اصول طراحی شده است، می تواند بر روی مخاطب اثر بگذارد و مخاطب را جذب نماید. در طراحی هر بنر تبلیغاتی، بایستی هدف برند مورد توجه طراح گرافیکی (گرافیست) قرار گیرد. پشت هر برندی، هدفی وجود دارد که بایستی به مخاطب نشان داده شود و به نوعی می توان گفت که هدف خلق هر برند (داستان خلق برند)، نقطه عطف آن است. با ما، همراه باشید تا جوانب استراتژی بنر تبلیغاتی را بررسی کنیم.

آیا بنرها برای بازاریابی موثر هستند؟

قطعا پاسخ مثبت است. مطابق استراتژی بنر تبلیغاتی، بنرهای تبلیغاتی وظیفه بازاریابی با قیمت های مقرون به صرفه را دارند. چرا که طراحی، تولید و اشتراک گذاری بنرهای تبلیغاتی نسبت به سایر اشکال تبلیغاتی، ارزان تر است. انتشار و اشتراک گذاری بنر تبلیغاتی در فضای مجازی، هزینه‌بر نیست و امکان بیشتر دیده شدن را برای صاحب برند فراهم می کند. استراتژی بنر تبلیغاتی، این فرصت را فراهم می کند که کاربران در فضای مجازی و آنلاین، بنرهای تبلیغاتی را مشاهده کنند و جذب آن ها شوند. بنرها برای بازاریابی موثر هستند و موجب افزایش آگاهی مخاطب و کاربران از برند می شوند. 
 

  طراحی بنر تبلیغاتی با سیتی سایت

انتشار و اشتراک گذاری بنر تبلیغاتی در وب سایت های مرتبط، این فرصت را برای بیشتر دیده شدن مخاطب فراهم می کند. از این رو، برند معرفی شده، شناخته تر می شود. با گذشت زمان، مخاطبان زیادی هستند که برند بنر تبلیغاتی را بشناسند. می توان گفت که بازاریابی زمینه افزایش آگاهی از برند، را فراهم می کند. چرا که مخاطبان، محصولات و خدمات شما را بیشتر می شناسند. استراتژی بنر تبلیغاتی با گروه خاصی از افراد در ارتباط است. بنر تبلیغاتی طراحی شده در وب سایت های مرتبط منتشر می شود و مشتریان خاص را هدف قرار می دهد. 
مطابق استراتژی بنر تبلیغاتی، باید مخاطبان شناسایی شوند و سپس محصول یا خدمت مورد نظر، ارائه گردد. زمانی که مخاطب با بنر تبلیغاتی مرتبط با موضوع سرچ خود، برخورد می کند، کنجکاوانه، بنر تبلیغاتی را دنبال می کند. در نظر بگیرید، مخاطبی با بنر تبلیغاتی نامرتبط برخورد می کند، در این صورت، نه تنها جذب آن نمی شود، بلکه نوعی حس تضادگونه به آن آگهی، پیدا می کند. بازاریابی بنر تبلیغاتی به صورت کوتاه مدت و موقتی نیست، بلکه استراتژی بنر تبلیغاتی در بلند مدت با سپری شدن زمان، نتیجه‌بخش است. 

چگونه می توان، میزان اثربخشی بنر تبلیغاتی را سنجید؟

بازاریابی که نوعی استراتژی بنر تبلیغاتی است، عملی نتیجه محور می باشد. کاربر می بایست بتواند کارآیی انتشار بنر تبلیغاتی برند خود را بسنجد. یکی از عواملی که می توان با آن اثربخشی بنر تبلیغاتی را سنجید، میزان کلیک یا به عبارتی درصد نرخ کلیک بنر تبلیغاتی می باشد. از این رو، می توان میزان بازدیدها از وب سایت فرود را بررسی کرد. یکی از ابزارهای مناسب برای سنجش اثربخشی بنر تبلیغاتی، Google Analytics است. از طریق ابزار معرفی شده، تعداد بازدیدکنندگان وب سایت را استخراج کنید. بنر تبلیغاتی موثر، بنری است که درصد نرخ کلیک بالایی داشته باشد و بازدیدکنندگان (مخاطبان وب سایت) زیادی را به خود جذب کند. جهت سفارش ساخت بنر تبلیغاتی، می توانید 
کلیک کنید.

بهترین استراتژی های طراحی بنر تبلیغاتی

بهترین استراتژی طراحی بنر، وجود هدف مشخص برای طراحی است. هر بنری یک هدف مشخصی را دنبال می کند. در زمان طراحی، طراح گرافیک (گرافیست) می بایست هدف برند را در بنر تبلیغاتی بگنجاند. تبلیغ بدون هدف، نتیجه ای را به ارمغان نمی آورد. از این رو، می بایست هدف مشخصی را در طراحی بگنجانید. هدف اصلی تمام بنرهای تبلیغاتی، جذب مشتری می باشد ولی فرآیند جذب مشتری می بایست مطابق با استراتژی بنر تبلیغاتی باشد. جهت مطالعه مقاله “آیا تبلیغات بنری موثر است؟” می توانید کلیک نمایید. هر بنر تبلیغاتی با هدفی مشخص بر روی مخاطبان خود تاثیر می گذارد و مخاطبان را جذب می کند. 
ارزش پیشنهادی برند، بایستی در بنر تبلیغاتی بیان شود. بیان ارزش پیشنهادی بایستی کاملا جذاب و شفاف باشد تا ارزش محصولات یا خدمات عرضه شده، کاملا توسط مخاطبان درک شود. در اصل، مخاطبان، جذب محصولات یا خدمات شما نمی شوند! بلکه جذب پیشنهاد ارائه شده شما، می شوند! این واقعیتی غیرقابل کتمان است. ارزش پیشنهادی ارائه شده، ممکن است تخفیفی ویژه یا محصولی رایگان باشد.

ضمانت بازگشت وجه، شرکت در قرعه کشی و این نوع پیشنهادات، همگی فرد را تحت تاثیر قرار می دهند. جهت اطلاع از هزینه طراحی بنر، کلیک نمایید. یکی دیگر از چندین استراتژی بنر تبلیغاتی، طراحی دکمه فراخوان عمل یا Call To Action می باشد. 

طراحی اصولی

هر طراح گرافیکی (گرافیست) می داند که بنر تبلیغاتی باید مجهز به دکمه CTA باشد تا مخاطب را از بنر تبلیغاتی به وب سایت فرود برند متصل کند. نحوه طراحی CTA کاملا بستگی به طراح دارد که می توانید برای آشنایی با قالب طراحی بنر تبلیغاتی، کلیک نمایید. بنر تبلیغاتی می بایست با مخاطب ارتباط چشمی برقرار کند. برقراری ارتباط چشمی با مخاطب (بیننده بنر تبلیغات)، در گرو طراحی درست بنر می باشد. جهت آشنایی بیشتر با بنر تبلیغاتی بزرگ شونده، می توانید کلیک نمایید. 

برقراری ارتباط بین مخاطب و بنر تبلیغاتی

در فضای مجازی و آنلاین اعم از اینستاگرام، وب سایت ها، اپلیکیشن ها و حتی بازی ها هم از بنرهای تبلیغاتی استفاده می شود. مهم ترین آیتم در استراتژی بنر تبلیغاتی، برقراری ارتباط بین مخاطب و برند می باشد. توصیه می شود، در ابتدا نمونه کار طراحی بنر را مشاهده نمایید. تمام این بنرها مطابق اصول طراحی بنر تبلیغاتی، طراحی و تولید شده اند. استراتژی بنر تبلیغاتی می گوید که یک بنر تبلیغاتی باید بتواند، نگاه مخاطب را 3 ثانیه نگه دارد. در این صورت، مخاطب جذب بنر می شود و بر روی دکمه فراخوان عمل یا CTA کلیک می کند و وارد وب سایت فرود برند می شود. 
در این صورت، صاحب برند به خواست و هدف خود می رسد و نرخ بازدید وب سایت خود را افزایش می دهد. برقراری ارتباط بین مخاطب و برند محصولات یا خدمات، در گرو کیفیت بنر تبلیغاتی طراحی شده است. جهت آشنایی با خدمات طراحی بنر ثابت و متحرک، می توانید کلیک کنید.

کلام پایانی

سیتی سایت در زمینه جذب گرافیست (طراح گرافیک) هم فعالیت دارد. اگر در این زمینه، دارای مهارت هستید، می توانید به وب سایت سیتی سایت مراجعه کنید و فرم استخدام (همکاری) را پر کنید. سیتی سایت نه تنها فضای کاری می باشد، بلکه فضای آموزشی هم است. از این رو، هر طراحی می تواند برای به روز کردن اطلاعات خود، از مقاله ها و دوره های آموزشی رایگان سیتی سایت بهره‌مند شود. تمام خدمات سیتی سایت، به روز و تخصصی است. کاربرانی که با این مجموعه فعالیت دارند، از کیفیت و وقت شناسی مجموعه تعریف می کنند. 
جهت ثبت سفارش طراحی بنر تبلیغاتی در مجموعه سیتی سایت، می توانید در ابتدا نمونه کارها را مشاهده نمایید و از مشاوره رایگان مجموعه بهره‌مند گردید و سپس سفارش خود را ثبت کنید. هزینه نهایی سیتی سایت، نسبت به مجموعه های مشابه، فوق العاده پایین و به صرفه است. با سیتی سایت، به صرفه بودن، کیفیت بالا، وقت شناسی و حرفه ای بودن را تجربه کنید.
 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *