طراحی سایت

یکی از موارد مهم به هنگام انجام پروژه های طراحی مجدد سایت

طراحی مجدد سایت

این روز ها بیش از هر زمان دیگر اهمیت سایت  و دنیای آنلاین افزایش پیدا کرده است. در بسیاری از موارد اولین دیدی که بیننده نسبت به یک سایت پیدا می کند بر حس او نسبت به کمپانی نیز تاثیر مستقیم خواهد داشت.

از سوی دیگر یک سایت نقش بسیار زیادی در جذب مخاطبین بیشتر به عهده دارد. دنیای آنلاین و دیجیتال به یک تجارت کمک می کند تا روابط شما با مشتریانتان قوی تر از گذشته شود. اما یکی از مساله ها در اینجاست که متاسفانه هنوز تعداد زیادی از سایت ها وجود دارند که به دلایل گوناگون نیازمند طراحی مجدد و یا ویرایش می باشند. چنین کاری ممکن است برای طراح سایت بسیار دشوار باشد. به همین منظور مقالات و توصیه های زیادی در زمینه تهیه شده است.

اما در مقاله ما به موردی اشاره خواهیم کرد که می توان آن را به عنوان مرحله اول و مهم اصلاح و طراحی مجدد سایت در نظر گرفت. شما به عنوان یک صاحب تجارت یا طراح سایت باید ویژگی مشتریان و خریداران خود را تعیین نمایید.

این مرحله از آن جهت اهمیت دارد چرا که می تواند بر کلیه روندهای آتی تاثیر داشته باشد. در صورتی که شما قصد دارید رنگ، قالب، تصاویر و محتوای سایتی را تهیه و یا اصلاح نمایید، باید دقیقاً بدانید که مخاطبتان چه افرادی می باشند.

یک طراحی تاثیرگذار مسلماً تفکرات عمیقی در این زمینه به عمل آورده و به خوبی مخاطب خود را شناخته است. درکی صحیح و عمیق در رابطه با مشتریان به طراح سایت کمک می کند تا نقشه ای واضح تر به سوی موفقیت تهیه نماید.

بنابراین به شما توصیه می کنیم که پیش از شروع کار بر روی طرح های اولیه برای ظاهر جدید سایت، تحقیقات خود را در این زمینه کامل کرده و با دیدی باز وارد مراحل آتی شوید. مسلماً با داشتن آگاهی بیشتر، احتمال موفقیت نیز افزایش خواهد یافت.

 

 


اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *