طراحی سایت

چرا طراحان وب سایت افت می کنند؟

چرا طراحان وب سایت افت می کنند؟

یک طراحی زشت در دنیای وب کنار گذاشته خواهد شود و در حقیقت پشت تمامی این طراحی های بد یک طراح وب سایت وجود دارد.

در بسیاری از این موارد طراحان پشت چنین کارهایی ، نامناسب و غیر مفید می باشند. بسیاری از آنها طراحان تازه کار و غیر حرفه ای هستند و یا افرادی می باشند که یا هیچ گونه تعلیمات طراحی نداشته اند و اگر داشته اند بسیار کم بوده است. برخی هم افرادی هستند که براساس کتاب هایی طراحی می کنند که تاریخ مصرفشان سالهاست سپری شده.

اما مواقع هم هست که طراحان چنین وب سایت هایی بسیار کارآمد و با مهارت می باشند. اما چه دلیلی وجود دارد که چنین سایت های بدی طراحی کرده باشند؟ در تمام موارد تنها یک دلیل وجود دارد و آن اینست که فرد افت کرده و درجا می زند.

در حقیقت باید گفت که دنیای طراحی جایی نیست که فرد در آن درجا بماند. شما نمی توانید انتظار داشته باشید که با دانش 20 سال پیش خود، همچنان طراحی های منحصر به فردی ارائه دهید. یکی از مسائل مهم در زمینه طراحی وب سایت به روز بودن خود طراح می باشد.

مطالعه منابع گوناگون این روزها بسیار ساده شده است. تنها با یک جستجوی کوتاه در گوگل می توانید به بهترین منابع روز دست پیدا کنید و دانش خود را ارتقا بخشید. این موضوع اهمیت فراوانی دارد. چرا که هنگامی که مشتری به سراغ شما می آید و تمایل دارد شما طراح او باشید، خودش به احتمال زیاد در زمینه طراحی و آنچه ایده آلش می باشد، مطالعه داشته است. اگر شما قادر نباشید به نیازهای او پاسخگو باشید مسلماً کار را از دست خواهید داد.

البته همیشه ساده تر آن است که در گوشه ای بشینیم و هیچ کاری انجام ندهیم. اما به عنوان یک طراح بدانید که باید خود را مجبور کنید تا به سمت جلو پیش روید. از امتحان متدهای گوناگون و جدید نترسید و برای آموختن خود وقت بگذارید.

اگر شما مجموعه مهارت های خود را افزایش دهید، می توانید در آینده پروژه های سنگین و پیچیده تری را قبول کنید. همچنین ارتقای مهارت های شما به مفهوم ارتقای بهره وری شما نیز می باشد. با دانش بیشتر دیگر نیازی نیست تا زمان زیادی را صرف فکر کردن بر روی روش پیاده سازی یک طرح نمایید.

به خاطر داشته باشید که دنیای وب در این عصر با سرعت بسیار زیادی در حال تغییر است، اگر دیر بجنبید حتماً عقب خواهید ماند. جا ماندن از دنیای طراحی برای یک طراح وب به مفهوم کنار گذاشته شدن او خواهد بود.

 

 


اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *