طراحی سایت

طرح ریزی برای یک سایت عالی

از dropbox به عنوان یک ابزار طرح ریزی استفاده نمایید. در کنار ان که شما میتوانید یک فضای 100 گیگابایتی داشته باشد، می توانید نسخه های گوناگون سایت خود را برای بازه زمانی 30 روزه داشته باشید. این امر موجب میشود که با استفاده از dropbox pro کلیه ریسک های حذف شدن اتفاقی فایل های شما به حداقل برسد.
آرام تر به پیش روید. افرادی که در زمینه بصری خلاق می باشند، اغلب این عادت را دارند که ابتدا در دفتر ترسیم خود همه چیز را به تصویر کشند. افرادی که در زمینه طراحی کار می کنند باید در نظر داشته باشند که لازم نیست تند بروند. لازم نیست در همان ابتدا طرحی کامل را ارائه کنند، بلکه می توانند به سادگی از رویکرد سناریویی بهره مند شوند. طراحان می توانند اهداف کاربران و مسیر انها را مشخص نمایند و سپس طراحی خود را بر این اساس به پیش برند.
ایا ایده طراحی شما بر روی یک کاغذ post it جا می شود؟ یکی از فعالیت های خوب در طمینه طراحی سایت ان است که شما کلیه محتوای خود را بر روی یک کاغذ کوچک مانند post it ترسیم کنید، در این صورت متوجه خواهید شد که چه مطالب و گزینه هایی دارای اهمیت بیشتر می باشند و باید حضور داشته باشند. این کاغذ کوچک می تواند یک شبیه سازی دقیق از میزان توجه اکثر کاربران امروزی باشد.

 


اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *