طراحی سایت

طراح وب سایت خود را با پروژه هایش بشناسید

انتخاب طراح وب

هنگامی که شما شروع به جستجو برای یافتن یک طراح وب سایت می کنید، متوجه خواهید شد که گزینه های زیادی برای انتخاب وجود دارد. با یک بررسی کوچک در جستجوگرهای آنلاین به راحتی پی می برید که تعداد طراحان وب سایت تا چه اندازه زیاد است.

بنابراین شما ماموریت سختی بر دوش دارید. در دریایی از استعداد، باید به دنبال بهترین آن باشید. شیوه ها و راهکارهای زیادی برای انتخاب وجود دارد. اما قصد ما این است که قوی ترین و کاربردی ترین شیوه را در این جا به شما معرفی نماییم.

یکی از معقولانه ترین و اصولی ترین روش ها برای آشنایی با کار یک طراح، بررسی پروژه هایی می باشد که او پیش تر انجام داده است. از طراحان وب سایتی که مد نظر شما هستند نمونه کار بخواهید. برای بررسی پروژه های آن ها زمان بگذارید و از آن چیزهایی که دوست دارید و دوست ندارید نت بردارید. اگر با موردی مواجه می شوید که از نظر شما معقول نیست، دلیل آن را از طراح جویا شوید.

اگر خود شما کمی از کدنویسی سر در می اورید، می توانید کدهای سایت هایی که توسط این طراح و یا توسعه دهنده وب نوشته شده است را نیز بررسی نمایید. مشاهده کدهای یک توسعه دهنده وب به شما کمک می کند تا به صورت فنی و دقیق تر طراح خود را بشناسید.

پس از بررسی پروژه های انجام شده توسط طراح وب مورد نظر شما، یکی از شیوه های مناسب آن است که از چگونگی آشنایی فرد با طراحی و انچه آموخته است بپرسید. اگر طراح مورد نظر شما هنوز از اصول 10 سال پیش برای طراحی وب سایت استفاده می کند، مسلماً نمی تواند با ابزار و تکنیک های جدید ارتباط برقرار کند. بنابراین انتخاب فردی که به دانش و تکنیک های روز تسلط دارد، نه تنها می تواند نتیجه بهتری داشته باشد بلکه همچنین روند کاری شما را نیز سرعت می بخشد.

 


اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *