طراحی سایت

طراحی وب سایت خود را آزمایش کنید

آزمایش <b><b><b><b><a class=طراحی سایت” src=”http://art.4080.ir/images/webone.co/0b2aa354619188a4da2a7d268c26dbeb3dbfa048.jpg” style=”width: 720px; height: 271px;” />

یکی از ساده ترین و پر مفهوم ترین جمله هایی که می توان در رابطه با طراحی وب سایت بیان کرد آن است که هر طراحی وب سایت مانند یک فرضیه است. همانطور که محققین علمی به آزمایش و آنالیز فرضیه های خود می پردازند, طراحان وب سایت نیز باید کلیه طرح های خود را آزمایش نمایند.

بسیاری از طراحان حرفه ای در زمینه وب سایت ممکن است نسبت به طرحی که ارائه داده اند بسیار مطمئن باشند. اما حقیقت اینست که حرفه ای ترین و با سابقه ترین افراد نیز ممکن است در طراحی وب سایت اشتباه کنند. 

وب سایتی که شما طراحی می کنید باید از جنبه های گوناگون مورد بررسی و آزمایش قرار گیرد. از تست های A/B برای بررسی سیستم طراحی خود بهره مند شوید. یک طراحی سایت باید همیشه به روز باشد و از جنبه تجربه کاربری کارآمد باشد. 

در صورتی که شما به صورت دائمی به آزمایش عملکرد وب سایت خود بپردازید موجب می شود که از جنبه آنلاین پیشرفت چشمگیری داشته باشید. همین امر باعث می شود که تجارت شما نیز دارای محبوبیت و پیشرفت گردد. 

در اصول طراحی وب سایت، هرچند هم طراحی شما زیبا باشد و عناصر بصری زیبایی به کار گرفته شده باشد، اما اگر این طراحی کارآمد نباشد با شکست رو به رو خواهد شد. تست طرح یک وب سایت می تواند شامل بررسی کردن محل قرارگیری یک دکمه تا درست بودن لینک های سایت باشد. همه این موارد در کنار یکدیگر موجب به وجود آمدن تجربه کاربری می شوند. بنابراین شما به عنوان یک طراح وب سایت باید همواره در نظر داشته باشید که چه چیز بیش از همه باعث برقراری ارتباط عمیق تر میان شما و کاربر خواهد شد. این موضوع که شما بخواهید طراحی خود را آزمایش نمایید نه تنها از ارزش کار شما کم نخواهد کرد، بلکه نشان می دهد که شما تا چه اندازه به اصول و قواعد اهمیت می دهید و فردی حرفه ای هستید. 

 


اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *