طراحی سایت

طراحی سایت های تجارت آنلاین برای شیوه های گوناگون خرید

طراحی و توسعه تجارت آنلاین بنظر آسان می رسد. نمایش کالا و قیمت ها، ارائه یک سبد خرید و درگاه های پرداخت. همین!
راه اندازی یک سایت ساده تجارت آنلاین ممکن است ساده به نظر برسد، اما آیا این سایت می تواند در ان واحد پاسخگوی کلیه مشتریان شما باشد؟ با وجود شیوه های بسیار گوناگون خرید و شخصیت های متفاوت افراد، این اطمینان وجود دارد که طراحی سایت شما برای برخی از مشتریان کافی نباشد. اما چگونه می توان برای این تعداد وسیع از سلیقه طرحی را پیاده کرد که منطبق با کلیه افراد باشد؟ برای این امر ما پیشنهادهایی داریم که در ادامه بیان می کنیم.
خریداران دارای انگیزه
افرادی که با قصد و انگیزه خاصی خرید می کنند به دنبال ان نیستند که کلیه اطلاعات کامل یک محصول را در تمامی زوایا ببینند. تنها چیزی که این افراد می خواهند ان است که تصاویری از محصول در رنگ های گوناگون، تصاویر حقیقی از افرادی که از محصول استفاده کرده اند و دیدگاه های افراد را در رابطه با آن مشاهده نمایند.
به منظور انکه برای این دسته از افراد طراحی نمایید، بر روی تصاویر زیبا، دارای نوز خوب و با کیفیت به همراه فونت های مناسب باشید. توضیحات کامل را در سربرگ های جدید ارائه دهید. در این صورت افراد دیگر نیز می توانند به هنگام نیاز به ان دسترس پیدا نمایند. در صورتی که برای محصول شما تبلیغاتی خاصی مانند استفاده افراد مشهور وجود دارد، آن را بزرگنمایی کنید. چنین مشتریانی به دنبال پرستیژ استفاده از محصول می باشند. بنابراین اطمینان حاصل کنید که خرید این محصول بسیار جالب خواهد بود. 

 


اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *