طراحی سایت

به روز رسانی طراحی سایت فروشگاهی برای موفقیت در سال 2018

وب سایت شما فروشگاه اینترنتی شماست و احتمالا مسئولیت هدایت اکثریت فروش شما را بر عهده دارد یا پتانسیل این فروش را دارد.
با در نظر گرفتن این رفتار، خریداران که قبل از اتخاذ تصمیمات خرید، با تمرکز بیشتری تحقیقات دقیقی را انجام می دهند. داشتن طراحی سایت فروشگاهی که نام تجاری، محصول و خدمات شما را به گونه ای ارائه دهد که در یک بازار هوشمند، بصورت متمایز دیده شود، برای دستیابی به اهداف رشد خود در بازاری که انتظار می رود در سال 2018 به شدت رقابتی باشد، کاملا ضروری است.
در اینجا شش راه وجود دارد که از طریق آن، بهترین سازمان های بازاریابی دیجیتال، سایت های مشتری خود را به روز می کنند تا در میان صنایع، غالب و برتر باشند.
 

1.نام تجاری خود را بهتر نمایش دهید

 
آخرین باری که نام تجاری خود را مورد بازبینی قرار دادید، چه زمانی بود؟
فرقی نمی کند که آیا این کار را در ماه گذشته یا چند سال پیش انجام داده باشید، وب سایت شما باید تغییرات انجام شده در نمایش نام تجاری شما را منعکس کند.
عکاسی سایت شما، لحن کلامی و سبک زیبایی شناختی باید با اهداف جدید شما مطابقت داشته باشد. در غیر این صورت شما مشتریان اشتباه را جذب می کنید، مشتریانی که به دنبال ماهیت “قدیمی شما” هستند.

2.مخاطب غلط را جذب می کنید

در ادامه اولین نکته، به روزرسانی طراحی سایت فروشگاهی برای جذب افراد درستی که می خواهید با آنها کار کنید و محصولات خود را به خریداران ارائه کنید تا مشتاق خرید بشوند، ممکن است نیاز به به روز رسانی وب سایت باشد.
برای اینکه در بازار در جای مناسبی قرار بگیرید، باید کار خود را گزینش و سازماندهی کنید. محتوا را بررسی کنید، گالری های خود را چک کنید و محصولات و کارهایی که دیگر ارائه نمی دهند را حذف کنید.
تصاویر با کیفیت بالا از خدمات و محصولاتی که می خواهید بیشتر تاثیر داشته باشد را در صفحه اصلی نمایش دهید و تصاویری که طرز استفاده از آنها را نشان می دهد در نوار لغزنده نمایش دهید.
در نهایت مطمئن شوید در طراحی سایت فروشگاهی ، تمام فونت ها، رنگ ها و سایر اجزای سازنده، بصورت هماهنگ نمایش داده می شوند.
 

3.از سرنخ های راهنما استفاده کنید تا سرعت سایت را افزایش دهید.

سرعت سایت
با توجه به گزارش Kissmetrics در سال 2017، 40 درصد از خریداران،  زمانی که بارگیری وب سایت بیش از سه ثانیه طول می کشد؛ آن را ترک می کنند. همچنین دریافت که یک ثانیه تاخیر در زمان بارگیری منجر به از دست رفتن هفت درصد در نرخ تبدیل می شود.

                                                                         *هدف ، زمان بارگیری در سه ثانیه یا کمتر می باشد.*

گوگل ابزار تست سرعت رایگان را برای بررسی زمان بارگذاری در هر دو دستگاه دسکتاپ و تلفن همراه ارائه می دهد. اگر بارگیری سایت شما بیش از سه ثانیه طول بکشد، می تواند دلایل متعددی داشته باشد: میزبانی(هاستینگ) نامناسب، تصاویر با حجم بالا و یک زمینه ای که ضعیف پیاده سازی شده می تواند بر سرعت سایت تأثیر بگذارد.
تعدادی از آژانس های بازاریابی، سایت های ممیز مکلمی را پیشنهاد می کنند که ممکن است زمینه های خاصی برای بهبود سایت را بهتر نشان دهند.

4.تم ها و تکنولوژی های جدید


ما به طور مختصر در سومین نکته به این مورد اشاره کردیم، اما فناوری قدیمی می تواند بر عملکرد سایت شما تأثیر منفی بگذارد و خریداران را ازشما براند. تجربه کاربر شما همه چیز است و از آنجا که تکنولوژی برای رفع نیازهای عظیم مشتریان شما بوجود آمده است، بهتر است سرعت سایت شما بالا باشد.
برای اینکه شما در صنعت خود پیشگام بمانید، باید به شدت چابک، به یاد ماندنی و یک قدم جلوتر از رقبای خود باشید.اگر وب سایت شما در دو سال گذشته تاثیرگذار نبوده است، به احتمال قوی نیاز به یک بازآفرینی مجدد از نظر فناوری دارد.
 

5.سئو و بهینه سازی محتوا

بهینه سازی سایت
SEO در گردآب آشفته تغییر فرو رفته است تا برای بار دیگر رشد کند.آخرین تغییر بزرگ در سال 2016 بااستفاده از Google RankBrain به وجود آمد که در آن با استفاده از یک الگوریتم ترکیبی هوش مصنوعی ویادگیری ماشینی، موتور جستجو می تواند قصد و درد احساسی را که در پشت هر درخواست جستجو می باشد را درک کند و گزینه های را بر اساس توانایی آن در یادگیری، رتبه بندی کند.

جستجو معنایی همه چیز است. محتوای موضوع محور که به طور مستقیم راه حل هایی را برای مشکل مصرف کنندگان ارائه می دهد، بطور طبیعی جایگاه بالاتری پیدا می کند و منجر به افزایش فروش می شود. اگر چه کلمات کلیدی هنوز هم جای خود را دارند، آنها در حال حاضر نسبت به محتوای هدفمند و با معنای در درجه دوم اهمیت قرار دارند.


6.صفحات فرود به سایت که از اتوماسیون بازاریابی قدرت گرفته اند


حتی اگر شما برای کلمات کلیدی رتبه دار شوید، SEOبه تنهایی به رشد فروش منجر نخواهد شد. همانطور که در نکته پنجم ذکر شد، ایجاد محتوایی که با خریداران ارتباط برقرار کند، بهتر از عبارت های معمولی نظیر “آهای، نگاه کنید ببینید به نظر شما چقدر ما عالی هستیم” است.
محتوا باید به گونه ای باشد که جریان ترافیک مناسب را به سمت سایت شما راهنمایی کند. در واقع باید محتوا را برای مشتریان خود تهیه نمایید. با استفاده از محتوا درست می توانید محصولات و خدمات خود را به گونه ای عرضه کنید که مخاطب نیاز به آنها را درک کرده و محصولات شما را انتخاب کند. هنوز برای اینکه حضور دیجیتال شما در سال 2018 از نو مدلسازی شود، دیر نشده است.
فرقی نمی کند این که آیا تا رسیدن به یک وب سایت ایده آل چند بخش کم دارید یا حتی نیاز دارید با یک توپ مخرب، کل وب سایت را خراب کنید و آنرا دوباره و تازه بسازید، هنوز دیر نیست تا در این سال بزرگترین رشد فروش خود را تا کنون تجربه کنید.
این یک سال رقابتی است. با این حال، با ارائه دیجیتال مناسب، می توانید انتظار داشته باشید که در بالای این صنعت طلایی پرنوسان قرار بگیرید     .

مقالات مرتبط

چگونه طراحی سایت شرکتی انجام دهیم

طراحی سایت فروشگاهی الهام بخش و زیبا

5 مرحله برای طراحی سایت شرکتی

طراحی مراحل پرداخت در سایت فروشگاهی

انتخاب شرکت طراحی سایت مناسب

برترین های طراحی سایت فروشگاهی در سال 2018

 


اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *