طراحی سایت

بهترین سایت های ساخت لوگو رایگان

زمان مطالعه: 7 دقیقه

طراحی لوگو و به کار بردن یک نشان تجاری اختصاصی، از روش های موثری است که هر کسب و کار آنلاین برای پیشبرد اهداف برندینگ و جذب مشتریان به آن نیاز دارد. به واسطه استفاده از یک لوگوی حرفه ای بخش مهمی از نیاز کسب و کار به برندسازی پوشش داده می شود و سایت می تواند فعالیت خود را به دیگران بشناساند. لوگو سایت شما با برخورداری از ویژگی های منحصر به فرد، در یک نگاه برند یا شرکت شما را در ذهن کاربران یادآوری می کند بنابراین می توان گفت عدم استفاده از لوگو برای هر کسب و کاری می تواند یک ضعف بزرگ باشد.

طراحی لوگو برای سایت های تازه تاسیس هزینه سنگینی دارد به همین دلیل می توان از سایت های ساخت لوگو رایگان کمک گرفت و یک آرم منحصر به فرد و خاص برای سایت طراحی کرد. ما در این مطلب از سایت ساز ماناسیتی سایت می خواهیم بهترین سایت های ساخت لوگو رایگان را به شما معرفی کنیم تا بتوانید بدون پرداخت هیچ هزینه اضافی، لوگو سایت خود را بسازید.

همراه ما بمانید.

موضوعات بحث شده
پنهان

اهمیت لوگو برای کسب و کارهای آنلاین

اهمیت لوگو برای کسب و کارهای آنلاین

بسیاری از سایت ها با وجود برخورداری از کیفیت خوب و دانستن نحوه ایندکس سایت در گوگل، لوگوی مخصوص به خود را ندارند و به این موضوع نیز فکر نمی کنند این در حالی است که ثبت یک برند و شناخت سریع توسط کاربران، با طراحی لوگو خیلی سریع تر و موثرتر اتفاق خواهد افتاد. طراحی لوگو برای سایت همانند تهیه عکس های صنعتی حرفه ای یا تولید تیزرهای تبلیغاتی مهم است و بدون لوگو سایر عناصر بصری سایت، هویتی پیدا نمی کنند.

از دلایل اهمیت ساخت لوگو برای سایت می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • برندینگ

اگر اهداف بلندی را دنبال می کنید و می خواهید در بازار رقابتی حوزه کسب و کار خود برند شوید، طراحی لوگو اختصاصی به برندسازی سایت شما کمک موثری می کند پس بهتر است از همان ابتدای خرید سایت، مناسب با نوع فعالیت خود لوگوی اختصاصی طراحی کنید.

  • نمایش جدیت کسب و کار و اعتماد سازی

با طراحی لوگو برای سایت خود در نظر مشتریان قابل اعتماد تر به نظر می رسید و میزان جدیت خود را در کسب و کارتان نشان می دهید.

  • جذب مشتریان جدید

یکی دیگر از دلایل اهمیت طراحی لوگو کمک به جذب مشتریان جدید است به بیانی دیگر اگر در تولید محصول و بسته بندی آنها از لوگوی اختصاصی سایت خود استفاده کنید، مشتریان جدید اعتماد بیشتری به تولیدات شما می کنند و فروش زیادتری را تجربه خواهید کرد.

طراحی لوگو رایگان

طراحی لوگو برای سایت های تازه تاسیس که در ابتدای راه قرار دارند، می تواند هزینه سنگینی در بر داشته باشد. هزینه طراحی لوگو در کیفیت های مختلف کمتر از 500 هزار تومان نیست و شاید نیاز به بیشتر از 5 میلیون هزینه نیز باشد در حالی که می توان با کمک گرفتن از سایت های طراحی لوگو رایگان، یک لوگو حرفه ای و اختصاصی برای سایت طراحی کرد و به کسب درآمد از طراحی سایت پرداخت.

بهترین سایت های ساخت لوگو رایگان

بهترین سایت های ساخت لوگو رایگان

همانطور که پیشتر گفتیم، اگر سایت نوپا دارید و یا نمی خواهید برای طراحی لوگو هزینه کنید، بهترین راه پیش روی شما استفاده از سایت های ساخت لوگو رایگان است. سایت های ساخت لوگو رایگان متعدد هستند که مطابق با سلیقه شما، لوگو شخصی طراحی می کنند.

در ادامه چند نمونه از بهترین سایت های ساخت لوگو رایگان را معرفی می کنیم:

لوگو ساز آنلاین Online Logo Maker

از بهترین سایت های طراحی لوگو رایگان می توانیم لوگو ساز آنلاین Online Logo Maker را نام ببریم. این سایت لوگوی دلخواه شما را طراحی می کند و هزاران فونت نیز در اختیار شما قرار می دهد تا از آنها استفاده کنید.

نسخه تجاری و پرمیوم لوگو ساز آنلاین Online Logo Maker قابلیت های بیشتری دارد اما با نسخه رایگان این ابزار نیز می توانید لوگو با کیفیت بالا بسازید.

وب سایت LogoMakr از بهترین سایت های ساخت لوگو رایگان

دومین سایتی که برای ساخت لوگو رایگان می خواهیم به شما معرفی کنیم، وب سایت LogoMakr است. اگر می خواهید صفر تا صد لوگو کسب و کارتان را طراحی کنید، این سایت از بهترین هاست و با کمک آن می توانید اجزای مختلفی را کنار هم قرار دهید و با وارد کردن نام کسب و کار خود، یک لوگو حرفه ای و زیبا طراحی کنید.

برای دانلود لوگو طراحی شده خود از وب سایت LogoMakr اگر نیاز به نسخه با کیفیت لوگو داشته باشید، باید هزینه بپردازید اما نسخه کیفیت متوسط لوگو به طور رایگان قابل دانلود است.

سایت لوگو ساز DesignEvo

سایت DesignEvo امکان شخصی سازی لوگو را به شما می دهد که مهم ترین مزیت این سایت می باشد. با استفاده از DesignEvo می توانید هزاران لوگو مرتبط با کسب و کار خود را مشاهده کنید و یکی از آنها را با توجه به سلیقه خود انتخاب نمایید.

سایت Logojoy از بهترین سایت های ساخت لوگو رایگان

سایت Logojoy طراحی لوگو را برای شما آسان تر می کند. این سایت با پرسیدن چند سوال از شما، هدف و سلیقه تان را تشخیص می دهد و سپس پیشنهادات خود را ارائه می کند. اگر لوگوهای پیشنهاد شده را دوست نداشتید، می توانید درخواست لوگو بیشتر دهید و یا در لوگوها تغییرات مدنظر خود را اعمال کنید.

سایت ساخت لوگو Logogarden

Logogarden یک ابزار دیگر برای طراحی لوگوهای منحصر به فرد سایت است. به کمک ابزار DIy این سایت می توانید ویژگی هایی مثل سایه، درخشندگی و… را به لوگو خود اضافه کنید و بعد از ثبت نام در سایت، لوگو طراحی شده خود را دانلود نمایید.

وب سایت Canva برای ساخت آرم و لوگو آنلاین رایگان

یکی دیگر از بهترین سایت های ساخت لوگو رایگان، سایت Canva است. این سایت به تازگی رایگان شده است و یک مزیت خوبی که دارد این است که امکان آپلود وکتورهای دلخواه شما را دارد و می توانید یک لوگو را با وکتورهای مورد نظر خود، شخصی سازی کنید.

وب سایت Logaster

وب سایت Logaster نیز می تواند جزو بهترین سایت های ساخت لوگو رایگان باشد و با کمک آن لوگوهای زیبایی طراحی کنید. این سایت اجازه شخصی سازی لوگو را به شما نمی دهد و در نسخه فارسی نیز در دسترس است.

سایت لوگو ساز Designhill

برای طراحی رایگان لوگو سایت خود پیشنهاد می شود از سایت Designhill نیز دیدن کنید. با ابزارهایی که این سایت در اختیار شما قرار می دهد، می توانید با تغییر رنگ و فونت، یک لوگو دلخواه طراحی کرده و بدون پرداخت هزینه، لوگو طراحی شده خود را دانلود کنید.

سایت LogoLogo امکان طراحی لوگوی رایگان را برای شما فراهم ساخته است، با استفاده از این ابزار می توانید لوگو منحصر به فرد سایت خود را طراحی کنید همچنین از طریق گزینه های سایت LogoLogo امکان ویرایش کردن لوگو انتخاب شده شما وجود دارد.

سایت FreeLogoDesign برای ساخت آرم و لوگو آنلاین رایگان

سایت FreeLogoDesign یک سایت با کاربری آسان برای طراحی لوگو رایگان است. برای ساخت لوگو با این سایت، کافیست نام کسب و کار خود را وارد کنید سپس دسته های مختلفی از لوگو ها را مشاهده می کنید. شما می توانید یک لوگو را از میان هزاران لوگو مرتبط پیشنهادی سایت انتخاب کنید و پس از اعمال تغییرات، در نهایت آن را دانلود کنید.

سایت لوگو ساز رایگان Tailor Brands

از لوگو ساز های رایگان می توانیم به Tailor Brands اشاره کنیم. این سایت مشابه ابزار Logojoy، چند سوال در زمینه کسب و کارتان می پرسد و در نهایت یک لوگو مناسب طراحی کرده و به شما تحویل می دهد.

شما می توانید با استفاده از ابزارهای داخل سایت Tailor Brands، لوگوی پیشنهادی را مطابق با سلیقه تان تغییر دهید و پس از اعمال ویرایش های لازم، لوگو خود را با کیفیت بالا و رایگان دانلود کنید.

ساخت آرم و لوگو آنلاین رایگان با Wix Logo Maker

ساخت آرم و لوگو آنلاین رایگان

در میان بهترین سایت های ساخت لوگو رایگان می توانیم به وب سایت Wix Logo Maker نیز اشاره کنیم که امکان دانلود لوگو را با بالاترین کیفیت به شما می دهد. پس از اینکه وارد سایت Wix Logo Maker شوید، دو مدل لوگو را مشاهده می کنید که با انتخاب یکی از آنها، سایت از سلیقه شما مطلع شده و هزاران لوگو دیگر را به شما نشان می دهد.

شما می توانید یکی از لوگوهای نمایش داده شده را انتخاب کنید و پس از انجام ویرایش های لازم، آن را به صورت رایگان دانلود نمایید.

وب سایت Flamingtext برای ساخت آرم و لوگو آنلاین رایگان

یک وبسایت رایگان برای طراحی لوگو، Flamingtext نام دارد و شما می توانید با وارد کردن نام کسب و کار در این سایت، لوگو تحویل بگیرید. این ابزار به نسبت سایت های معرفی شده دیگر، حرفه ای نیست اما اگر به دنبال لوگو ساده هستید، انتخاب مناسبی است.

وب سایت LogotypeMaker از بهترین سایت های ساخت لوگو رایگان

LogotypeMaker یک سایت محبوب و رایگان برای طراحی لوگو است. لوگوهای این سایت بر پایه کلمه طراحی می شوند بدین صورت که شما نام کسب و کارتان را به سایت می دهید و این سایت یک لوگو حرفه ای با نام کسب و کار شما می سازد. لوگو ساخته شده توسط LogotypeMaker را می توانید در فرمت های JPG و PNG  به صورت رایگان دانلود کنید اما برای دانلود نسخه با کیفیت تر لوگو باید هزینه بپردازید.

سخن پایانی

اگر مهارت طراحی لوگو سایت را ندارید و یا نمی خواهید در ابتدای راه اندازی سایت خود، برای طراحی لوگو هزینه پرداخت کنید، بهترین تصمیم استفاده از سایت های لوگو ساز رایگان است که چند مورد از بهترین آنها را در این مطلب به شما معرفی کردیم.

برای طراحی لوگو سایت خود حتما لوگوهای پیشنهادی چند سایت رایگان را مشاهده کنید و فقط به یک سایت اکتفا نکنید. همچنین اگر می خواهید برای طراحی لوگو هزینه بپردازید، باز هم می توانید از سایت های رایگان معرفی شده برای ایده گرفتن، استفاده کنید.

از ابزار های کوتاه کننده لینک جهت لینک دهی به صفحات وب سایت خود استفاده کنید چرا که هر لینک کوتاه شده، یک لینک خارجی برای وب سایت شما محسوب می شود.

سوالات متداول بهترین سایت ساخت لوگو رایگان

سوالات متداول بهترین سایت ساخت لوگو رایگان

  • آیا امکان طراحی رایگان لوگو وجود دارد؟

بله، شما می توانید با استفاده از سایت ها و ابزارهای رایگان ساخت لوگو، برای سایت خود لوگو طراحی کنید.

  • بهترین سایت ساخت لوگو رایگان کدام سایت است؟

لیستی از بهترین سایت های ساخت لوگو رایگان را در این مطلب معرفی کرده ایم.

  • آیا برای دانلود لوگو از سایت های رایگان ساخت لوگو باید هزینه پرداخت کنیم؟

بعضی از سایت های ساخت لوگو رایگان، دانلود نسخه با کیفیت لوگو طراحی شده شما را با پرداخت هزینه امکان پذیر کرده اند اما می توانید نسخه کیفیت متوسط را رایگان دانلود کنید.


4.5/5


(2 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *