طراحی سایت

براي طراحي سايت از كامپيوتر فاصله بگيريد!

<a class=طراحی سایت” src=”http://art.4080.ir/images/webone.co/1431885325722.jpg” style=”width: 720px; height: 250px;” />

شايد تا كنون كسي اينگونه به شما نگفته باشد، اما بگذاريد ما بگوييم: براي طراحي سايت از كامپيوتر خود فاصله بگيريد! ممكن است اين موضوع براي شما غير معقول بنظر آيد و تصور كنيد كه ما اشتباه مي كنيم.

حقيقت آن است كه اين شيوه به شدت مي تواند در پيشرفت شما به عنوان يك طراح سايت كمك كند. پيش از آنكه بخواهيد طرح خود را در كامپيوتر و برنامه هايي مانند فتوشاب و غيره پياده سازي نماييد، بهتر آن است كه آن طرح را بر روي كاغذ يا صفحه وايتبرد ترسيم كنيد. انجام اينكار از چند جهت مي تواند براي شما فايده داشته باشد.

ابتدا اينكه ايده هاي ذهني شما بر روي كاغذ يا وايتبرد بهتر ديده مي شود و شما قادر خواهيد بود تا كليت كار را مشاهده نماييد. در صورتي كه همه آنچه در ذهن شما وجود دارد ترسيم شود، ممكن است در برخي موارد متوجه شويد كه كجاي كار اشكال دارد و كدام قسمت از طراحي شما با ديگر بخش ها هماهنگي ندارد.

مساله دوم آن است كه پياده سازي طرح بر روي كاغذ و يا تخته وايتبرد اين امكان را فراهم ميسازد تا ديگر اعضاي تيم طراحي نيز ايده هاي شما را در همان ابتدا مشاهده كنند و حتي آن را اصلاح و يا به آن اضافه نمايند. بنابراين در اين مرحله كار تيمي شما بهبود پيدا خواهد كرد و هماهنگي اعضا بيشتر ميشود.

يكي ديگر از مزاياي استفاده از كاغذ و قلم آن است كه در صورتي كه بخشي دچار اشكال باشد، به سادگي مي توان آن را با پاك كن و يا تخته پاك كن حذف كرد و مجدد تلاش نمود. بنابراين اصلاحيات نهايي سايت طراحي شده توسط شما به حداقل خواهد رسيد چرا كه پيش تر كليه مواردي كه مربوط به طرح و ظاهر سايت بوده است بارها مورد بازبيني قرار گرفته است.

 

 


اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *