طراحی سایت

انتقال پیج اینستاگرام به سایت (بدون درد و خونریزی)

انتقال پیج اینستاگرام به سایت یکی از کارهای بسیار ضروری است که تمامی کسانی که دارای کسب‌وکار هستند باید به فکر آن بیافتند. باتوجه‌به فیلترشدن برنامهٔ اینستاگرام و نگرانی‌هایی که کسب‌وکارهای صاحبان صفحه‌های بزرگ باعث شده است که توجه به طراحی وب‌سایت بیشتر از قبل شود و تمامی کسب‌وکارها فضای کار خود را از اینستاگرام به وب‌سایت انتقال دهند و در کنار آن به فعالیت اینستاگرام خود نیز توجه کنند. در این مطلب همراه ما باشید که قرار است یک تحول مؤثر و خوب در کسب‌وکار شما ایجاد کنیم.

یکی از نگرانی‌های بزرگی که صاحبان صفحه‌های اینستاگرامی بزرگ دارند این است که روزی مردم در این ابعاد بزرگی که بود از این نرم‌افزار استقبال نکنند. البته که این‌طور هم شد و در همین لحظه‌ای که داریم این مطلب را برای شما آماده می‌کنیم برنامهٔ اینستاگرام فیلتر شده است و همهٔ کسانی که از قبل در اینستاگرام فعالیت داشتند به‌سختی می‌توانند از آن استفاده کنند.

بپذیریم که به علت سخت‌شدن اتصال به فیلترشکن و همین‌طور فیلترشدن مداوم فیلترشکن‌ها افراد قابل‌توجهی دیگر از این نرم‌افزار استفاده نمی‌کنند؛ زیرا به‌سختی می‌توانند به آن دسترسی پیدا کنند.

اگر یک کسب‌وکار دارید که در اینستاگرام فعالیت می‌کند بهتر است بدانید که دیگر دوران اوج اینستاگرام تمام شده است و باید هر چه زودتر به وب‌سایت و داشتن یک صفحه در وب تلاش کنید که زیاد هم سخت نیست.

بسیاری از افراد پیشنهاد می‌دهند تا برای رفع نگرانی‌هایی که دارندگان کسب‌وکار به علت فیلترشدن اینستاگرام دارند، از اینستاگرام به یک شبکهٔ اجتماعی دیگر کوچ کنیم. باتوجه‌به عدم رضایت عموم مردم از نرم‌افزارهای ملی، شما به هر نرم‌افزار خارجی که کوچ کنید درهرصورت نگرانی فیلترینگ آن کاهش نمی‌یابد و همواره با شما خواهد بود.

چرا پیج خود را به سایت فروشگاهی انتقال دهیم؟
چرا پیج خود را به سایت فروشگاهی انتقال دهیم؟

بهترین و کارآمدترین روش برای جلوگیری از نگرانی‌هایی که حاصل از فیلترینگ اینستاگرام و نرم‌افزارهای مشابه خارجی دیگر وجود دارد راه‌اندازی وب‌سایت است. طراحی وب‌سایت از هر نظری که شما بخواهید بررسی بکنید به نفع دارندگان کسب‌وکار و همین‌طور کاربران آنهاست. با داشتن وب‌سایت نه‌تنها می‌توانید فروش خود را افزایش دهید و کسب‌وکار خود را بهتر معرفی کنید. می‌توانید از حضور همیشگی خود در فضای اینترنت مطمئن شوید.

یکی دیگر از ضرورت‌هایی که برای انتقال پیج اینستاگرام به سایت وجود دارد تسهیل‌کردن وظایف شما و همین‌طور راحتی کاربر شماست. شما با داشتن یک وب‌سایت می‌توانید به‌صورت 24 ساعته خدمات خود را در اختیار مشتریان خود قرار دهید و برای کسب‌وکار خود با هزینه‌های بسیار پایین تبلیغات انجام دهید.

از ویژگی‌هایی که وب‌سایت می‌تواند به کسب‌وکار شما بیفزاید وجود برند شما به‌صورت همیشگی در اینترنت است.

مراحل انتقال اینستاگرام به سایت چیست
مراحل انتقال اینستاگرام به سایت چیست

مراحل انتقال اینستاگرام به سایت چیست؟

منظور از این مراحل انتقال اینستاگرام به سایت این است که شما برای کسب‌وکاری که در اینستاگرام دارید یک سایت راه‌اندازی کنید. سایت شما دقیقاً در همان زمینهٔ کاری شما و موضوع کاری شما که در اینستاگرام خواهد بود. برای راه‌اندازی سایت شما باید نوع نیاز خود را از سایت بیان کنید و پس از آن برای طراحی سایت اقدامات لازم را انجام دهید.

ساخت سایت برای کسانی که یک صفحه در زمینهٔ کاری خود که در اینستاگرام دارند ساده‌تر از کسانی است که می‌خواهند بدون داشتن هیچ پیشینه‌ای شروع به فعالیت کنند. زیرا برای شرکت در این فضای اینترنتی دارای یک اعتبار پیشینه هستند.

شما یک شرکت هستید یا یک فروشگاه دارید؟ با پرسیدن این سؤال از خودتان می‌توانید نوع سایت خود را بدانید. پس از آنکه سایت خود را راه‌اندازی کردید (قبل‌تر به طور کامل به شما توضیح دادیم که برای داشتن یک وب‌سایت کم‌هزینه بهتر است از پلتفرم وردپرس استفاده کنید و برای داشتن یک سایت وردپرسی در ارزان‌ترین حالت ممکن می‌توانید یکی از بسته‌های فروش فوق‌العادهٔ سیتی سایت را انتخاب کنید.)

تولید محتوا در وب‌سایت شما مربوط به موضوع کاری شما که در اینستاگرام خواهد بود. اینستاگرام به‌سختی توسط گوگل ایندکس می‌شود و شما می‌توانید برای محتوای سایت خود از محتواهایی که در اینستاگرام گذاشته‌اید استفاده کنید.

مزایای استفاده از سایت برای فروش آنلاین
مزایای استفاده از سایت برای فروش آنلاین

مزایای استفاده از سایت برای فروش آنلاین

اگر بخواهیم به‌صورت دقیق به نوع کارکرد سایت‌های فروشگاهی نگاهی بیندازیم باید این را در نظر بگیریم که بهترین مزایایی که این وب‌سایت‌ها، کسب درآمد در هر ساعتی از شبانه‌روز است و به عبارتی شما می‌توانید به‌صورت 24 ساعته برای کسب‌وکار خود مشتری پیدا کنید، بفروشید و خدمات خود را به آنها ارائه دهید. به‌این‌ترتیب شما می­توانید از طریق شبکه‌های مجازی یا سایر پلتفرم‌ها محصول خود را معرفی و تبلیغ کنید؛ اما برای خرید آن مشتری را به سایت فروشگاه خود ارجاع دهید که این روش از بهترین روش‌های فروش در فضای اینترنتی است.  به‌این‌ترتیب مشتری می­تواند با کسب اطلاعات لازم محصول (که به‌صورت کامل می‌توانید در سایت خود وارد کنید) موردنظر را سفارش دهد. این کار در سریع‌ترین زمان انجام خواهد گرفت و این دقیقاً مزیت سایت است که نه شما را زیادی به‌زحمت بیندازد و نه مشتری را برای خرید یک لنگ‌درهوا نگه دارد. درصورتی‌که اگر بنا باشد از طریق اینستاگرام این کار را انجام دهید، باید زمانی را صرف مکاتبه با مشتری کرده و درصورتی‌که مخاطبان زیادی داشته باشید، این کار به‌کندی پیش خواهد رفت. دیگر نیاز نیست مشتری برای استعلام موجودی کالا زمان زیادی را در انتظار پاسخ شما سپری کند. با مراجعه به سایت هرآنچه موردنیاز باشد را درمی‌یابد.

هزینه انتقال پیج اینستاگرام به سایت فروشگاهی
هزینه انتقال پیج اینستاگرام به سایت فروشگاهی

هزینه انتقال پیج اینستاگرام به سایت فروشگاهی

هزینه‌ای که می‌خواهید برای انتقال کسب‌وکار خود از اینستاگرام به وب‌سایت بکنید، مربوط به طراحی سایت شماست. طراحی سایت برای کسانی که از سیتی سایت برای طراحی سایت خود استفاده می‌کنند از حدود 700 هزار تومان شروع می‌شود و شما می‌توانید با پرداخت تنها 700 هزار تومان یک سایت فروشگاهی داشته باشید. هزینه‌ای باید برای ساخت سایت اختصاصی پرداخت کنید به‌مراتب بسیار بیشتر از این مبلغ خواهد بود و به‌هیچ‌عنوان قابل قیاس نیست.

چگونه با انتقال پیج اینستاگرام به سایت فروش را افزایش دهیم؟

در این بخش به شما برخی از موضوعات مهمی که در فروش وب‌سایت شما مؤثر خواهد بود را به شما می‌گوییم. برای اینکه یک وب‌سایت با بازدید بالا داشته باشید و کاربرانی که در حوزه شما هستند بتوانند راحت‌تر شما را پیدا کنید باید روی سئو سایت خودکار کنید. سئو سایت‌ها مهم‌ترین قسمت یک فروش اینترنتی است. اگر سایت شما روی کلمات کلیدی که منجر به دیده‌شدن بهتر شما و پیداکردن سریع‌تر سایتتان کار نشده باشد، عملاً سایت شما هیچ جایی نه دیده می‌شود و نه به کارتان خواهد آمد. سئو به شما کمک می‌کند تا بهتر در معرض دید کاربران قرار بگیرید و آنها به سمت شما بیایند. پس بهتر است مفاهیم اولیه سئو را بدانید. کاربران خود را بشناسید و طبق سلایق آنها تولید محتوا کنید. طراحی سایت خود را نیز مطابق سلایق، سن، جنسیت و … مشتری‌های خود تطبیق دهید تا مشتریان شما بتوانند ارتباط بهتری با کسب‌وکار شما بگیرند.

فرض کنید شما فروشنده لباس مجلسی در زمینه بانوان هستید و یک سایت برای خودتان طراحی کرده‌اید. خانم‌هایی که در طول روز به دنبال لباس مجلسی می‌گردند، اول در اینترنت سرچ می‌کنند تا ببینند که مدل‌ها و رنگ‌های جدید کدام‌اند تا یک پیش‌فرض در ذهن خود داشته باشند و بعد به خرید بروند.

زمانی که خانمی در فضای اینترنت کلمه لباس مجلسی جدید را سرچ کند و سایت شما در اولین صفحه گوگل باشد و همچنین نکات اصولی بازاریابی را در سئو رعایت کرده باشید به سایت شما سر می‌زند و لباس موردنظر را انتخاب می‌کند. اگر شما خوب بازاریابی کرده باشید و سایت شما اصولی طراحی شده باشد، شک نکنید که خرید به‌صورت اینترنتی و یا حضور در فروشگاه شما انجام خواهد شد.

به‌طورکلی برای جواب‌دادن به این سؤال باید از خود بپرسید محصول شما چگونه می‌تواند مشکل کاربر شما را حل کند و یا چگونه می‌تواند به زندگی آنها یک رفاه اضافه کند. فقط عکس محصول یا تعریف از کارتان نمی‌تواند به فروش شما کمک کند. مزایای خاص محصول خود را ارائه دهید و به مشتریان باید بگویید که چرا باید از شما بخرند و از رقیب شما خرید نکنند.

انتقال پیج اینستاگرام به سایت برای تمامی کسب‌وکارهایی که هنوز برای کسب‌وکار خود وب‌سایت طراحی نکرده‌اند جزو الزامات است و بهتر است هر چه سریع‌تر به فکر ساخت سایت برای پیج اینستاگرام خود بیفتید. با داشتن یک وب‌سایت نه‌تنها از مزایای داشتن سایت استفاده می‌کنید؛ بلکه می‌توانید از نگرانی‌های خود در مورد فیلترینگ و … کاهش دهید. موفق و پیروز باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *