طراحی سایت

وب‌رمز حامی رسانه‌ای پنجمین رویداد آینده وب و‌ موبایل

رویداد آینده وب و موبایل یک رویداد سالانه است که پنجمین دوره آن طی دو روز (پنج‌شنبه و جمعه) در تاریخ ۸ و ۹ اسفندماه ۹۸ در دو بخش همایش و نمایشگاه در مجموعه فرهنگی حجاب که در خیابان فاطمی تهران واقع شده است برگزار می‌گردد. از این‌رو وب‌رمز به عنوان حامی رسانه‌ای این رویداد جهت شرکت شما عزیزان در رویداد آینده وب و موبایل کد تخفیف ٪۲۰ زیر را در نظر گرفته است.

هدف از برپایی این رویداد معرفی و بررسی دستاورد‌های نوین حوزه‌ فناوری اطلاعات و ارتباطات بر پایه محور‌های علمی است. همایش آینده وب و موبایل همچون سال‌های گذشته با ۲۰ سخنرانی و ۴ پنل تخصصی آخرین دستاوردهای علمی، فنی و اجرایی را در اختیار علاقمندان و دست‌اندر‌کاران حوزه فناوری قرار می‌دهد.
برای ثبت نام در این رویداد برروی لینک زیر کلیک کنید.

برگزاری رویدادهایی از این دست علاوه بر افزایش سطح اطلاعات و فرهنگ عمومی شهروندان باعث نزدیک‌تر شدن دستاورد‌ها و توانمندی‌های فعالین داخلی در سطح جهانی و ارتقاء فضای رقابتی بین محصولات این حوزه می‌گردد.

همایش آینده وب و موبایل

پس از مشاوره با صاحب‌نظران حوزه‌های تکنولوژی کشور، محور‌های تخصصی رویداد که به بررسی موضوعات و گرایش‌های روز دنیای فناوری، به ویژه وب و موبایل می‌پردازند انتخاب شده‌اند. یکی از هدف‌های رویداد به نمایش گذاشتن دستاوردهای سالیان گذشته و چشم‌اندازهای  آﯾﻨﺪه در حوزه تکنولوژی اﺳﺖ تا اهالی این حوزه بتوانند با بهره‌گیری از مطالب ارائه شده در این رویداد، نرم افزار، سخت‌افزار و گجت‌های استارندارهای توسعه دهنده.
محورهای همایش به گونه‌ای انتخاب شده‌اند که نه تنها دارای بار علمی باشند بلکه بتوانند راه‌حل‌های استاندارد برای مسایل روز نیز ارائه کنند. سخنرانان نیز از میان متخصصانی انتخاب شده‌اند که علاوه بر دانش فنی دارای تجربه‌ اجرایی بوده و از چند و چون اجرا و پیاده‌سازی ایده‌های آکادمیک آگاهی دارند.

 نمایشگاه آینده وب و موبایل

پنجمین دوره رویداد آینده وب و موبایل برای نخستین بار میزبان صاحبان مشاغل و کسب‌وکارهای مرتبط در قالب نمایشگاهی دو روزه خواهد بود. این نمایشگاه سبب ارزیابی بهینه و کسب اطلاعات دقیق‌تر از وضعیت و نیازهای روز بازار برای شرکت‌کنندگان خواهد شد. در این نمایشگاه علاوه بر شرکت‌ها، موسسات، سازمان‌ها و استارتاپ‌های فعال ایرانی که در حوزه تکنولوژی جهت معرفی خدمات، کالا و محصولات فعالیت می‌کنند پیش‌بینی و برنامه‌ریزی‌های لازم جهت حضور شرکت‌ها و بازدیدکنندگان خارجی در نمایشگاه نیزصورت گرفته است و این امکان برای شرکت‌های خارجی ﮐﻪ تمایل به توسعه بازار و یا سرمایه‌گذاری در اﯾﺮان دارﻧﺪ فراهم شده است تا ﺑﺎ رعایت موارد امنیتی کشور جهت شرکت در این نمایشگاه حضور به هم رسانند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *