طراحی سایت

وب‌رمز حامی رسانه‌ای سومین رویداد روز بازاریابی دیجیتال

ثبت نام دور سوم روز بازاریابی دیجیتال (DMDay) آغاز شد. در این رویداد متخصصان و کارشناسان صنعت بازاریابی دیجیتال و تولید محتوا، استارتاپ‌ها، مدیران کسب و کارها و صنایع مختلف و همچنین علاقمندان و دانشجویان می‌توانند شرکت کنند.

روز بازاریابی دیجیتال چه حرفی برای گفتن دارد؟

روز بازاریابی دیجیتال صرفا یک رویداد نیست، سازمانی است برای کمک به گسترش بازار دیجیتال و مهم‌تر از آن بازار دیجیتال مارکتینگ، ماموریت اصلی آن ایجاد بستری مناسب برای معرفی ظرفیت‌های دیجیتال مارکتینگ به صنایع و کسب‌وکارهای مختلف است.

بازار دیجیتال مارکتینگ همواره شاهد تغییرات بسیاری بوده است و روز بازاریابی دیجیتال تلاش می‌کند آخرین دغدغه‌ها، راهکارها و متدهای مختلف را با فعالین و علاقه‌مندان این حوزه به اشتراک بگذارد.

در روز بازاریابی دیجیتال حرف‌ها و آدم‌ها مهم هستند و اگر قرار است حرف مستندی به گوش فعالین دیجیتال مارکتینگ برسد روز بازاریابی دیجیتال یکی از بهترین بسترها برای این‌کار است. از طرف دیگر خلق فرصت‌های همکاری، اشتراک‌گذاری تجربیات و هم‌افزایی دانش باعث رشد این بازار می‌شود برای همین روز بازاریابی دیجیتال این کار را با جدیت دنبال می‌کند.

رویداد روز بازاریابی دیجیتال

 حضور استارت‌آپ‌ها و آژانس‌های تبلیغاتی بزرگی مانند علی بابا، سفرمارکت، دیجیکالا، اسنپ، کافه بازار، تپسل، یکتانت و … و صحبت در مورد جدیدترین تجربیات و دغدغه‌های کسب‌و‌کار‌های دیجیتال باعث شده تا رویداد روز بازاریابی دیجیتال فضایی حرفه‌ای برای شبکه‌سازی و انتقال تجربیات مثبت و منفی به خود بگیرد.

این رویداد تا بحال در دو دوره برگزار شده است و مجموع ۱۸۰۰ شرکت کننده را دور یکدیگر جمع کرده است. برگزاری کارگاه‌های آموزشی تخصصی با موضوعات ریتارگتینک، دیجیتال برندیگ، سئو و SEM، پرفورمنس مارکتینگ و … از بخش‌های رویدادهای قبلی بوده است.

برگزاری دور سوم از این رویداد

 روز بازاریابی دیجیتال - برگزاری دور سوم از این رویداد

سومین رویداد روز بازاریابی دیجیتال دی ماه سال ۹۸ به مدت ۳ روز برگزار می‌شود. تفاوت‌های اساسی‌ این رویداد با رویدادهای قبلی که باعث افزایش فضای تخصصی‌ رویداد می‌شود:

  • جداسازی هر صنعت و مباحث داغ روز مربوط به آن‌ها از یکدیگر در قالب بخش‌های مختلف (Edition)
  • ایجاد بستر مناسب برای معرفی روش‌های مدرن تبلیغاتی و دیجیتال مارکتینگ و بررسی تاثیر آنها بر صنایع مختلف
  • بررسی دغدغه‌های روز در حوزه دیجیتال مارکتینگ
  • همکاری گسترده‌تر با همکاران، شریکان تجاری، رسانه‌ها و برگزارکنندگان

 بخشهای مختلف سومین رویداد روز بازاریابی دیجیتال

 روز بازاریابی دیجیتال تصمیم دارد تا کاربردپذیری، تاثیرگذاری دیجیتال مارکتینگ در حوزه‌ها و صنایع مختلف را بررسی کند. این بخش‌ها شامل حوزه‌های صنایع تند مصرف (FMCG)، آرایشی بهداشتی، غذایی و …، حمل‌ونقل، سفر و لجستیک، موبایل، مد و لباس و مال‌های تجاری و فروشگاه‌های زنجیره‌ای و مواردی ازین دست است.

شرکت در رویداد

وب‌رمز به عنوان حامی رسانه‌ای در این رویداد که در تاریخ ۱۴،۱۳،۱۲ دی ماه در سالن همایش‌های صدا و سیما برگزار می‌شود حضور دارد. همچنین شما می‌توانید با کد تخفیف webramz از ۴۰ درصد تخفیف ثبت‌نام در سایت dmday.ir بهره‌مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *