ساخت و طراحی سایت نوبت دهی و رزرواسیون

رزرواسیون و نوبت دهی انواع مراکز درمانی خدماتی تفریحی و توریستی

طراحی سایت نوبت دهی پزشکان

طراحی سایت نوبت دهی پزشکان

ساخت و طراحی سایت وکلا

ساخت و طراحی سایت وکلا

طراحی سایت فروش و رزرو بلیط سینما

طراحی سایت فروش و رزرو بلیط سینما

سایت سیستم بلیط فروشی استخر

سایت سیستم بلیط فروشی استخر

سایت نوبت دهی بیمارستان و مطب

سایت نوبت دهی بیمارستان و مطب

طراحی سایت رزرو بلیط آژانس هواپیمایی

طراحی سایت رزرو بلیط آژانس هواپیمایی

نمونه طراحی سایت نوبت‌دهی و رزرواسیون

طراحی سایت رزرواسیون 1
کد 71321 قیمت 2.500.000
طراحی سایت رزرواسیون 2
کد 71322 قیمت 2.500.000
طراحی سایت رزرواسیون 3
کد 71323 قیمت 2.500.000
طراحی سایت رزرواسیون 4
کد 71324 قیمت 2.500.000

طراحی پایه سایت رزرواسیون و نوبت‌دهی

طراحی حرفه ای سایت رزرواسیون و نوبت‌دهی

رزرواسیون و نوبت دهی انواع مراکز تفریحی و توریستی

طراحی سایت رزرو آژانس هواپیمایی

ساخت سایت هتلی

طراحی سایت اقامتی توریستی

ساخت سایت نوبت دهی استخرها

طراحی وب سایت رزرواسیون

آمارهای اخیر گوگل نشان از این دارد که 96% مردم برای پیدا کردن هتل ها از موتورهای جستجوگر استفاده می کنند. همه ما برای یک سفر خوب و ایده آل، به دنبال انتخاب یک هتل خوب با برنامه های گردشگری متنوع هستیم که بتوانیم زمان رفت و برگشت خود را تعیین کنیم و تورهای تخفیف خورده آن فصل را پیدا کنیم. پس می توان نتیجه گرفت که چقدر طراحی سایت رزرو هتل برای صاحبان آن می تواند سودآور باشد.

چرا طراحی سایت رزرواسیون ؟

در گذشته وقتی که ما می خواستیم به مسافرت برویم، باید برای انتخاب بلیط هواپیما و خدمات آن هتل، به آژانس های مسافرتی رفته و بلیط خود را به صورت حضوری دریافت می کردیم که فرایند رزرو بسیار طولانی می شد. گاهی هم اتفاق می افتاد که ظرفیت اتاق ها تکمیل شده بودند و رزرو ما کنسل می شد. اما امروزه با خدمات آنلاین هتل ها می توان به صورت قطعی از رزرو خود مطمئن بود و با کاهش زمان و هزینه می توان سریع تر و آسان تر به این هدف رسید.  

طراحی سایت رزرو هتل ابزاری برای برندسازی است. طراحی سایت رزرو هتل به شما کمک می کند تا خدمات خود را به صورت کامل به کاربران نمایش دهید و با سئو سایت و بهبود جایگاه سایت خود در گوگل، مخاطبان بیشتری را جذب کنید. طراحی وب سایت رزرواسیون هتل امروزه یک امتیاز برای هتل ها محسوب می شود.

طراحی سایت رزرو نوبت

 

روانشناسان، مشاورین و دکتر ها میتوانند نوبت دهی به بیماران و مراجعه کنندگان در مطب خود را با سیستم رزرو آنلاین کاملا اتوماتیک کنند.
یکی از امکانات طراحی سایت رزرو نوبت، و طراحی سایت وکالت با قابلیت رزرو آنلاین نوبت است.

چرا باید سایت وکالت طراحی کنیم؟

با توجه به رشد اینترنت، یکی از فرصت ها های جذب مشتری بیشتر برای وکیلان طراحی وب سایت وکالت و در کنار آن دیجیتال مارکتینگ، سئو و تبلیغات کلیکی است. از ویژگی های سایت استاندارد در زمینه وکالت میتوان به سئو بهینه در موتور های جستجو اشاره کرد. علاوه بر آن با درج مطالب مفید میتوانید به پاسخ سوالات کاربران پاسخ بدهید. با پاسخ دهی به سوالات رایج در وب سایت وکالت باعث میشوید کاربران زیادی به سایت شما مراجعه کنند و این مورد باعث افزایش درآمد و اعتبار شما خواهد شد.

طراحی سایت هتل چیست؟

وقتی که ما تصمیم به مسافرت داریم و می خواهیم مدت زمان اقامت خود را تعیین کنیم، تعداد اتاق و تخت را انتخاب کنیم و اصلا از خالی بودن اتاق های هتلی که در شهر دیگر قرار دارد مطلع شویم و قیمت های اتاق ها را بدانیم، می توانیم با مشاهده سایت آن هتل، از همه شرایط فوق اطلاعات دقیق و کافی را داشته باشیم.

طراحی وب سایت رزرواسیون با امکانات متنوع

 

ویژگی ها و خدماتی که گفتیم، فقط تعدادی از امکانات قابل سفارش بود، امکان طراحی سایت رزرو بلیط هواپیما، طراحی سایت رزرو غذا و طراحی سایت رزرو تور گردشگری را می‌توان با سیستم رزرواسیون آنلاین به همراه ویژگی های درخواستی شما طراحی کرد. امکان افزودن خدمات، صفحات گوناگون، انواع فرم ها، تصاویر، قیمت ها و ویدیو های گوناگون از سایر خدمات ما است.

سامانه رزرواسیون هتل

با استفاده از این سایت آژانس مسافرتی می تواند کلیه هتل هایی که در داخل یا خارج از کشور گارانتی کرده و یا مجوز رزرو اتاق های آن هتل ها را اخذ نموده ، به صورت آنلاین و 24 ساعته در معرض رزرو قرار دهد. به صورتی که مسافر و یا آژانس همکار با مراجعه به سایت آژانس اتاق های مورد نظر خود را به صورت کاملا آنلاین رزرو نموده و واچر قطعی دریافت نمایند.

ماژول های سایت هتل

پس از طراحی گرافیک سایت نوبت به مرحله ماژول گذاری می رسد. ماژول به معنی عمومی و غیر فنی به گزینه هایی گفته می شود که می توان داخل سایت قرار داد و با کلیک روی آن از امکانات سایت استفاده کرد. مثل ماژول تماس با ما ، گالری ، مجله گردشگری و … . ماژول در معنای فنی به قطعه کدهای برنامه نویسی گفته می شود که امکانات متنوعی را به کاربر وب سایت می دهد.

با توجه به سابقه 15 ساله ایران تکنولوژی در طراحی سایت هتل ، این شرکت شناخت کاملی از نیازهای هتل ها در این زمینه بدست آورده است و براساس همین نیازها بیش از 40 ماژول تخصصی مناسب هتل را طراحی و پیاده سازی نموده است.

شما می توانید از فهرست ماژول ها بر اساس نیاز ، بودجه ، برنامه ریزی و خدماتی که مدنظر دارید ماژول های دلخواه خود را انتخاب کنید . این ماژول ها در چند گروه کلی قرار میگیرند:

 ماژول های عمومی: مانند درباره ما ، تماس با ما ، اخبار هتل ، قوانین و مقررات و …
 ماژول های پایه: مانند اتاق ها ، رستوران ها ، امکانات ، خدمات هتل و …
 ماژول های مکمل: مانند گالری عکس ، دفترچه خاطرات ، هواشناسی ، تبلیغات و …
البته امکان شخصی سازی ماژول ها و افزایش ماژول همیشه برای شما وجود دارد.

مزایای مهم سیستم رزرواسیون هتل

 1. صرفه جویی در وقت و هزینه

 2. امکان مشاهده تخفیف تورها و هتل ها

 3. امکان خواندن تجربیات دیگران از هتل و سفر خود

 4. امکان مقایسه سایر خدمات هتل ها و تور های گردشگری

 5. امکان انتخاب هتل، هواپیما و یا ساعات رفت و برگشت

 6. انتخاب برنامه های گردشگری و تفریحات

 7. اطلاع از برنامه ها و خدمات هتل ها

 8. امکان اجاره آنلاین خودرو در محل اقامت

 9. اطلاع از قیمت های اتاق و  کلیه هزینه های جانبی هتل

امکانات طراحی سایت رزرو هتل

 • دارای سیستم رزرو آنلاین

 • اطلاعات دقیق از آدرس و موقعیت جغرافی هتل

 • امکان انتخاب هواپیما و قیمت بلیط خود

 • نشان دادن نظریات و تجربیات مسافران قبلی از سفر خود

 • لیست هتل ها و خدمات و امکانات و تعرفه ها و قیمت های آن هتل

 • امکان پرداخت آسان و سیستم پرداخت امن

 • مقدمه ای کوتاه از قدمت و تاریخچه هتل

 • استفاده از عکس و مقاله درباره جاذبه های گردشگری آن شهر

 • دارا بودن قابلیت چند زبانه شدن سایت برای توریست های خارج از کشور

 • امکان کرایه آنلاین اتومبیل

 • قراردادن تعریف اتاق ها و تصاویر آنها

 • استفاده از خبرنامه ایمیلی و پیامکی جهت اطلاع از تورها و هتل های تخفیف خورده

چطور با طراحی سایت هتل مشتریان خود را افزایش دهید؟

یکی از مواردی که امروز می تواند باعث افزایش مشتریان یک هتل شود، دادن اطلاعات کامل و مرتبط از سمت سایت هتل است. علاوه بر دادن اطلاعات کامل به مشتریان رعایت نکاتی لازم است که در محتوای ” نکات طلایی برای طراحی سایت هتل ” آنها را بررسی کرده ایم. برای مثال بسیاری از سایت های موفق هتل، قسمتی به عنوان وبلاگ در سایت خود قرار می دهند و در آن دسته بندی هایی که کاربران به دنبال آن هستند را پوشش می دهند. 

طراحی سایت برای اماکن اقامتی و تفریحی

برای مثال زمانی که می خواهید برای آخر هفته به یک چشمه آب گرم بروید در گوگل به دنبال چشمه های آب گرم جستجو می کنید. در نظر بگیرید که یک وب سایت موفق قبلا در مورد چشمه های آب گرم نزدیک هتل یا اقامتگاه خود تولید محتوای با کیفیت انجام داده است. پس کاربر در جستجو به آن سایت می رسد و با مطالعه اطلاعات جذاب در مورد آن چشمه آب گرم، تصاویر استخرها، اتاق ها ، امکانات مجموعه جذب آن هتل یا اقامتگاه می شود.

بهترین روش برای نگه داشتن چنین مخاطبانی در سایت قرار دادن فیلم از آن منطقه و امکانات آن است.

سپس در سایت به دنبال تعرفه هتل و نحوه رزرو آن می گردد و تمایل دارد در همین مکان برای تاریخ مورد نظر خود، اتاق رزرو کند. یکی از چشمه های آب گرم معروف در ایران، آب گرم سرعین است که افراد زیادی سالانه از طریق جستجو در اینترنت با این چشمه و هتل های آن و پارک های آبی منطقه آشنا می شوند و تبدیل به مشتری آنها می شوند.

برخی از مواردی که در این زمینه در گوگل بسیار جستجو شده است:

 • بهترین هتل های سرعین کدام ها هستند؟
 • معرفی کامل هتل های سرعین 
 • رزرو هتل در سرعین

اگر صاحب یک هتل یا اقامتگاه در سرعین هستید، می توانید برای هر کدام از این کلمات کلیدی در سایت خود مقاله بنویسید و شاهد افزایش مشتریان خود باشید. 

طراحی سایت رزرو هتل

طراحی سایت رزرو هتل در کیش

طراحی سایت رزرو آنلاین هتل در کیش هم بسیار طرفدار دارد و اکثر مردم امروز از طریق گوگل با این هتل ها یا حتی آژانس های مسافرتی آشنا می شوند و در پی مشاهده تصاویر زیبای جزیره کیش که در بخش وبلاگ سایت هتل به آن رسیده اند تصمیم به یک سفر دلنشین به این جزیره زیبا می کنند.

هر روز تعداد علاقمندان استفاده از شبکه های مجازی و سایت افزوده می شود و نسل جدید، جایگزین نسل سنتی می شوند و این نشان از افت کسب و کار های سنتی و پیشرفت کسب و کارهای بروز و مدرن است. پس هر چه زودتر برای راه اندازی سایت هتل و یا مسافرخانه خود اقدام کنید و سهم خود را از اینترنت از دست ندهید.

برخی از هتل هایی که با طراحی سایت رزرو هتل در کیش بیشتر از اینترنت مشتری دارند:

هتل پانوراما کیش ، هتل شایان کیش ،هتل داریوش کیش ،هتل یار کیش ، هتل ترنج کیش ، ایران هتل آنلاین کیش ، هتل ارم کیش

طراحی سایت هتل مازندران

یکی از بزرگترین جاذبه های گردشگری در ایران سفر به مازندران می باشد که با توجه به آب و هوای بسیار خوب، جنگل ها و طبیعت بسیار زیبا و ساحل و دریای خزر بسیار مورد استقبال مردم ایران قرار گرفته. مهم ترین نکته برای مسافران محل استراحت خود در این منطقه می باشد. بسیاری از مسافران در سایت دیوار یا نت برگ به دنبال محل اقامت و استراحت خود می باشد.

در حالی که شما می توانید با طراحی سایت رزرواسیون هتل، هم محل استراحت مسافران و هم خدمات بیشتر مانند تصاویر اتاق ها، عکس هایی از جاذبه های گردشگری، خوراک ها و فرهنگهای بومی آن شهر را قرار دهید. این موضوع کیفیت و میزان اعتبار هتل و خدمات شما افزایش داده و باعث افزایش بیشتر مشتری می شود.

نحوه طراحی سایت رزرواسیون هتل

برای طراحی سایت رزرو آنلاین هتل به دو روش می توان اقدام کرد:

روش اول استفاده از قالب آماده سایت هتل می باشد که ویژگی های لازم برای رزرو آنلاین و درگاه پرداخت، بخش وبلاگ و تورها را بصورت کامل در اختیار شما قرار می دهد. این نوع از طراحی در مدت زمان کوتاه و با هزینه کمتری انجام می شود. تیم ما با ارائه سایت آماده هتل این قابلیت را برای شما فراهم کرده است.

روی دوم طراحی اختصاصی از پایه است که معمولا هزینه و زمان بسیار بالاتری دارد و وب سایت هتل از پایه با یک زبان برنامه نویسی پویا برای شما نوشته می شود. بودجه شما تعیین کننده نوع طراحی است و بسیاری از وبسایت ها از سایت آماده برای شروع وب سایت کاری خود استفاده می کنند.

طراحی سایت اقامتگاه

بسیاری از مردم ترجیح می دهند به جای هتل های لوکس و مدرن، در اقامتگاه های سنتی آن شهر ساکن شوند. اقامتگاه ها اصولا خانه های سنتی و بزرگی هستند که به منظور سکونت مسافران طراحی و آماده شده است. بسیاری از این اقامتگاه ها خانه ها یا کاروانسراهای قدیمی هستند که بازسازی شده اند. به کمک طراحی سایت اقامتگاه می توانید آن را به عموم مردم معرفی کنید.

شما می توانید در بخش گالری تصاویر، از تمامی بخش های اقامتگاه خود عکس و فیلم تهیه کرده و برای آشنایی بیشتر مردم در سایت خود قرار بدهید. با این کار و همچنین سئو سایت اقامتگاه خود می توانید به مسافران این امکان را بدهید که بدون اتلاف وقت و تنها با جستجو در اینترنت، اتاق مورد نظرشان را رزرو کنند. 

❔︎ سوالات متداول

آیا پس از طراحی سایت هتل پشتیبانی هم دارید؟

بله؛ تیم ما به مدت 6 ماه و به صورت کاملا رایگان پس از طراحی سایت هتل از سایت شما پشتیبانی می کند. پس از این مدت در صورت تمایل و با پرداخت هزینه، پشتیبانی ادامه خواهد داشت.

آیا آموزش استفاده از سایت هم دارید؟

بله؛ تیم ما برای تمامی بخش های سایت فیلم آموزشی تهیه کرده است که به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد.

پس از طراحی سایت امکان اعمال تغییرات وجود دارد؟

بله؛ به طور کلی تمامی وب سایت های طراحی شده توسط تیم ما این امکان را به شما می دهند که بدون نیاز به دانش کدنویسی، هر نوع تغییری را روی آنها اعمال کنید. علاوه بر این تیم ما با ارائه سورس کد سایت، به شما این امکان را می دهد تا برای اعمال تغییرات بیشتر در صورت تمایل به طراح سایت دیگری مراجعه کنید.

شهرهای مورد پشتیبانی :

رودهن سیرجان کبودرآهنگ جدید فیروزآباد تایباد آزادشهر جام حمیدیا بافق لامرد دره‌شهر تیران بندر سرخس تکاب قائن ازنا مرند خمام صالحیه اقبالیه میاندوآب بندر قم خسروشاه دماوند زرین‌شهر میناب سنقر کرمان فردیس بندر چالوس نیشابور بهارستان فریدونکنار نور نی‌ریز هفشجان کاشمر نقده دامغان کلاله شهر قهدریجان آران دهگلان خلخال سردشت تبریز فریمان شاهدشهر نظرآباد سبزوار سراوان سهند شبستر بافت اندیشه همدان درچه بستان‌آباد مریوان هندیجان کهنوج آبیک سمنان آستانه صدرا گراش سوسنگرد اصفهان لاهیجان داران بندرعباس اراک صباشهر کتول اشنویه اشرفیه لنگرود رامشیر اردکان مهاباد هشتپر کوهدشت کامیاران فلاورجان نورآباد محمدیه بروجن دورود گل‌دشت قرچک رودسر پلدختر طرقبه داراب فارسان حمیدیه بندر یزد بهار چهارباغ و مسجدسلیمان دوگنبدان بهبهان دهلران آق‌قلا نجف طبس هشتگرد پردیس ایلام آبادان کوت دهبارز صومعه‌سرا دیلم قره‌ضیاءالدین بوشهر حاجی‌آباد محلات بوکان پاکدشت حیدریه فسا قروه وحیدیه گالیکش نوشهر الوند سادات‌شهر یاسوج گرمسار کردکوی نمونه مشگین‌شهر پرند صفادشت رباط‌کریم اسلامشهر نصیرشهر تاکستان ابریشم تهران مهاجران علی‌آباد تربت چهاردانگه اردبیل درگز جم اسلام‌آباد مینودشت نورآباد بجنورد کمال‌شهر رشت بندرگز صحنه ابرکوه عالی‌شهر خواف آبدانان گناوه شاهین‌شهر شیبان برازجان دولت‌آباد نهاوند شیراز ذهاب لردگان بانه اهر لار جویبار حسن‌آباد باغستان تربت زنجان و خرمدره شوشتر دهدشت آذرشهر آباده اقلید گلوگاه سلماس باغ‌ملک زابل خرمشهر صفاشهر سرپل کیش پیرانشهر جهرم فولادشهر اشتهارد فرخ‌شهر قیدار اسفراین ساری کازرون گرگان خاش ساوه خورموج بروجرد فراشبند مهدی‌شهر بندر دلیجان گناباد خمین هادی‌شهر تنکابن جوانرود خوی قزوین فومن گیلانغرب حاجی‌آباد گرمدره کنگاور سودرجان امیرکلا ایذه انزلی مشهد کرمانشاه ‌شهر شهربابک محمودآباد گزبرخوار چمران آستارا نائین مرودشت ورامین زاهدان زرقان شاهین‌دژ مشکین‌دشت هشتگرد ملارد گتوند چابهار نسیم‌شهر شادگان خمینی بابلسر الیگودرز ابهر نجف‌آباد شهریار نکا خوانسار کوار کهریزک کرج بناب تویسرکان استهبان ملایر شهرضا چناران شوط بیرجند گلستان اندیمشک کاووس عبدالله بیدگل گنبد فردوسیه امام بیجار بروات ماهشهر گلپایگان ماهدشت قشم رفسنجان شهرکرد سراب بومهن قوچان هرسین قدس بردسکن دیر بهشهر خرم‌آباد شیروان هشترود راور میانه کتالم رامهرمز جیرفت ایرانشهر امیدیه آشخانه سقز بوئین‌زهرا اهواز قائمیه شاهرود دیواندره ملکان باقرشهر دزفول قائم‌شهر اسدآباد شریفیه پیشوا محمودآباد فردوس کنگان بابل ماکو میبد خمینی‌شهر زرند کاشان مأمونیه بندرلنگه روانسر مراغه محمدشهر غرب عجب‌شیر گرمی الشتر محمدآباد ارومیه شوش سمیرم گلبهار بندر سنندج بندرترکمن رامسر فرون‌آباد بم پاوه مبارکه پارس‌آباد ایوان سردرود بندر آمل و کنارک مهریز شازند کلیشاد خورزوق بردسیر

طراحی سایت هتل چقدر زمان می برد؟

طراحی سایت هتل در تیم ما 3 الی 7 روز کاری زمان میبرد؛ البته در صورتی که امکانات بیشتری بخواهید، این زمان ممکن است افزایش پیدا کند.

آیا در طراحی سایت رزرو آنلاین اصول سئو رعایت می شود؟

بله؛ تیم ما از همان ابتدا طراحی تمامی اصول سئو را در سایت اعمال می کند به نحوی که تمام کدنویسی ها به صورت بهینه و اصولی انجام شده است.