ساخت و طراحی سایت املاک

اینترنتی ملک بفروش

ساخت و طراحی سایت املاک کااتالوگ

ساخت و طراحی سایت املاک کااتالوگ

ساخت و طراحی سایت املاک همراه با نقشه

ساخت و طراحی سایت املاک همراه با نقشه

نمونه طراحی سایت املاک

طراحی سایت املاک 1
کد 51253 قیمت 2.700.000
طراحی سایت املاک 13
کد 51256 قیمت 2.700.000
طراحی سایت املاک 16
کد 51259 قیمت 2.700.000
طراحی سایت املاک 11
کد 51258 قیمت 2.700.000

طراحی پایه سایت املاک

طراحی حرفه ای سایت املاک

چطور سایت املاک بسازیم و از آن درآمد داشته باشیم؟

امروز نگاهی به گزارش وب سایت دیوار از آمار سال 98 آن می‌کردم. جالب است که دسته املاک این سایت، پربازدیدترین و محبوب‌ترین دسته‌بندی آن است. در این گزارش گفته شده که صرفا در یک سال، ۱۶ میلیون و ۸۰۰ هزار آگهی مربوط به املاک در دیوار ثبت شده!

خالی از لطف نیست بگویم که سایت دیوار با این قدرت و محبوبیت، صرفا 61 درصد از بازار املاک آنلاین را در دست دارد و مابقی در دست دیگر سایت‌هایی مثل شیپور و سایت‌های کوچک‌تر املاک است. اما خب از این بازار پرعظمت، سهم شما چقدر است؟ 

اگر شما هم قصد دارید با طراحی سایت املاک حرفه ای وارد این بازار شوید، این مقاله دقیقا برای شماست. در همین ابتدا به شما توضیح می‌دهم که چطور می‌توانید سایت املاک‌تان را با هزینه اندک و در کم‌ترین زمان بسازید. همینطور اطلاعاتی در مورد مدل درآمدی این کسب و کار، مجوزهای لازم و تکنیک‌های رشد درآمدش به شما خواهم داد. با من همراه باشید.

طراحی سایت املاک؛ چطور؟

طراحی سایت املاک

اگر می‌خواهید اقدام به ساخت سایت املاک خودتان با ظاهر دلخواه و آنهم بدون هیچ دانش خاصی کنید، کافی است روی تصویر پایین کلیک کنید.

سایت ساز ما این امکان را به شما می‌دهد که بدون داشتن کم‌ترین دانش در دنیای طراحی سایت، در کم‌تر از 5 دقیقه وب سایت‌تان را بسازید. دقت کنید، ثبت نامی که الان انجام می‌دهید نیاز به پرداخت حتی یک ریال هزینه هم ندارد و تا 7 روز آینده می‌توانید به شکل رایگان با سایت خودتان کار کنید. بعد از آن اگر تصمیم گرفتید که وب سایت املاک‌تان را نگه دارید، می‌توانید هزینه سالانه طراحی سایت را بابتش بپردازید.

مدل‌های درآمدی طراحی سایت مشاور املاک چیست؟

به طور کلی وب سایت‌های فعال در حوزه املاک 2 نوع مدل درآمدی دارند. روش اول مثل مدل درآمدی وب سایت دیوار است. در این مدل، شما به عنوان صاحب وب سایت از جذب بازدیدکننده و دریافت پول از آنها در ازای ثبت آگهی و خدماتی مثل تبلیغ آگهی‌شان به درآمد می‌رسید.

در مدل دوم، شما دقیقا مثل یک صاحب مشاور املاک، مخاطبان را به سمت وب سایت‌تان جذب کرده و از هر معامله‌ای که شما معرف آن بوده‌اید پورسانت می‌گیرید.

البته یک مدل کسب و کار دیگر هم برای مشاوران املاک وجود دارد. در این مدل، می‌توانید از سایت به عنوان یک کاتالوگ برای دفتر املاک‌تان استفاده کنید تا مخاطبان راحت‌تر بین ملک‌ها جستجو کرده و گزینه مورد نظرشان را پیدا کنند. این مدل بیشتر برای مشاوران املاکی است که به دنبال پرستیژ کاری هستند.

آیا ساخت سایت املاک نیاز به گرفتن مجوز خاصی دارد؟

ببینید، کسب و کارهای اینترنتی به طور کلی دو نوع مجوز نیاز دارند. نوع اول مجوزهای کلی است که بعد از دریافت آنها، نهادهای دولتی به مخاطبان‌تان گواهی می‌دهند که صاحب این کسب و کار، شناخته‌شده و تایید‌شده است. به این ترتیب مخاطبان راحت‌تر به شما اعتماد می‌کنند.

مثلا نماد اعتماد یا لوگو ساماندهی از جمله این مجوزها هستند. وقتی شما این 2 نماد را در سایت‌تان قرار بدهید، مخاطبان به امن بودن سایت و درگاه پرداخت‌تان اعتماد خواهند کرد. در مقاله «راهنمای تصویری گرفتن اینماد (نماد اعتماد الکترونیکی)» توضیح دادم که گرفتن این مجوزها نهایتا 1 الی 2 هفته طول می‌کشد و 1 یا 2 ساعت از زمان‌تان را می‌گیرد.

اما دسته دوم مجوزها، مجوزهای صنفی هستند که مربوط به خود کسب و کار است. مثلا اغلب کسب و کارهای آموزشی باید از ارشاد مجوز داشته باشند. یا مثلا خود کسب و کارهایی که در حوزه املاک فعالیت می‌کنند، باید مجوزهای مربوط به صنف‌شان را قبلا دریافت کرده باشند.

با توجه به اینکه مشاوران املاک قبل از راه‌اندازی دفتر یا مغازه این مجوزها را می‌گیرند، پس می‌توان گفت برای راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی‌شان فقط به همان نماد اعتماد و ساماندهی نیاز دارند. این 2 را هم بعد از طراحی سایت باید دریافت کنند.

چرا سایت املاک طراحی کنیم؟

نمی‌خواهم در این مقاله خیلی به این موضوعات جزئی اشاره کنم. بنابراین در ادامه به طور خلاصه مزیت‌های ساخت وب سایت مشاور املاک را برای‌تان توضیح می‌دهم تا یک دید کلی در مورد آن داشته باشید.

1_ دیگر نگران زمان نیستید

سایت املاک

الان که این مقاله را می‌نویسم، پیک سوم کروناست و اتفاقا همین امروز، نهمین روز از تعطیلات سراسری را می‌گذرانیم. متاسفانه این مدت دولت بارها مجبور شده که دستور به تعطیلی‌های سراسری بدهد و در این بین همیشه مشاوران املاک از اولین صنف‌هایی بودند که قربانی این تعطیلات شدند.

اما اگر شما یک وب سایت املاک داشته باشید، دیگر نگران این تعطیلات نیستید چون وب سایت شما همیشه پذیرای مخاطبان‌تان است. علاوه بر این، وب سایت به شکل 24 ساعته فعال است و چه زمانی که مغازه یا دفتر شما باز باشد و چه در زمان تعطیلی، مخاطبان‌تان را به مشتری تبدیل کرده و برای‌تان درآمد دارد.

2_ در زمان نیاز، مقابل مخاطبان هستید

بازاریابی سایت املاک

کل فعالیت‌های دنیای بازاریابی به دو نوع بازاریابی درونگرا و برونگرا تقسیم می‌شوند. برونگراها آن دسته از کارهایی هستند که به شکل مستقیم به سراغ مخاطب رفته و او را به خرید محصول و خدمات ترغیب می‌کنند. مثلا یک تبلیغ در مجله یا روزنامه.

اما درونگراها آن دسته‌ای هستند که در زمان نیاز در مقابل مخاطب قرار گرفته و به او خدمات می‌دهند. مثلا اینکه مخاطب شما در گوگل کلمه “اجاره خانه در اهواز” را جستجو کرده و به سایت شما برسد.

تجربه در این چندین سال نشان داده که بازاریابی درونگرا کم‌هزینه‌تر و در مقابل پربازده‌تر از نوع دیگر است. خوبی ماجرا اینجاست که شما با طراحی سایت مشاور املاک و بهینه کردن سایت، در زمان نیاز مقابل مخاطب قرار گرفته و عملا بازاریابی درونگرا می‌کنید. این یعنی هزینه کم‌تر و درآمد بیشتر…

3_ آزادی زمانی دارید

نه فقط مشاوران املاک اینترنتی، بلکه اغلب کسب و کارهایی که از طریق اینترنت راه‌اندازی و مدیریت می‌شوند، به صاحبان‌شان آزادی زمانی کامل می‌دهند.

این یعنی شما هم می‌توانید کسب و کارتان را از داخل دفترتان ‌مدیریت کنید و هم زمانی که در ویلای‌تان نشسته و در حال لذت بردن از طبیعت هستید.

4_ از کاغذبازی راحت می‌شوید

طراحی سایت مشاوره املاک

یکی از مشکلات مشاوران املاک این است که باید دائما فایل‌ها و دفاترشان را به روز کنند، ملک‌های جدید را در آنها ثبت کرده، ملک‌های قدیمی را حذف کنند و به دنبال گزینه مورد نظرشان بگردند. این کاغذبازی‌ها قطعا برای هر کسی خسته کننده است.

اما اگر یک وب سایت مشاور املاک داشته باشید، همه چیز را از طریق همان سایت مدیریت کرده و دیگر عملا از کاغذبازی‌های خسته‌کننده راحت می‌شوید.

1_ کاهش هزینه ها

کم‌ترین هزینه‌ای که الان باید برای طراحی یک وب سایت به شرکت‌های طراحی سایت یا افراد طراح بدهید، چیزی بین 3 تا چندین میلیون تومان است. علاوه بر این، شما باید هزینه‌ای را هم به طور ماهانه به این شرکت‌ها بپردازید تا پشتیبانی فنی وب سایت‌تان را به عهده بگیرند.

در همین حال، شما می توانید با هزینه‌هایی بسیار اندک که از 2 میلیون تومان سالانه شروع می‌شود، وب سایت یا فروشگاه اینترنتی خودتان را داشته باشید. در این بین، شما نیاز ندارید برای همکاری با ما، هزینه‌ای را برای پشتیبانی سایت بپردازید. همینطور هزینه‌‍های خرید هاست، دامنه و… هم از دوش‌تان برداشته می‌شود.

2_ عدم ‌نیاز به تخصص

اغلب سیستم‌های مدیریت محتوایی که شرکت‌های طراحی سایت به کمک آنها برای‌تان سایت می‌سازند، برای مدیریت نیاز به کمی تخصص دارند.

در حالی که پنل مدیریت وب سایت‌ها و فروشگاه‌های ساخته شده با بسیار ساده بوده و برای کار با آنها نیاز به هیچ نوع تخصصی ندارید. این یکی از همان مشکلاتی بود که به خاطر رفع کردنش اقدام به راه‌اندازی  کردیم!

3_ پشتیبانی قوی

تمامی وب سایت‌هایی که با ساخته می‌شوند، پشتیبانی رایگان و قدرتمند دارند. این یعنی اگر بر فرض محال همین فردا مشکلی در سایت شما پیش آمد، یک پیام برای تیم پشتیبانی ما ارسال می‌کنید تا سریعا مشکل را حل کنند.

اما اگر سایت شما را یک شرکت طراحی سایت به شکل اختصاصی طراحی کرده باشد، باید برای رفع هر مشکل و ایجاد هر تغییری به آنها پول بپردازید.

4_ قابل انعطاف

بعد از همه چیزهایی که بالاتر گفتم، شاید تصور کنید که سیستم یک سیستم بسته با قابلیت انعطاف کم است. اما اتفاقا برعکس، سیستم  قابلیت ایجاد تغییرات زیادی به شما داده و آنقدر افزونه در اختیارتان قرار می‌دهد تا هر تغییری را به راحتی و با یک کلیک در آن ایجاد کنید. این چیزها را می‌توانید در همان 7 روز تست رایگان سایت به خوبی امتحان کنید.

چطور از سایت مشاور املاک درآمد بیشتری کسب کنیم؟

کسب درآمد از سایت املاک

مدل‌های درآمدی از سایت املاک را در ابتدای مقاله به شما توضیح دادم. اما در ادامه می‌خواهم چند سرنخ به شما بدهم که بتوانید به کمک آنها، درآمدتان از سایت مشاور املاک را بالا ببرید.

یک گوشه بازار را دست بگیرید

ببینید، الان کسب و کارهای بزرگی در حوزه املاک اینترنتی مشغول فعالیتند که قطعا رقابت کردن شما با آنها حداقل در زمان حال، سخت است. در این زمان، متخصصان کسب و کار پیشنهاد می‌کنند به سراغ استراتژی “نیچ مارکتینگ” بروید.

در این استراتژی به جای اینکه وارد یک بازار بزرگ شوید، گوشه‌ای از بازار را دست می‌گیرید، راحت در آن شناخته شده و رشد می‌کنید، سپس به کمک سود به دست آمده وارد بقیه بازار می‌شوید.

مثلا به جای اینکه یک مشاور املاک تمام مناطق ایران یا تهران باشید، به بازار کرج می‌روید، سایت‌تان را فقط برای بازار این شهر بهینه کرده و در همین بازار با سرعت بیشتری رشد کرده و شناخته می‌شوید. پیشنهاد می‌کنم برای خواندن مثال‌ها و اطلاعات بیشتر در این زمینه، به سراغ مقاله «چگونه با نیچ مارکتینگ درآمد بالایی داشته باشیم؟» بروید.

از تبلیغات نترسید

تبلیغ سایت املاک

برای کسب و کارهای فعال در حوزه املاک، تبلیغات از همان ابتدای شروع هم بازدهی خوبی دارد. بنابراین پیشنهاد می‌کنم بخشی از بودجه کسب و کارتان را چه در فعالیت آنلاین و چه غیر آنلاین، برای تبلیغات کنار بگذارید.

البته در ابتدای تبلیغات، شما باید به فکر برندسازی و شناساندن برند خودتان به مخاطبان هدف‌تان باشید نه لزوما فروش مستقیم و سریع. بهتر است برای اطلاعات بیشتر مقاله «چطور سایت یا فروشگاه اینترنتی را تبلیغ کنیم؟» را هم بخوانید.

در شبکه‌های اجتماعی، مشاور باشید!

شبکه‌های اجتماعی مثل اینستاگرام، امروز می‌توانند با کم‌ترین هزینه به اغلب کسب و کارها برای رشد کمک کنند. بنابراین پیشنهاد می‌کنم بعد از طراحی سایت املاک، برای رشد به سراغ آنها بروید. استراتژی که به نظرم در این شبکه‌ها بازخورد خوبی برای‌تان دارد، مشاور بودن است!

این یعنی مثل یک مشاور کارآزموده به مخاطبان در زمینه خرید ملک کمک کنید تا بتوانید مخاطبان‌تان را بیابید. در این زمینه باید پست‌هایی با چنین عناوینی تولید کنید:

 • قیمت‌گذاری ملک،
 • پیش‌بینی رشد املاک در سال آینده،
 • چطور خانه‌ام را سریع‌تر بفروشم؟
 • چک لیست بررسی خانه هنگام خرید،
 • و…

پوشش شهری : 

 گرمسار بردسکن کنگاور مینودشت هشتگرد دلیجان فرخ‌شهر کاووس یزد خمام مریوان حمیدیه کنگان و بندرگز آزادشهر کمال‌شهر نهاوند ملکان هرسین زنجان قوچان سراوان مبارکه مهدی‌شهر بندر طبس باغستان بندر جوانرود پلدختر دزفول سردرود نجف‌آباد گناباد امیرکلا رودهن میاندوآب دهدشت چهاردانگه قائن قدس سنندج صفاشهر آذرشهر نوشهر نور اشنویه سیرجان جدید تکاب قرچک میناب مسجدسلیمان ایرانشهر کرج اردبیل زرند کرمانشاه نسیم‌شهر نقده بوکان اشتهارد گلبهار کتول اسفراین خمین علی‌آباد خاش شریفیه نکا فردوسیه لامرد سهند دولت‌آباد گلپایگان ابرکوه زاهدان قزوین بانه جام ساری فلاورجان کلاله لنگرود کنارک نیشابور لردگان تیران فومن حسن‌آباد مشکین‌دشت خواف خسروشاه بندر بندرترکمن گل‌دشت دهبارز اردکان قائمیه وحیدیه کازرون حیدریه هشترود صباشهر الیگودرز پیشوا آبدانان نمونه گزبرخوار دیواندره ابهر رامشیر و و دورود الشتر قشم رباط‌کریم گراش گیلانغرب نائین هندیجان تربت تویسرکان سرپل بهارستان سردشت حمیدیا سلماس شاهدشهر کلیشاد پارس‌آباد ورامین راور فراشبند سمیرم مراغه فردیس قره‌ضیاءالدین گلوگاه درچه آشخانه چهارباغ کهنوج تایباد داراب شاهین‌شهر شادگان نظرآباد همدان انزلی بابلسر امیدیه درگز پیرانشهر تاکستان بهبهان پردیس فسا برازجان سقز دره‌شهر مأمونیه رامسر کوار رشت میبد مهریز آستارا نجف آران تنکابن بیدگل دوگنبدان ازنا بردسیر بیرجند قهدریجان ملارد امام چمران شهرکرد فریمان آبادان بندر دیر کتالم الوند ارومیه مشگین‌شهر مرند گالیکش شهر اسدآباد سادات‌شهر سراب دهلران محمودآباد پاکدشت خرمدره رودسر لاهیجان داران بوشهر خوی اقبالیه شاهرود گناوه زرین‌شهر خوانسار شیروان ماکو پرند خورموج اندیشه دهگلان سرخس بهشهر بروجرد محمدیه کهریزک گرمی پاوه سوسنگرد آق‌قلا کامیاران فرون‌آباد خلخال شیراز گنبد عجب‌شیر حاجی‌آباد فیروزآباد حاجی‌آباد دامغان آمل بناب شاهین‌دژ زرقان بیجار کرمان هشتگرد کردکوی ماهشهر خمینی بروجن گرگان بم گلستان عالی‌شهر بندرلنگه خرم‌آباد چناران اهواز فریدونکنار استهبان صومعه‌سرا صدرا کاشمر اصفهان شبستر بندر ذهاب ایوان گرمدره اسلامشهر کوهدشت مرودشت اقلید باقرشهر بوئین‌زهرا محمدشهر ساوه جم هشتپر اهر اندیمشک گتوند کبودرآهنگ جویبار چابهار فردوس صالحیه نورآباد روانسر آستانه ابریشم قروه غرب بومهن رامهرمز ایذه تبریز مهاباد اشرفیه تربت بهار محمدآباد سودرجان شهربابک ‌شهر دماوند قائم‌شهر بستان‌آباد اراک شهرضا قم قیدار خمینی‌شهر سمنان آبیک باغ‌ملک تهران دیلم کوت شوش بندر شوط بندرعباس صفادشت بجنورد فارسان بروات شهریار فولادشهر نورآباد نصیرشهر صحنه رفسنجان ایلام بندر سنقر محلات جیرفت زابل بابل شوشتر کیش ملایر کاشان طرقبه خورزوق عبدالله یاسوج ماهدشت سبزوار جهرم میانه شازند هادی‌شهر چالوس مشهد هفشجان آباده بافت بافق محمودآباد لار خرمشهر اسلام‌آباد شیبان مهاجران نی‌ریز
 

برای ایجاد طراحی سایت املاک افراد زیادی برای اینکه مورد مناسب خود را برای خرید ،رهن و اجاره پیدا نمایند،

تمامی املاک های موجود در محل زندگی خود را جستجو میکنند و در آخر هم به نتیجه ی مطلوب نمیرسند.

با پیشرفت تکنولوژی های مبتنی بر سایت و افزایش استفاده از اینترنت و دستیابی آسان همه مردم به

فضای مجازی، روشهای سنتی بنگاه داری و مشاور املاک دیگر کاری قدیمی به نظر می رسد! چرا که

طراحی سایت املاک ، تسهیلات زیاد و فواید متعددی را جلوی پای مستاجران، موجران و مشاوران

املاک قرار داده است. با طراحی سایت مشاور املاک، ارتباط هم برای مخاطبین و هم مشاورین

املاک راحت تر میشود و زمان کمتری از طرفین میگیرد. در ضمن مخاطبین شما میتوانند جستجوی

خود در سایت برای یافتن خانه ی مورد نظر محدود به محل خاص

کرده و گزینه های مرتبط تر را مشاهده نمایند.

 

در واقع خانه،جایگاهی است که:

وقت بسیار زیادی را در آن میگذرانیم. بدیهی است که وقت زیادی را نیز برای انتخاب آن باید گذاشته شود.

عموم مردم برای اینکه منزل مورد نظر خود را انتخاب نمایند از جستجوی محلی استفاده میکنن.البته راه

دیگری هم ندارند چون منبعی موجود نیست تا روش دیگری را برای جستجو به کار گیرند.در این روش جستجو

وقت هزینه زیادی بدون اینکه نتیجه ی مطلوبی داشته باشد صرف میگردد. راه حلی که برای جبران صرف

این منابع، در دنیا امروز میتوان پیش گرفت کمک از فضای اینترنتی است.

طراحی سایت املاک

طراحی سایت املاک هم به نفع مشتریان است و هم مشاوران املاک. زیرا آنان که باید زمان زیادی را

برای بازدیداز منازل مختلف در مکان ها و با مسافت ها ی متفاوت میگذاشتند را دیگر نمیگذارند و  میتوانند

در منزل و با مشورت گرفتن از افراد دیگر و همچنین موجود بودن قابلیت مقایسه منازل باهم انتخاب را بسیار

راحتر کرده و هزینه های جاری را بسیار کمتر میکند. مشاوران املاک نیز اکثر وقت خود را میتوانند برای جذب

صاحبین ملک گذاشته تا منزلخود را با استفاده از مشاور املاک شما به دید عموم برسانند. همچنین با این

امکان وجه تمایزی که بین شما و رقبایتان به وجود می آید، کسبتان را خاص تر و کارآمدتر کرده و

مخاطبین بیشتری را به سمت مشاور املاک شما میکشاند.

 

مزایای داشتن وب سایت برای مشاورین املاک

برای مشاورین املاک در این قسمت خواهیم گفت طراحی سایت مشاور املاک چه مزیتهای برای مشاورین و

مشتریان دارد واینکه چه تاثیری در گسترش کسب و کارشان دارد :

داشتن سایت برای مشاورین املاک مزیتهای بسیاری دارد و امکاناتی را فراهم میکند که در دراز مدت باعث

دیده شدن و پیشرفت میشود.طراحی سایت برای مشاور املاک مانند یک ویترین ۲۴ ساعته است که میتوان

در آن اطلاعات و فایل های موجود در کسب و کارتان را به مشتریان در هر روز و ساعتی دردسترسشان

باشد. همچنین با قرار دادن اطلاعاتی مانند عکس از ملک های موجود میتوانید مشتریهای خود را پیدا کنید.

گستره ی دیده شدن آگهی های املاک شما برای فروش ، رهن ،اجاره در سطح کشور است و هر کس

در هر نقطه ی ایران میتواند آگهی شما را ببیند و با شما در تماس باشد. و نکته مهم دیگری که از دلایل مهم

در طراحی سایت املاک است شما شاید در طول روز بتوانید ۱۰ یا ۱۵ نفر را خدمات دهید اما با استفاده

طراحی سایت شما میتوانید با تعداد بسیلر زیادی از افراد در ارتباط باشد و آنها بتوانند  فایل های شما را

ببینند که این عدد میتواند به ۱۰ هزار نفر یا بیشتر هم برسد و باعث رونق کسب و کار شما شود . پس نتیجه

ای که در اینجا میتوان گرفت، طراحی سایت املاک باعث صرفه جویی در هزینه ها و وقت شما و مشتریان

شماست و آنها میتوانند به صورت رایگان آگهی های خود را در سایت قرار داده و منتشر کنند . اگر بخواهیم

این روش را با روش سنتی آن مقایسه کنیم در روش های معمول و دیدارهای حضوری در دفتر مشاور

املاک پروسه جستجو گزینه مورد نظر هر مشتری و دیدار از ملک ها بسیار طولانی است اما در این روش

مشتری تصاویر ،شرایط و قیمت آن را بررس کرده و به نسبت بودجهای که دارد فایل مناسب خود را پیدا

میکند و برای انجام مراحل بعدی با شما تماس میگیرد . زیرا کسانی که از طریق سایت با شما آشنا

شده و تماس میگیرند مشتریان بالقوه ای هستند که واقعا قصد انجام معامله را دارند.

مراحل طراحی سایت

ساخت سایت املاک بصورتی انجام شده که مدیر سایت می تواند به افراد اجازه اضافه نمودن ملک در

سایت بدهد که پس از افزودن اطلاعات مسکن برای فروش یا اجاره، پس از تائید نهایی توسط مدیر سایت،

برای عموم قابل مشاهده خواهد بود. در این امکان توسط شرکت طراحی وب سایت املاک 

بوجود آمده که مدیر سایت می تواند از میان ملکهای ثبت شده بعضی را بصورت ویژه و خاص در بخشهای

مختلف صفحه اصلی سایت فروش و اجاره ملک نمایش دهد. وب سایت املاک موجب شده

تا مخاطبین در طیف گسترده تری بتوانند از خدمات شما بهره ببرند.

 

از شاخص ترین خدماتی که طراحی وب سایت املاک دارد:

امکان طراحی صفحه ارتباط با ما

امکان ایجاد گروه بندی

امکان طراحی صفحه اخبار و مقالات

امکان طراحی صفحه توضیحات و عکس ملک

امکان طراحی صفحه جستجو

امکان طراحی صفحه پیشنهاد خاص

امکان طراحی بخش نقشه

 

ویژگیهای طراحی سایت مشاور املاک:

امکان ایجاد صفحه ای مختص به هر ملک ؛

امکان ایجاد گالری تصاویر از منزل مورد نظر؛

امکان مقایسه منازل با یکدیگر ؛

امکان عضویت افراد و اضافه کردن ملک خود به آرشیو املاک شما؛

نمایش خاص به صورت اسلایدر املاک اکازیون ؛

امکان اتصال به درگاه های بانکی و پرداخت ها ی آنلاین ؛

امکان گروه بندی املاک با عناوین رهن،اجاره و فروش و تمامی امکاناتی که شما مد نظر دارید.

طراحی سایت خرید و فروش ملک

بنگاه های املاک با داشتن سایتی با امکانات معرفی شده ، میتوانند در بازار رقبای

خودجایگاه ویژه ای کسب نمایند و از رقبای خود پیش بگیرند. خرید و فروش ملک با قراردادن فایل های

خود در سایت میتوانند مشتری بیشتری جذب نمایند و از این طریق اقدام به خرید و فروش و کسب سود

بیشتری نمایند.طراحی سایت خرید و فروش ملک این امکان را به شما میدهد تا عکس های بیشتر

و با جزییات بیشتری رادر معرض نمایش قرار دهید.

طراحی سایت املاک با توجه به وضعیت و شرایط کنونی و آنلاین شدن بازاریابی در تمامی کسب و کارها

بسیار مهم و رایج است. برای گسترش و هم‌ چنان شروع فعالیت در اینترنت هر بیزینسی نیاز دارد تا منافع

اولیه حضور خود در این فضا را برای بیزینس خود فراهم کند ، که طراحی سایت برای املاک هم از این اصول

و قواعد مستثنا نیست.

اخیراً در وضعیت امروز مشاوران مسکن یا همان املاکی‌ ها نیز از این طریق برای معرفی و بازاریابی

بیزینس کسب و کار خود بهره برداری می‌کنند.

در سال های اخیر تحقیق ، بررسی و درخواست در مورد مسئله های مرتبط به خانه و مسکن ، همانند:

فروش ، اجاره و یا رهن خانه در اینترنت توسعه بسیار زیادی را داشته است. به خاطر همین مشاوران

املاک که زود تر به فکر راه اندازی و طراحی سایت مشاوران املاک افتاده ‌اند ، از هم رده های خود خیلی

جلوتر هستند. در دنیایی که اینترنت فرهنگ پاسخ بسیار زیادی از سوالات و هم چنان بر طرف کننده

بسیاری از منافع ماست ، حضور این نوع کسب و کار ها در اینترنت از ضروری ‌ترین شرایط استمراری

کسب و کارها به حساب می آید. این موضوع دلالت کننده اهمیت طراحی وب سایت املاک را برای

مشاوران مسکن است.

حضور مشاوران املاک در اینترنت سبب می ‌شود که دامنه فعالیت اعضای این رده از محله ، شهر و استان

فراتر برود تا بتوانند در سطح کشور فعالیت کنند. مشتریان نیز امکان این را دارند تار در هر جایی که هستند ،

موقعیت مسکن مد نظر خود را بررسی کنند و تصویر های آن را مناظره کنند.

یکی از مهم ترین ویژگی ها:

داشتن سایت املاک، تبلیغی فراتر از مرز های جغرافیایی می باشد و این به این معنی است مشتریان

زیادی به سمت سایت املاک شما هدایت میشوند.شرکت ما با داشتن سال ها تجربه

موفق شده است پروژه های حساس و مهم طراحی سایت خرید و فروش ملک با امکانات ویژه را

با موفقیت به پایان برساند.تیم کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره رایگان برای

داشتن طراحی سایت خرید و فروش ملک می باشد.

هم چنان پیشرفت فناوری ها و همین طور ترفند های نوین سبب این شده است که مشاوران املاک و

کارگزاران بتوانند وب سایتی را برای خود ایجاد کنند. ایجاد کردن سایت های مشاور املاک و شیوه مرتب سازی

آن بسیار ساده تر از قبل شده است. و همین جریان باعث این شده است تا شما نظاره گر رقابت شدید

میان وب سایت های املاک باشید.

اما برای دیده تر شدن و به دست آوردن مقامی بهتر بین رقیب های خود شما باید سایتی با خصوصیت

های تاثیر گذار که دارای راحتی برای افرادان شما است طراحی و برنامه نویسی کنید. در این بخش به

بررسی دقیق لیستی از خصوصیت های وب سایت های املاک می پردازیم که شما می توانید برای تحت

تاثیر قرار دادن افرادان خود از آن ها استفاده کنید.

 

طراحی سایت مشاور املاک دارای چه ویژگی هایی است؟

 • فیلتر و سرچ جستجوی ملک
 • درباره ما
 • ارتباط با ما
 • شبکه فروش
 • رهن و اجاره آنلاین
 • فروش آنلاین
 • ورود کاربر
 • طراحی و قالب دهی مناسب
 • رعایت اصول سئو
 • هماهنگی در رنگ و انتخاب فونت های مناسب
 • استفاده از آرم و لوگو
 • بهینه سازی صفحه اصلی
 • تمرکز بر روی تصاویر غنی از لحاظ رنگ و کیفیت

طراحی سایت املاک حرفه ای :

 • ظاهر گرافیکی زیبا متناسب با حرفه املاک
 • امکان معرفی و مشخص کردن مکان جغرافیایی دفتر شما روی نقشه
 • امکان معرفی تصویری املاک
 • امکان نظر سنجی درباره ملک های مختلف توسط مشتریان
 • امکان بیان آخرین اخبار روز این حوزه و تغییرات در شرایط و قیمت ها
 • امکان مدیریت مشتریان به صورت دخیره اطلاعات آنها در پایگاه داده های مناسب
 • و اطلاع رسانی خودکار ایمیلی یا پیامکی
 • امکان پشتیبانی و ارتباط با شما

هنگامی که شما صاحب یک مجموعه املاکی هستید و می خواهید فعالیت بیزینس

خود را از یک محله به سطح کشور برسانید ، گزینه کسب و کار طراحی سایت املاک

حرفه ای از انتخاب های هوشمندانه می تواند برای شما باشد. عنایت داشته باشید

اگر شما در طراحی سایت املاک حرفه ای پیروز و موید باشید ، می‌توانید خیلی زود

کسب و کار خود را از آنچه که به نظر می رسد به سود آوری بالاتری برسانید و با کار

کردن در مدت زمان کاری خیلی پایین بهترین ها را برای خود در نظر داشته باشید.

 

همچنین می توانید:

از طریق هر فروش ، اجاره و یا رهن درصد خود را برای بسته شدن معاملات مشخص کنیدو نقش

یک واسطه را داشته باشید.همانطور که گفته شده بعد از طراحی سایت املاک حرفه ای راه های

ایجاد کسب و کار شما مختلف خواهد بود و تماما بستگی به ایده و تفکر استارتاپی

شما خواهد داشت تا کسب درآمد شما چگونه می باشد.

ویژگی یک سایت املاکی چیست؟

اینکه شما چگونه می توانید با طراحی سایت املاک خود و از چه طریقیمی خواهید به سود دهی برسید

بستگی به تفکر استارتاپی شما خواهد داشت.در ادامه طراحی سایت املاک حرفه ای باید گفت ، به طور

مثال می تواند سود دهی شما بر روی فروش تبلیغات به مالکان زمین ، ساختمان ها ، خانه ها و املاک می باشد

که میخواهند به صورت فوری فروش خود را انجام دهند و شما برای این افراد در ازاری پرداخت

هزینه لازم یک جایگاه ویژه را برای نمایش به بازدید کنندگان خواهید داد.

طراحی سایت املاک حرفه ای:

طراحی سایت برای املاک با توجه به شرایط و آنلاین شدن همه کسب و کارها مهم و کاری ضروری است.

برای توسعه و فعالیت همچنین حضور در اینترنت هر کسب و کاری نیاز دارد تا امکانات اولیه حضور در این فضا

را فراهم کند، که طراحی سایت املاک هم از این قانون جدا نیست و در این میان مشاورین مسکن یا

همان املاکی ها نیز از این رویه پیروی می کنند. جستجو و تقاضا در رابطه با خرید یا فروش و اجاره مسکن نیز

در سالیان گذشته در فضای اینترنت و سایت ها افزایش زیادی داشته است، پس طراحی سایت برای املاک

 برای پیشرفت ضروری به نظر می رسد. همه ما بسیاری از نیازهای خود را در اینترنت جستجو می کنیم و

فعالیت و اهمیت حضور در دنیای اینترنت را به خوبی می‌دانیم.حضور در اینترنت باعث شده که دامنه فعالیت به

شکل وسیعی گسترش پیدا کند، به نوعی که برخی از مشاورین املاک از محل کسب و کار خود پا فراتر گذاشته

و در استان و کشور هم فعالیت می کنند. کاربران می توانند در هر جایی مسکن مد نظر خود را دیده و موقعیت

دقیق و تصاویر آن را مشاهده کنند و در صورت نیاز اقدام به خرید یا فروش و اجاره کنند.

 

طراحی سایت املاک:

طراحی سایت برای املاک یکی از راه های سریع برای دسترسی به انواع خانه برای خرید و یا رهن است.

به همین دلیل هم مشاورین املاک برای معرفی فایلای خود به مشتریانشان به ساخت وب سایت مشاور

املاک می پردازند، تا کاربران بتوانند به راحتی ملک مورد نظر خود را انتخاب کنند. اما در ادامه به بررسی

 
خوشتون اومد؟!پس مقاله زیر رو هم مطالعه کنید!
 
طراحی سایت بیمه
 

امکانات و موارد مورد نیاز راه اندازی سایت مشاور املاک خواهیم پرداخت.

 

امکانات مهم در طراحی سایت املاک:

منظور از امکانات عمومی برای طراحی وب سایت املاک، ویژگی هایی است که می‌توانید برای پیشرفت

بیشتر و همچنین درآمد بالاتر داشته باشید. اماکاناتی که در زیر گفته شده می‌تواند

در سهولت استفاده از سایت هم به شما کمک کند.

 • مدیریت سئو سایت برای حضور در موتورهای جستجو
 • مدیریت نظرات برای ملک ها و محتویات سایت شما
 • مدیریت نام صفحات ،عنوان ها و… به صورت داینامیک
 • ارسال خبرنامه برای شما
 • مدیریت داینامیک قالب ایمیل ها و پیامک ها
 • صفحه ساز

بهینه سازی سایت املاک:

سئو سایت و بهینه سازی املاک برای شما بسیار واجب و ضروری است چرا که همه مشتریان و املاک ها

شما را نمیشناسند که به طور مستقیم وارد وب سایت شما شوند !!! شما باید در سرچ با کلمات کلیدی

مختلف در رتبه های بالا در گوگل دیده شوید. بهینه سازی سایت ازر طراحی سایت اهمیت بیشتری دارد.

انجام و رعایت اصول سئو در وب سایت املاک تان باعث میشود که کاربران و مشتریان با سهولت بیشتری

شما را بیابند. اگر میخواهید کسب و کار شما نسبت به بقیه برتری داشته باشد

باید برای بهینه سازی سایت خود اهیت زیادی قائل شوید.

 

وب سایت املاک با SEO و ادغام اجتماعی

ما فقط بهترین برنامه های افزودنی را برای بهینه سازی موتورهای جستجو و ادغام اجتماعی

اموال درج کرده ایم. نظرات و به اشتراک گذاری اجتماعی به شما کمک می کند تا سئو وب سایت

املاک و مستغلات و ادغام اجتماعی را ایجاد کنید. 

سبک ساده برای استفاده ازاشتراک گذاری اجتماعی با دکمه های اشتراک گذاری رنگارنگ است که

با درگیر کردن افراد از شبکه های اجتماعی و همچنین به اشتراک گذاشتن محتوای اموال

در شبکه های اجتماعی و سیستم عامل های مختلف به افزایش مخاطب کمک می کند. ایجاد

وب سایت املاک کافی نیست ، شما باید بازدیدکنندگان را جذب کرده و آنها را حفظ کنید.

SEO و ادغام اجتماعی به شما در این امر کمک می کند و وب سایت واقعی خود را به موفقیت می رساند.

رپورتاژ آگهی در طراحی سایت املاک

بسیاری از مواقع با رعایت استانداردهای سئو هم رتبه مناسبی را از سایت به دست نخواهید آورد در

این جا باید از رپورتاژ آگهی در سایت خود استفاده نمایید. رپوتاژ آگهی به محتواهایی گفته می شود

که در قالب یک خبر برند شما به مخاطبان معرفی می نمایند و بیشتر جنبه خبری دارد تا تبلیغات، شما

می توانید با پرداخت هزینه بسیاری کمی رپورتاژ های آگهی خود را در سایت های پر مخاطب قرار

دهید و بک لینک های فراوانی را به دست آورید، بک لینک ها رتبه سایت را بالا می برند. از مزایای

رپورتاژ آگهی می توان هزینه مناسب آن و برند سازی و افزایش اعتبار را نام برد، همچنین یکی از

موثر ترین روش ها برای بهبود سئوی سایت رپورتاژ آگهی می باشد. زمانی که رپوتاژ خود را در یک

سایت قرار می دهید و بر روی کلمات کلیدی خود لینک می دهید می توانید از سایت های معتبر

بک لینک هایی را دریافت نمایید. هنگام نوشتن رپورتاژ آگهی باید ساختارهای آن را به خوبی رعایت

نمایید و از کلمات کلیدی مناسب استفاده نمایید.بازگشت سرمایه گذاری در حال حاضر ایجاد یک

وب سایت زیبا و آسان برای حرکت تقریباً ضروری است. راه های زیادی برای ایجاد وب سایت خود

وجود دارد ، اما فقط به یاد داشته باشید که یک سرور ایجاد شده از صفحه وب شما به احتمال

زیاد برای یک سال میزبانی وب سایت شما و سپس برخی دیگر هزینه خواهد داشت. این امر ناگزیر

باعث بازگشت سرمایه فوق العاده می شود.

طراحی سایت املاک ریسپانسیو:

یکی دیگر از مواردی که در طراحی سایت املاک باید در نظر داشته باشید، ریسپانسیو بودن سایت است.

این بدان معناست که صفحات وب سایت شما در موبایل، تبلت و یا کامپیوتر به صورت مناسبی نمایش داده

شوند، تا کاربران بتوانند به راحتی از سایت شما استفاده کنند. و این در

گوگل امتیاز محسوب میشه و رتبه های بالاتری خواهید داشت.

 

قیمت طراحی سایت:

برخلاف تصور خیلی‌ها، طراحی سایت فقط بالا آوردن و راه‌اندازی یک سری صفحات اینترنتی نیست. تصور کنید

قرار است کسب و کارتان را به صورت کامل در فضای اینترنت به همگان نشان دهید. برای رسیدن به این هدف

موارد زیادی چون طراحی زیبا و حرفه‌ای سایت، سرعت خوب و بالا، تجربه کاربری، طراحی استاندارد، کدنویسی

اصولی و بسیاری از موارد دیگر باید اصولی و دقیق در نظر گرفته شده و پیاده‌سازی شود. به همین دلیل است

که با انواع تعرفه سایت مواجه می‌شوید. یک کسب و کار فیزیکی را در نظر بگیرید. مجموعه‌ای از موارد مهم نظیر

محل کار اصولی و حرفه‌ای، ارائه بهترین خدمات و محصولات، داشتن تیمی از متخصصان و افراد زبده، ارزش‌های

پیشنهادی مختلف برای مخاطبان و ارائه بهترین تجربه برای خریداران باعث می‌شود اعتبار شما بیش از پیش

نزد مشتریان افزایش پیدا کند.

 
با توجه به اینکه طراحی سایت:
یک کار پروژه‌ای محسوب می‌شود و بر اساس خواسته‌های مشتری صورت می پذیرد به طور کلی نمی‌توان
تعرفه ثابت برای آن در نظر گرفت. در برخی حالات خاص که وب سایت به صورت پکیج ارائه می‌شود، برخی
شرکت ها تعرفه مشخصی را برای این کار مشخص می کنند. حتی روی قالب‌های آماده و راه‌اندازی سایت
با سیستم‌های مدیریت محتوا و CMSها هم نمی‌توان به طور قطعی قیمت‌گذاری کرد، چه برسد به اینکه
بخواهیم در مورد هزینه طراحی سایت املاک اختصاصی صحبت کنیم.
 
 

کسب و کار خود را در یک وب سایت بزرگ املاک قرار دهید
وقتی برای طراحی وب سایت خود

برنامه ریزی می کنید ، دقیقاً تعیین کنید که مخاطبان مورد نظر شما چه کسانی هستند و برند شما

چگونه برای آنها جذابیت دارد. این به شما کمک می کند بفهمید که کدام نوع طراحی یا ترکیبی از

انواع طراحی برای وب سایت شما موثرتراست.هنگامی که یک وب سایت قوی برای مشاغل املاک

خود ایجاد می کنید ، لیست ها و خریداران بیشتری دریافت کنید. با داشتن چنین هدفی شگفت

انگیز ، مطمئناً این الهام مفید خواهد بود. بنابراین ، ایده آل ترین طراحی وب سایت املاک و

مستغلات را برای کاوش در کسب و کار خود کشف کنید.ما